קורס אילוסטרייטור נס ציונה

קורס אילוסטרייטור נס ציונה

גרים באזור המרכז בנס ציונה ורוצים ללמוד את עולם העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת? הגעתם לעמוד שכולו עולם האילוסטרייטור וגרפיקה, כיום אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה המרכזית ביותר בעולם העיצוב גרפי ונלמדת במסלול לימודים של מעצבים גרפיים וגם במסלולי לימוד אחרים של עיצוב אופנה או פנים ועוד, התוכנה מכילה כלים רבים שמאפשרים לתת פתרונות גרפיים כגון ציור ואילוסטרציה עד להכנת שרטוטים אדריכלים והדמיות דיגיטליות. בעמוד זה תוכלו לראות סרטונים מדהימים על יכולות תוכנת האילוסטרייטור וכמובן הבאנו לכם דוגמאות של שיעורים המוסברים על הפוטושופ, המטרה לתת לכם להבים מה כל תוכנה עושה ואת ההבדלים שיש בין התוכנות, ההסברים מתאימים למתחילים וגם למתקדמים שרוצים לדעת מהם יכולותיה של תוכנת האילוסטרייטור. ההסברים מובאים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלילה להבנה גם אם אתם לא באים מהתחום תוכלו למצוא בשיעורים עניין.

הכשרה מקצועית קורס אילוסטרייטור באזור נס ציונה והמרכז ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי ILLUSTRATOR CC

כדי לראות מה לומדים בתוכנת האילוסטרייטור תוכלו לבקר ברשימת הקורסים באתר ולצפות בסילבוס הקורס המלא הכולל נושאים טכניים של תוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור, כמובן שנתרכז בעולם העיצוב גרפי החל מעיצובי כרטיסי ביקור ועד להכנת מודעות גרפיות מכירתיות לקידום מכירות ושיווק, המטרה בלימודים להראות לכם לעומק מה אפשר לעשות עם כלי התוכנה עם דגש של חוקי העיצוב הגרפי, נעבוד על ערבוב בין פקודות להוצאת מניפולציות על גרפיקה וקטורית. במסלול הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות ונבנה יחד אתכם תיק עבודות בתוכנה, תיק העבודות יכלול את כל שיעורי הבית בעיצוב שקיבלתם, שיעורי הבית אמורים לפתח לכם את החשיבה הגרפית כמו כן לתרום לכם לפיתוח החשיבה היצירתית והכישרון העיצובי.

נס ציונה והמרכז ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי ILLUSTRATOR CC

ללמוד במחשב דרך האינטרנט אונליין באזור נס ציונה והמרכז את תוכנת הגרפיקה ממוחשבת האילוסטרייטור של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

מכללת סולו מאפשרת לכולם ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית, זה לא משנה אם אתם גרים בישראל או בחול תוכלו ללמוד בצורה אישית ופרטית עם מורה המחובר ישירות לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב, המורה יעבוד אתכם על אותו העכבר והשיחה תתבצע דרך מיקרופון ואזניות, המורה ידגים לכם נושא מסוים ואתם לאחר ההסבר של המורה תצטרכו לעקוב אחריו, כמובן שאם עולה שאלה על מהות התרגיל המורה יסביר לכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר בצורה מלאה וטובה, בסוף כל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על החומר שלמדתם, הסוד הגדול בעולם העיצוב גרפי בתוכנות של חברת אדובי זה תרגול, ככל שתתרגלו הרבה תוכלו לשלוט בכלים של כל התוכנות בעיצוב גרפי, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים על מסלולי הלימוד שעומדים לרשותכם, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורים שהכנו במיוחד בשבילכם, צפייה נעימה!
2019-07-28T12:54:25+03:00