קורס אילוסטרייטור גוש דן

//קורס אילוסטרייטור גוש דן

קורס אילוסטרייטור גוש דן

האילוסטרייטור היא תוכנת עיצוב גרפי שמי שלא מגיע מהתחום, כנראה שלא שמע עליה. אך מי שלמד את התחום או ילמד בעתיד, יודע כי מדובר באחת התוכנות המרכזיות ביותר במקצוע. אנשים רבים שמתכננים ללמוד עיצוב גרפי, לעיתים רוצים תחילה להתנסות בתוכנות שונות על מנת להגיע לתחום עם ידע רחב יותר ואחת הדרכים לעשות זאת היא ללמוד את התוכנות של העיצוב הגרפי בנפרד ולא בקורס שמלמד את כולן יחד. בכתבה הבאה אנו נדבר על האילוסטרייטור כתוכנה המרכזית בלימודי העיצוב ונבין היכן ניתן ללמוד קורס אילוסטרייטור בגוש דן והסביבה.

נעים להכיר תוכנת האילוסטרייטור

תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנה מבית היוצר של חברת אדובי. החברה פיתחה מספר תוכנות למעצבים גרפים ובניהם תוכנה זו. התוכנה מיועדת ליצירת אילוסטרציות מגוונות ויש בה את כל הכלים העיצוביים על מנת לעשות זאת. הייחודיות של התוכנה היא בדרך הפעולה שלה ביצירת אלמנטים חזותיים. מדובר בתוכנה וקטורית, תכונה אשר מאפשרת לנו ליצור אלמנט מסוים ולהגדיל ולהקטין אותו מבלי לפגוע באיכותו. אם חשבתם פעם איך מעצבים גרפיים מציירים לוגו, אז עכשיו אתם יודעים שהם עושים זאת באמצעות האילוסטרייטור. ציורים ואיורים על אריזות, ספרים וחוברות, גם הם נעשו בעזרת האילוסטרייטור. תמונות מצוירות אשר נראות כמו צילום, גם הן מצוירות בעזרת האילוסטרייטור. זו תוכנה עם המון יכולות ומעצבים גרפיים משתמשים בה כל הזמן.

למי מתאים קורס אילוסטרייטור בגוש דן?

קורס אילוסטרייטור הוא קורס אשר מתמקד בעיצוב אלמנטים גרפיים בעזרת תוכנת האילוסטרייטור בלבד. קורס זה מתאים עבור אנשים שאינם בטוחים שהם רוצים לעסוק בתחום העיצוב הגרפי, אך בכל זאת מעוניינים להתנסות באחת מהתוכנות המרכזיות בתחום זה. קורס אילוסטרייטור נפרד מקורס עיצוב גרפי, מתאים גם לאנשים שרוצים לדעת לעצב אילוסטרציות עבור סרטונים או לצייר תמונות ממוחשבות. בנוסף הוא מתאים למי שלא יכול להתחייב כעת לתקופת לימודים ארוכה ומעוניין ללמוד את התחום בקצב איטי יותר ובזמן יחסית קצר.

אם אני גר בגוש דן ומעוניין לעשות קורס עיצוב גרפי אך אין לי הרבה זמן פנוי, איפה כדאי לי ללמוד את התחום?

מי שמחפש קורס אילוסטרייטור בגוש דן והוא מחפש מסלול שמותאם לאנשים עובדים או אימהות, זה הזמן להכיר את קורס האילוסטרייטור במכללת סולו. אתם ודאי שואלים מה מיוחד במכללה שלנו? המיוחד במכללה היא צורת הלמידה שמתבצעת אונליין מהבית ומאפשרת לסטודנטים ללמוד בשעות שנוחות להם. המכללה מלמדת כל השבוע משעות הבוקר ועד השעה תשע בערב. בנוסף, ניתן ללמוד את הקורס גם בימי שישי. למכללה עוד דברים נוספים שייחודיים לה מעבר הלמידה אונליין מהבית.

מה עוד ייחודי בקורס אילוסטרייטור במכללת סולו?

מה שעוד ייחודי במכללת סולו הוא מתכונת הלימודים שמתבצעת באמצעות מורה פרטי אחד על אחד. צורת למידה זו מאפשרת לתלמיד ללמוד קורס אילוסטרייטור בגוש דן בדרך האיכותית ביותר. הקצב נקבע על פי התלמיד והוא אינו תלוי בקצב של תלמידים אחרים. בנוסף, שיטת הלימוד היא כזו המלמדת את התלמיד עד כדי יישום החומר. תחילה המורה יבצע הקניה והסבר על החומר ולאחר מכן יתרגלו יחד ולבסוף יקבל התלמיד שיעורי בית בנושאים שלמד בשיעור. כל שיעור בקורס אילוסטרייטור יפתח בבדיקה של שיעורי הבית וקבלת משוב. זהו זמן מצוין בו התלמיד יכול לשאול שאלות ולהבין את החומר עד הסוף.

האם הקורס מותאם לסטודנטים מתחילים?

קורס אילוסטרייטור בגוש דן במכללת סולו הוא קורס לסטודנטים מתחילים. המורה ילמד את הסטודנט את כל אפשרויות העיצוב של התוכנה וגם ילמד את היישום של החומר בעזרת הכלים של התוכנה. מכיוון שמדובר בהוראה פרטית של התחום, הקצב של הלמידה מותאם לתלמיד. אם יש תלמיד שהגיע עם רקע, המורה יוכל לשלב את הידע שלו ולהתקדם איתו במידה וירצה.

עם מה אצא מקורס אילוסטרייטור?

הסטודנטים שילמדו קורס אילוסטרייטור אונליין מהבית במכללת סולו, יצאו בסיום הקורס עם תעודה שעברו את הקורס בהצלחה ועם תיק עבודות. תיק העבודות הוא הדבר החשוב ביותר בסיום הלימודים. הוא למעשה הפנים שלכם בקבלה לעבודות בתחום. מעסיקים ולקוחות ירצו לראות את היכולות העיצוביות שלכם ואת החשיבה העיצובית ואת זה ניתן לראות רק בעזרת תיק עבודות איכותי. במהלך הלימודים במכללת סולו, תכינו עבודות המותאמות לדרישות של שוק העבודה. עבודות טובות בהחלט יכולות להיכנס לתיק העבודות שלכם. עם הזמן תוכלו לשדרג אותו יותר ויותר, אך בתום הקורס יהיה לכם עם מה להתחיל.

איפה מחפשים עבודה אנשים שלמדו קורס אילוסטרייטור?

אנשים שלמדו קורס באילוסטרייטור יוכלו להשתלב בצוותים המייצרים אנימציות, קומיקס, ציור דיגיטלי, איור ספרים וחוברות ועיצוב לוגואים. חיפוש העבודה יעשה באמצעות מודעות דרושים כפי שמחפשים עבודה בכל תחום. על מנת להקל עליכם, מכללת סולו מאפשרת לבוגריה להצטרף לקבוצת הדרושים שלה בפיסבוק. מדובר על קבוצת הדרושים הגדולה ביותר בתחום. בכל יום מתפרסמות בקבוצה זו עשרות הצעות עבודה בתחום זה ובתחום העיצוב הגרפי.

האם יש ביקוש לעובדים בתחום?

תחום העיצוב גרפי בכלל ואילוסטרייטור בפרט הם תחומים שנחוצים כיום מאוד בשוק העבודה. כל עסק חייב כיום את המעצב שיעצב עבורו לוגו ומיתוג לעסק ואת הדברים הללו עושים כיום בעזרת תוכנת האילוסטרייטור. תחום זה נחשב כיום למבוקש מאוד וניתן להשתלב בו גם בתחומי ההייטק השונים. אם אתם מחפשים תחום נחשק, יצירתי, מתפתח ועם עבודה רבה, לימדו קורס באילוסטרייטור.

אם אני לא בטוח איך לומדים אונליין מהבית, היכן אוכל לראות דוגמא ולהתרשם?

רבים חוששים מלמידה באונליין כי זה לא דבר נפוץ, אך במכללת סולו מדובר בשיעור פרטי לכל דבר שמרגיש בדיוק כמו שיעור פרונטלי. אם בכל זאת אתם חוששים, כנסו לאתר של מכללת סולו. האתר מציע לגולשים מאות סרטונים המתנהלים כפי ששיעור מתנהל אצלנו במכללת סולו. הסרטונים הם סרטונים מקצועיים בתחומים שונים בעיצוב גרפי ובניהם גם שיעורי אילוסטרייטור. גילשו באתר שלנו, קראו כתבות בנושא ותראו סרטונים ואנו בטוחים כי תתרשמו לטובה.

איך לומדים אונליין מהבית? מה צריך בשביל זה?

על מנת שתוכלו ללמוד בצורה המיטבית ביותר עליכם לדאוג למחשב, אינטרנט, אוזניות ורמקול. לאחר מכן עליכם לבחור את היום והשעה שנוחים לכם. המורה שלכם כבר ידאג לכל השאר. הוא ידאג להתקין לכם תוכנת חיבור אשר באמצעותה תוכלו לשתף יחד עם המורה את מסך המחשב שלכם ולשמוע אותו. כמו כן, תותקן על המחשב שלכם תוכנת האילוסטרייטור אותה תלמדו לאורך השיעורים ותתרגלו. הלימודים מהבית מתרחשים אחד על אחד ולכן הם מאוד איכותיים. הקצב נקבע על פי הסטודנט שלא תלוי בסטודנטים אחרים.

לסיכום, אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית שבאמצעותה ניתן לצייר אלמנטים שונים ומגוונים. בעזרת התוכנה מייצרים לוגואים לעסקים, איורים לספרים וחוברות, קומיקס, אנימציות ועוד. לתחום ביקוש רב בשוק העבודה והוא נחשק מאוד. אנשים שיש להם מעט זמן וגרים בגוש דן או בכל מקום בארץ, יוכלו ללמוד קורס אילוסטרייטור אונליין מהבית במכללת סולו. למכללה חמש עשרה שנים של ניסיון בתחום ובתחומי העיצוב והם מכשירים סטודנטים רבים לעבודה.

2021-01-06T19:45:25+02:00