קורס אילוסטרייטור נתניה

//קורס אילוסטרייטור נתניה

מתעניינים בעולם העיצוב גרפי? מחפשים ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור ולא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו פה ניתן לכם את כל המידע על עולם הגרפיקה ממוחשבת ואילוסטרייטור בפרט, אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה המרכזית ביותר לימודי עיצוב גרפי, תוכלו ללמוד את התוכנה כחלק ממסלול מעצבים גרפיים או ללמוד את התוכנה בלבד ללא צורך להיות רשומים למסלול לימודים ארוך, במאמר זה תוכלו לראות מה זה בכלל אילוסטרייטור, למה היא מסוגלת, הכנו לכם שיעורי יוטיוב מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלילה להבנה גם למי שלא מבין את עולם העיצוב הגרפי. השיעורים מותאמים למתחילים ולמתקדמים ויביאו לכם מידע על מה מה תלמדו במסלול הקורס שתרשמו אליו.

לימודים קורס אילוסטרייטור נתניה – ILLUSTRATOR

במסגרת הלימודים נתחיל בלימוד של הפקודות בתוכנה וכיצד הם עובדות על גרפיקות וקטוריות, לאחר שנבין את יעילות הפקודות נתחיל להשליך אותם על עיצובים גרפיים, נלמד כיצד מורכבים אלמנטים גרפיים לכל מטרה, בניית מיתוג גרפי החל מבניית לוגואים ועד להכנת רקעים ועיטורים גרפיים, במסגרת הלימודים נחשוף אתכם לעולמות חדשים ולאו דווקא לעולם העיצוב גרפי, אילוסטרייטור שימושית מאוד בעוד עולמות החל מענף העיצוב אופנה בו בונים דגמים של בגדים ומכינים תיק מוצר ועד לציור ואילוסטרציה עסקית או אמנותית לכל מטרה, במסגרת הלימודים נפתח לכם את יכולות העיצוב. הלימודים לא יהיו בצורה יבשה של הסברים על פקודות, המטרה בלימודים ללמד אתכם איך לשלב את הפקודות כדי להוציא עיצובים מדהימים להעשרה של תיק העבודות שלכם. בתוכנת אילוסטרייטור לא תוכלו לעשות עיבודים גרפיים על תמונות כגון תיקוני תמונות כי זה לא מהות התוכנה, אך בהחלט תוכלו לשלב תמונות לעיצובים שעשיתם בתוכנה, כדי לעבוד על עיבודי תמונות תצטרכו ללמוד את תוכנת הפוטושופ.

מיתוג גרפי החל מבניית לוגואים ועד להכנת רקעים ועיטורים גרפיים

ללמוד אילוסטרייטור מהבית אחד על אחד בנתניה עם מורים פרטיים ללימודי תעודה

תוכלו ללמוד את מסלול לימודי תעודה בגרפיקה בהתמחות של תוכנת האילוסטרייטור מהבית או מהמשרד אחד על אחד עם מורים פרטיים המחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם, המורה ישוחח אתכם עם מיקרופון ואזניות מה שיש בכל מחשב היום. במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות, במהלך השיעור המורה ידגים לכם נושא מסוים ואתם תצטרכו לעקוב אחרי המורה, במידה ואתם לא מבינים נושא מסוים תוכלו לבקש הסבר נוסף כדי להבין יותר טוב, כולנו יודעים שלימודים אישיים אחד על אחד יביאו לכם תוצאות הרבה יותר טובות מלימודים בקבוצה. במסגרת הלימודים תוכלו לבחור לכם את שעות הלימוד החל מלימודי בוקר או צהריים וגם לימודי ערב, צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימודי העומדים במכללה. שוחחו על שיטת הלימודים ועלויות, עד אז תוכלו ליהנות משיעורי היו טיוב שמסבירים צעד אחר צעד מה אילוסטרייטור יודעת לעשות, צפייה נעימה!

2019-07-28T12:59:48+03:00