קורס אילוסטרייטור בראשון לציון

//קורס אילוסטרייטור בראשון לציון

בראשון לציון תוכלו למצוא מגוון קורסים בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת, חלק ממסלולי הלימוד כוללים את תוכנת האילוסטרייטור כחלק מקורס ולא כקורס נפרד ללימוד התוכנה נטו ואת יכולותיה, במסגרת הלימודים אצלנו תוכלו לבחור לכם איזה קורס אתם רוצים אם זה יהיה קורס בודד או מכלול של קורסים בעיצוב גרפי, על אילוסטרייטור אי אפשר להפסיק לדבר, נחשבת לתוכנה מספר אחת בעולם העיצוב גרפי ולמשתמשי הגרפיקה ממוחשבת. אילוסטרייטור פותחה על ידי חברת אדובי מערכות שאחראית גם על פיתוח תוכנת האינדיזיין ותוכנת הפוטושופ, תוכנות אלו הם כלי העבודה היחידי של מעצבי הגרפיקה דיגיטלית בעולם העיצוב הגרפי. הצגנו לכם בעמוד זה אין ספור טיפים על עולם האילוסטרייטור, שיעורי היוטיוב שעשינו מוסברים בשפה העברית ובצורה פשוטה ביותר להבנה.

ללמוד אילוסטרייטור בראשון לציון – ADOBE ILLUSTRATOR אז מה לומדים?

במסגרת לימודי תוכנת ILLUSTRATOR תלמדו כיצד לפתח גרפיקה וקטורית דיגיטלית לכל מטרה ולאו דווקא לעיצוב גרפי, בלימודים תתעסקו בעיצובי לוגו ועד לפיתוח גרפי של אריזות או ציור גרפי, יכולות התוכנה כה רבים לכן ניגע אתכם בכל דבר שהיא יכולה להציע, תוכנת האילוסטרייטור שימושית לא רק בעולם העיצוב הגרפי אלה גם בענפים אחרים כגון: ציור ואילוסטרציה, שרטוט ואדריכלות, עיצוב אופנה ועוד. כל ענף לוקח את היכולות של התוכנה לעצמו, מעצבי גרפיקה יתמקדו יותר בבניית מיתוג עסקי החל מבניית לוגואים או רקעים גרפים מעוטרים, אמנם מעצבי אופנה לדוגמה יבנו בתוכנה תיק מוצר דיגיטלי או קונפסט עיצובי של דגם שהם הולכים לייצר, כל תחום ישתמש באותם כלי התוכנה שמעצבים גרפיים ישתמשו אך אופן העבודה בתוכנה יהיה שונה, עיבודי תמונות לא תוכלו לבצע בתוכנה בגלל שהיא לא מיועדת לזה, אך בהחלט תוכלו לשלב תמונות לגרפיקה שתכניסו ותייצרו בעצמכם. נוכל לראות בשיעורי יוטיוב ובהסברים את החשיבה המרחבית שמעצבים גרפיים מבצעים.

קורסים אונליין באינטרנט אחד על אחד בראשון לציון עם מורים פרטיים המחוברים אליכם למחשב

את תוכנת העיצוב גרפי אילוסטרייטור או כל תוכנה אחרת בעולם הגרפיקה תוכלו ללמוד אונליין עם מורים פרטיים שמחוברים אלכם ישירות לתוכנה, המורה יעבוד על העכבר שלכם ויזיז לכם אותו בהתאם לפקודות שאתם צריכים ללמוד, השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ישירות למחשב בדיוק כמו כל שיחה שאפשר לבצע דרך המחשב, תוכלו לקרוא בהרחבה בעמוד איך לומדים אונליין באתר, תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לתרגל את החומר הנלמד, הלימודים יהיו לימודי תעודה בתוכנה שיכללו תיק עבודות בעיצוב בתוכנה. שעות הלימודי יקבעו בהתאם לנוחות שלכם, ברשותנו מסלול לימוד בוקר, צהריים וערב, שוחחו עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מסלולי הלימוד, שעות ומחיר הלימודים. עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים בעמוד המסבירים בצורה ברורה על יכולות התוכנה ובעברית. צפייה נעימה!

תוכנת האילוסטרייטור שימושית לא רק בעולם העיצוב הגרפי

2019-07-28T13:00:32+03:00