קורס אילוסטרייטור בני ברק

//קורס אילוסטרייטור בני ברק

גרים בבני ברק ורוצים ללמוד את תוכנת ILLUSTRATOR הגעתם למקום הנכון! אילוסטרייטור ידועה כתוכנה המובילה ביותר בשוק העיצוב גרפי ומשרתת קבלים רבים כגון מעצבים גרפיים וגרפיקאים בבניית מיתוג לעסקים, התוכנה לרוב נלמדת כחלק ממסלול לימודים בעיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת, התוכנה משרתת את עולם העיצוב באופן כללי ולא רק את המעצבים הגרפיים החל מעיצוב אופנה ועד לעיצוב אדריכלי. תוכנת אילוסטרייטור מגיעה מאת חברת אדובי מערכות האחראית על כל התוכנות בעיצוב כגון תוכנות הפוטושופ, אינדיזיין ועוד, במאמר זה תוכלו לראות דוגמאות חיות של אילוסטרייטור להתרשם ממגוון השיעורים שהכנו עבורכם בשפה העברית ובצורה פשוטה להבנה. השיעורים מתאימים למתחילים שרוצים לדעת מהם יכולותיה של התוכנה וגם מתקדמים שיכולים לקבל אין ספור רעיונות עיצוביים על תוכנת הגרפיקה אדובי אילוסטרייטור.

קורס אילוסטרייטור בבני ברק תכני ההדרכה הלימודית

לימודי אילוסטרייטור יתחילו בלימודים כלליים על הבנת התוכנה וכלי התוכנה שמאפשרים עיצוב גרפי וקטורי, נעבור על כל כלי התוכנה לעומק ונראה כיצד באמצעות כלי התוכנה נוכל להוציא עיצובים גרפים מדהימים. נבנה תהליכי מיתוג כגון עיצובים של רקעים לקידום מכירות, מודעות גרפיות מעוצבות עם עיטורים גרפיים שנכין בעצמנו. נעבוד על פיתוח היצירתיות והחשיבה כחלק חשוב מאוד בלימודים. המטרה היא להשתמש ולערבב בין כל הפקודות להוצאת עיצובים מדהימים. ככל שנשלב בין הפקודות נוכל להבין יותר לעומק איך התוכנה עובדת. במסגרת הלימודים תקבלו מטלות גרפיות ושיעורי בית כדי להתאמן בצורה רחבה על יכולות התוכנה, ללא תרגול בתוכנת הגרפיקה יהיה לכם קשה לשלוט על כולה, הסוד בעולם העיצוב גרפי הוא תרגול, בגלל שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת אין ספור עיצובים והכנתם נעשית בצורה קלה ביותר יש מגוון של אפשרויות עיצוביות לכן ככל שתפתחו את כשרון העיצוב שלכם יהיה לכם יותר קל להוציא את הרעיונות שלכם בפועל לעיצובים מרשימים ביותר, תוכלו לראות בשיעורי ההדגמה את מגוון האפשרויות שתוכנת האילוסטרייטור מציגה.

ILLUSTRATOR 

ILLUSTRATOR

ללמוד דרך האינטרנט אונליין אילוסטרייטור בבני ברק

את תוכנת האילוסטרייטור תוכלו ללמוד בצורה אישית ופרטית וכל זה אונליין עם מורים המחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם, המורה יוכל לעבוד על העכבר שלכם ולהדריך אתכם צעד אחר צעד בצורה אישית איך להשתמש בפקודות של התוכנה, כל הדגמה של המורה תתבצע על התוכנה שלכם ולאחר ההסבר של המורה שלכם אתם תבדקו אם אתם מבינים את החומר הנלמד, במידה ואתם לא מצליחים לעשות את העבודה הגרפית שקיבלתם מהמורה בזמן השיעור המורה יעזור לכם ויסביר לכם שוב איך הדברים עובדים עד שתבינו, בסוף השיעור תקבלו תרגילים על מה שלמדתם כדי להטמיע את החומר הנלמד בתוכנה. השיחה מתבצעת דרך המחשב עם מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד בתוכנה, עד אז אתם מוזמנים לצפות בשיעורי ההסבר בתוכנות הגרפיקה אילוסטרייטור וגם תוכנת הפוטושופ. צפייה נעימה!2018-10-25T18:15:30+03:00