קורס אילוסטרייטור הרצליה

//קורס אילוסטרייטור הרצליה

קורס אילוסטרייטור הרצליה באזור המרכז

גרים בהרצליה ורוצים ללמוד את תוכנת אדובי אילוסטרייטור? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים על עולם העיצוב גרפי ואיך להשתמש בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת, נעשיר אתכם בשיעורי יוטיוב שהכנו במיוחד עבורכם המוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלה להבנה גם לאלה שאין להם מושג מה זה בכלל תוכנת האילוסטרייטור. בשיעורי הסבר הראינו את החשיבה שעומדת מאחורי התוכנות, כיצד מעצבים גרפיים חושבים ומוציאים לפועל את הידע שלהם על ידי שימוש בפקודות בסיסיות. כיום אילוסטרייטור נחשבת לאחת התוכנות המרכזיות בעולם העיצוב גרפי ונלמדת במסלול לימוד עיצוב גרפי כתוכנה המרכזית שאחראית על עולם המיתוג הגרפי ובניית קונספט עיצובי.

קורס אילוסטרייטור בהרצליה

קורס אילוסטרייטור בהרצליה

קורס אילוסטרייטור בהרצליה לאהוב את תוכנת הגרפיקה ILLUSTRATOR CC

במסגרת לימודי תוכנות הגרפיות כמו אילוסטרייטור נלמד כיצד להפעיל אותה בצורה הפשוטה יותר ונעלה לאט לאט לעומק להסברים כיצד כלי העבודה יכולים לשרת אתכם ביצירת מניפולציות וקטוריות, אילוסטרייטור הנה תוכנה גרפיקה וקטורית שמסוגלת לבצע בקלות לוגואים, כרטיסי ביקור ומודעות לקידום מכירות, התוכנה שימושית מאוד בעולם העיצוב הרב תחומי ומשרתת קהלים רבים ולא דווקא מעצבים גרפיים או גרפיקאים, כיום מוצאים בה עניין גם מעצבי אופנה או פנים כדי לבצע שם את העבודות שלהם, בסופו של דבר כל הענפים לומדים את אותם כלי העבודה וכל ענף בוחר לו להשתמש בתוכנה לכיוון האישי שלו. במסגרת הלימודים נכין תיק עבודות בתוכנה כגון עיצובים גרפיים שונים כדי להטמיע את החומר שתלמדו בצורה מעמיקה יותר ועניינית. שיעורי הבית שתקבלו יבנו לכם קווי עיצוב משלכם ויפתחו לכם את החשיבה העיצובית לפיתוח רעיונות גרפים שיעלו לכם בתקופת הקורסים.

בהרצליה לאהוב את תוכנת הגרפיקה

ללמוד דרך האינטרנט במחשב אונליין בהרצליה את תוכנת האילוסטרייטור עם מורים פרטיים מהבית

כיום לימודי קורס אילוסטרייטור בהרצליה נמצאים בכל פינה החל מלימודים במוסדות לימוד של בתי ספר לגרפיקה ועיצוב בהרצליה או במרכז או את האפשרות ללמוד בצורה פרטית ואישית אחד על אחד עם מורים שמחוברים ישירות לתוכנה שלכם, המורה יוכל להסביר לכם איך לבצע אפקט מסוים בתוכנה ואתם תצטרכו לעקוב אחרי המורה, במידה ואתם לא מבינים חומר מסוים המורה יוכל להסביר לכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר הנלמד. השיחה בין המורה לסטודנט תהייה דרך מיקרופון ואזניות תוכלו לברר על שיטת הלימודים עם אחד מיועצי הלימוד שלנו וכמובן לברר את שעות הלימוד. עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי ההסבר על עולם העיצוב גרפי, ההבדלים בין הפוטושופ לאילוסטרייטור ועוד, צפייה נעימה.

להלן שיעורי הסבר על עולם העיצוב גרפי – חלק מהשיעורים מדברים על עולם הפוטושופ ועיבוד תמונות החל מיצירת מניפולציות על תמונות ועוד, שיעורי האילוסטרייטור מוסברים למתקדמים וגם למתחילים שרוצים לדעת מהם יכולות התוכנה.
2019-07-28T12:57:55+03:00