קורס אילוסטרייטור למידה מרחוק

//קורס אילוסטרייטור למידה מרחוק

קורס אילוסטרייטור למידה מרחוק

כשחושבים על למידת ILLUSTRATOR 2021, חושבים על לימודים במכללה או אוניברסיטה כי זה הדבר שהכי מוכר לנו. אך מה אם הייתם יודעים כי אתם יכולים ללמוד מהבית בנוחות שלכם? אנשים רבים היו רוצים ללמוד בכל מיני שלבים בחיים. יש סטודנטים שהולכים ללמוד ישר לאחר הצבא או הטיול הגדול כחלק מכוח האינרציה ועמידה בתכתיבי החברה ויש גם אנשים שרוצים ללמוד בשלבים מאוחרים יותר של החיים. ומה מביאים איתם שלבים מאוחרים יותר? עבודה יציבה שלא רוצים לעזוב, בית, משפחה וילדים שיש לטפל בהם והמון הוצאות. אז איך בכל זאת ניתן ללמוד יחד עם כל מה שמתלווה אלינו? בכתבה הבאה נדבר קורס אילוסטרייטור בלמידה מרחוק.

מהי למידה מרחוק?

למידה מרחוק היא למידה שנעשית באמצעות מחשב ובה התלמיד נמצא בביתו והמורה נמצא במקום הלימודים. המחשב הוא למעשה האמצעי שמחבר בניהם, הוא הזירה הכיתתית. למידה מרחוק יכולה להיות במספר דרכים. בשנה האחרונה רבים נחשפנו לפלטפורמת הזום שמאפשרת לעשות הרצאה לכיתה שלמה, אך יש פלטפורמות ותיקות יותר המאפשרות למידה איכותית אחד על אחד. כך עושים במכללת סולו בשיעורי עיצוב גרפי או שיעורי אילוסטרייטור.

מהו קורס אילוסטרייטור בלמידה מרחוק במכללת סולו?

מכללת סולו פועלת בשיטת הלמידה מרחוק כבר חמש עשרה שנים והיא מהוותיקות שמלמדות כך את תחומי העיצוב הגרפי. המכללה מציעה קורסים מגוונים, בניהם קורס אילוסטרייטור אונליין מהבית. שיטת הלימוד מתמקדת בסטודנט. היא מאפשרת לו ללמוד אחד על אחד בכל זמן נתון שנוח לו למשך שעה וחצי בשבוע וכך לרכוש השכלה ומקצוע בתחומים מקסימים ומבוקשים כיום מאוד

למה ללמוד שיעור פרטי ולא בקבוצה?

שיעור פרטי הוא שיעור אחד על אחד עם מורה. דרך למידה זו מוכיחה עצמה בכל פעם מחדש. אפשר לראות לדוגמא תלמידים בבית ספר שלומדים בכיתה ולאחר מכן מקבלים שיעור פרטי בבית, לרוב תלמידים אלו יהיו חזקים יותר בחומר. כיתות לימוד לרוב אינן הומוגניות ברמת ההבנה והקצב, בשיעור פרטי הקצב הוא של תלמיד אחד שכל תשומת הלב היא עליו, כך הוא יכול לשאול שאלות ולהבין את החומר עד הסוף. כך זה גם בשיעורים של מכללת סולו.

ידוע שלא כל מורה פרטי הוא איכותי, איך המורים של מכללת סולו?

במכללת סולו נמצאים מורים מומחים המגיעים מעולם העיצוב הגרפי והם מלמדים את התחום כבר זמן רב באופן מקצועי. המורים במכללת סולו עובדים על פי שיטה ייחודית שמאפשרת הטמעה והבנה של החומר עד כדי יישום שלו, שזה הדבר החשוב. שוק העבודה למעצבים גרפיים ואנשים שעוסקים בתוכנת האילוסטרייטור מקבל אליו בזרועות פתוחות אנשים המביאים מקצועיות יחד עם חשיבה עיצובית יצירתית. וזה מה שמלמדים במכללת סולו בקורס אילוסטרייטור למידה מרחוק.

למה דווקא אילוסטרייטור?

אילוסטרייטור היא אחת התוכנות המרכזיות עבור מעצבים גרפיים. לתוכנה יש כלים מצוינים שניתן לצייר באמצעותם. מעצבים גרפיים ואנשים המתמחים בתוכנה, יכולים לצייר ציורים לתמונות, ציורים לספרים, עיצוב לוגואים ויצירת דמויות אנימציה. כל אלו נעשים כיום בעזרת הכלים של האילוסטרייטור. היתרון הגדול ביותר של התוכנה הוא כמובן העובדה שמדובר בתוכנה וקטורית. תוכנה שבנויה על וקטורים, מאפשרת להגדיל ולהקטין גרפיקות מבלי לפגוע להן באיכות.

למה דווקא אילוסטרייטור

למה דווקא אילוסטרייטור

מה צריך כדי ללמוד קורס אילוסטרייטור אונליין מהבית?

כדי ללמוד אונליין מהבית לא צריך דברים מסובכים. תזדקקו למחשב, אינטרנט, אוזניות עם רמקול ועכבר שמגיע עם המחשב. כמו כן, תזדקקו לתוכנת החיבור שבאמצעותה תוכלו לשמוע את המורה ולשתף את המסך שלכם. ללמוד אונליין אולי נשמע מסובך, אך זה ממש פשוט וכבר בעשר דקות הראשונות של השיעור אתם תרגישו כאילו אתם נמצאים אחד מול השני ולא במקומות שונים.

באלו עבודות ניתן לעסוק כאשר לומדים אילוסטרייטור?

מי שלומד אילוסטרייטור יוכל לאחר מכן להשתלב במשרות הכוללות ציור ואיור. זה יכול להיות באיור של ספרים, בבתי דפוס וחברות המאיירות אריזות, במכירה של ציורים, ביצירת גרפיקות ואנימציות לסרטוני פרסומת. הגיוון הוא רחב וניתן להשתלב בכל אחד מהענפים שהזכרנו.

האם קיים ביקוש לתחום? האם יש מספיק עבודות?

כל מי שלומד כיום עיצוב גרפי או תוכנות של עיצוב גרפי, יכול להנות מעבודה רבה שקיימת בתחום. תחומי העיצוב פוגשים את כולם בעת הקמה של עסקים או פרסום שלהם ולכן תמיד יש עבודה בתחום והיצע רחב.

מה צריך שיהיה לי כדי לעבוד בתחום העיצוב באילוסטרייטור?

האילוסטרייטור היא תוכנה שמצריכה ידע והמון תרגול בה. אנשים שמתרגלים את הפונקציות שלה באופן קבוע מצליחים להגיע לרמה גבוהה של ציור ואיור ויכולים לעצב לוגואים וציורים מקצועיים מאוד. בקורס במכללת סולו מודעים לכך ולכן הסטודנטים מקבלים שיעורי בית שמביאים אותם לתרגול רב וחשיבה יצירתית. דרך הלימוד במכללת סולו, כוללת הקניה קצרה של החומר, תרגול יחד עם המורה ותרגול ביתי לבד. דרך זו מאפשרת להגיע לתובנות והמון יצירתיות. בעניין זה אין קיצורי דרך, מי שרוצה להצליח בתחום חייב לתרגל.

https://www.youtube.com/channel/UCypEKLT4j0gZCJxUilrpXZQ/videos

איפה כדאי לחפש עבודה בסיום הקורס?

כשתגיעו לסיום הקורס, תקבלו תעודה וכבר יהיה לכם תיק עבודות עם כל העבודות שהכנתם במשך הקורס, תוכלו להתחיל לחפש עבודה. בפניכם עומדות שתי אפשרויות, האחת היא להיות שכירים, השנייה, להיות עצמאיים. להיות שכיר זה אומר להתקבל לעבודה מסוימת בתחום. זה יכול להיות משרד פרסום ואז אם תהיו אחראיים על עיצוב הלוגו במיתוג עסקים. זה יכול להיות בית דפוס ואז אתם תהיו אחראיים על איור הספרים. אם בחרתם להיות עצמאיים, תוכלו למעשה לעסוק בכל תחומי העיצוב שנעשים בעזרת האילוסטרייטור. במכללת סולו בתום הקורס, תוכלו להצטרף לקבוצת הפיסבוק של המכללה. מדובר בקבוצת הדרושים הגדולה ביותר בתחום ובה מתפרסמים מידי יום עשרות משרות מתאימות שניתן לשלוח אליהן קורות חיים ותיק עבודות.

האם ניתן ללמוד אילוסטרייטור בתור התחלה ואז להמשיך לעיצוב גרפי?

התשובה היא בהחלט כן. סטודנטים רבים לא בטוחים אם הם מעוניינים ואוהבים את התחום ולכן מתנסים בקורס של תוכנה אחת ובמידה ואהבו יוכלו להמשיך ללימודי עיצוב גרפי שבהם ילמדו את שתי התוכנות הנוספות, פוטושופ ואינדיזיין. כמו כן, למכללה עוד סוגים מגוונים של קורסים שאפשר ללמוד בתחומי העיצוב כמו בניית אתרים וחווית משתמש שידועים כקורסי המשך למעצבים גרפיים.

איך יוצרים תיק עבודות במכללת סולו?

תיק העבודות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתו תצאו בסוף הקורס. תיק העבודות הוא הפנים שלכם ובאמצעותו אתם משווקים את האני המקצועי שלכם. מומלץ במהלך הקורס להכניס לתיק העבודות כמות עבודות נכבדת מסוגים שונים ומגוונים וכמובן, רק את העבודות הכי מקצועיות שלכם. תוכלו להתייעץ עם המורה שלכם בקורס ואף לקבל ביקורת בונה. זכרו, בתיק העבודות צריך לשקף למעסיק או הלקוח את החשיבה העיצובית שלכם ולמה כדאי לו לבחור דווקא בכם.

לסיכום, תוכנת האילוסטרייטור היא אחת התוכנות המרכזיות בעיצוב גרפי. את התוכנה ניתן ללמוד כיום בנפרד מקורס עיצוב גרפי ואפשר ללמוד אותה אונליין מהבית דרך מכללת סולו. אם אתם מחפשים למידה פרטית איכותית בשעות שבועיות שמתאימות לאנשים עובדים, פנו אלינו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.

2021-01-21T13:17:42+02:00