קורס אילוסטרייטור חדרה

//קורס אילוסטרייטור חדרה

גרים בחדרה ורוצים ללמוד את תוכנת הגרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור? הגעתם למקום הנכון! לא נשאיר אתכם בידיים ריקות כי הכנו לכם שיעורי הסבר על עולם הגרפיקה ממוחשבת ואילוסטרייטור בפרט, שיעורי ההסבר יתנו לכם מידע רחב למה אילוסטרייטור מסוגלת וכמובן הבאנו בעמוד זה גם סרטונים על תוכנת הפוטושופ כדי שתוכלו לראות את ההבדלים בין שתי התוכנות. עולם העיצוב הגרפי לא יודע מעצורים ואנו רואים את השימוש של תוכנת אילוסטרייטור במספר ענפים שקשורים לעולם העיצוב ולאו דווקא בשימוש של מעצבים גרפיים, קטגוריות שונות כגון עולם האופנה להכנת סקיצות של אופנה, ציור ואיור, עולם השרטוט ועיצוב פנים משתמשים בתוכנה זו גם, השיעורים כאן יביאו לכם המתחילים עניין כדי להבין מה זה בכלל אילוסטרייטור.

הטכניקות הפופולריות של עיצוב גרפי וקטורי

הטכניקות הפופולריות של עיצוב גרפי וקטורי

קורס אילוסטרייטור בחדרה לאהוב את תוכנת הגרפיקה ILLUSTRATOR CC

בלימודי קורס אילוסטרייטור בחדרה נתחיל בלימוד הטכניקות הפופולריות של עיצוב גרפי וקטורי, נעבוד על עיצוב אייקונים וסמלים, מיתוג לעסקים החל מהכנת לוגואים ועד להכנת מודעות גרפיות לקידום מכירות ומסעות פרסום של לקוחות, במידה ואתם יודעים גם תוכנות גרפיות אחרות תוכלו לשלב בצורה נהדרת את תוכנת האילוסטרייטור עם פוטושופ לדוגמה, כלי התוכנה מאפשרים לכם לבצע מניפולציה גרפית לכל אלמנט גרפי, בשיעורי הסבר תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי השימוש בפקודות, לעתים תוכלו לערבב עם מספר פקודות להוצאת עיצובים גרפיים מדהימים. בהמשך הלימודים בתוכנה תכינו עבודות גרפיות כדי להשתפשף בתוכנה בצורה טובה, ככל שתתרגלו את המטלות שהמורים שלכם יביאו לכם תוכלו לאחר מכן לעבוד בצורה מהירה בתוכנה, המטרה בלימודים לפתח לכם את היצירתיות בתוכנה תוך פיתוח החשיבה הגרפית למרחב בנושאים של דו מימד.

ללמוד דרך האינטרנט במחשב אונליין בחדרה את תוכנת האילוסטרייטור עם מורים פרטיים מהבית

לא חייבים כיום ללמוד את עולם העיצוב הגרפי רק במכללות ללימודי גרפיקה ממוחשבת, תוכלו ללמוד כל תחום ללימודי תעודה או השלמות גם מהבית אונליין עם מורים שמחוברים אליכם ישירות לתוכנות הגרפיות, המורה יעבוד אתכם על אותו העכבר וישוחח אתכם דרך מיקרופון ואזניות, המורים שלכם ידגימו לכם בצורה אישית ופרטית איך לבצע אפקט מסוים ולאחר מכן אתם תצטרכו לתרגל את החומר מול המורה שלכם, במידה ולא הבנתם נושא מסוים תמיד המורה יחזור שוב ושוב עד שתבינו את החומר הנלמד, כולנו יודעים שלימודי אישיים יאפשרו לכם להשתלב בשוק העבודה בצורה מהירה יותר, היחס מופנה רק אליכם וכל דבר שיש לכם לא ברור אתם תקבלו תשובה ישירה מבלי לחכות גם לאחרים. אתם מוזמנים עוד היום לשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד בעיצוב גרפי, עד אז אתם מוזמנים לצפות בשיעורי ההסבר שהכנו במיוחד עבורכם בשפה העברית, צפייה נעימה!
2018-10-25T18:13:18+03:00