קורס אילוסטרייטור בתל אביב

//קורס אילוסטרייטור בתל אביב

גרים בתל אביב ורוצים ללמוד את התוכנה מספר אחד לעבודה בגרפיקה ממוחשבת? הגעתם למקום הנכון! תוכנת אילוסטרייטור ממשפחת אדובי תוכל לתת לכם כלים מדהימים לעיצוב, שימושה בעיקר לעבודות עם קווים וצורות ויכולות התוכנה גבוהות עקב הפשטות שאפשר לעשות בה עיצובים גרפיים, משלימה את תוכנת הפוטושופ ביכולות העיצוביים שתוכנת הפוטושופ מוגבלת בהם. הבאנו לכם במאמר זה טעימות מעולם העיצוב הגרפי והסברים חינם על יכולות התוכנה בעברית פשוטה, כמובן שחלק משיעורי הדוגמה פה הם כדי להראות לכם מה היא מסוגלת לעשות.

לעבודה בגרפיקה ממוחשבת

לימודי אילוסטרייטור ILLUSTRATOR בתל אביב מה לומדים?

לימודי תוכנת האילוסטרייטור בתל אביב יכולים להיות גם בצורה אישית ופרטית מהבית עם מורים אונליין על כך תוכלו לקרוא בפסקה הבאה, נתחיל בלימודים עם כלי התוכנה בצורה בסיסית ולאט לאט נעלה בדרגות העיצוב, המטרה בלימודים היא להראות לכם כיצד לשלב בין הפקודות כדי להוציא לפועל עיצובים מדהימים, עולם המיתוג ובניית תדמית לעסקים יבנה אך ורק בתוכנת האילוסטרייטור, הקלות ביצירת מניפולציות עם צורות וקווים מאפשר למעצבים הגרפיים והגרפיקאים להוציא את היצירתיות שלמדו לפועל בקלות מדהימה, אתם יכולים לקבוע לאן לקחת את הקו או ליצור קו צורתי משלכם. כמובן שאתם לא חייבים לעבוד בתוכנה רק בהיבט של מיתוג גרפי, קהל גדול מעולם העיצוב מוצא בה את הצרכים הפרטיים שלו, החל ממעצבי אופנה שבונים את כל הקולקציות בגדים, שרטטים ומבצעי הדמיות דיגיטליות ועד למעצבי פנים, אין ספק שהשימוש הרב נעשה על ידי מעצבי הגרפיקה דיגיטלית, תוכלו לצפות בדוגמאות שמוסברות לכם כאן ולהבין את יכולות התוכנה, כמובן שלא נתנו את כל יכולות התוכנה אלה רק דוגמאות להמחשה בלבד.

איך לומדים בצורה פרטית ואישית אונליין את תוכנת האילוסטרייטור בתל אביב?

אז איך לומדים אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם למחשב? איך זה קורה ומהם שעות הלימוד בהם אנו עובדים? לימודים אונליין מתבצעים על ידי חיבור של המורה למחשב שלכם דרך תוכנת חיבור, המורה הפרטי שלכם יוכל לשוחח אתכם דרך מיקרופון ואוזניות במידה ויש לכם מחשב נייד אז זה כבר מוטמע במחשב, המורה יוכל לעבוד לכם על העכבר ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך לבצע עבודות גרפיות עם כלי התוכנה, הלימודים מתבצעים במסלולי לימודי בוקר, צהריים וערב, אתם קובעים שעה בתיאום מראש ותוך שניות אתם מחוברים למורה שלכם, הלימודים מלווים בתרגילים ובשיעורי בית כדי להטמיע את החומר הנלמד, במהלך השיעור אתם מתרגלים יחד עם המורה את כל החומר שאתם לומדים, יעילות הלימודים באחד על אחד כולנו יודעים, לומדים יותר מספיקים יותר, צרו קשר עוד היום ושוחחו בהרחבה על שיטת הלימודים ומתי מועד ההתחלה הקרוב, צפייה נעימה!

2019-07-28T13:04:16+03:00