קורס אילוסטרייטור עפולה

מחפשים בעפולה הכשרה מקצועית בתוכנת האילוסטרייטור ILLUSTRATOR CC ADOBE  או ללמוד גרפיקה ועיצוב בעפולה? אתם במקום הנכון! במאמר זה נביא לכם מידע חשוב על עולם העיצוב גרפי איך ללמוד את תוכנות הגרפיקה ומה זה בכלל אילוסטרייטור? כיום אחת התוכנות המבוקשות ביותר בעולם המעצבים הגרפיים והגרפיקאים זה תוכנת האילוסטרייטור, התוכנה משרתת קהלי יעד רבים ולאו דווקא מעצבים גרפיים החל מציירים שרוצים לדעת לצייר בצורה דיגיטלית עד למעצבי אופנה שרוצים לבנות את הקולקציות שלהם במחשב, במאמר זה הבאנו לכם שיעורי הסבר חינם ביוטיוב שיסבירו לכם מה זה עולם הגרפיקה ממוחשבת ואילוסטרייטור בפרט, שיעורי ההסבר מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה וקלילה לכל אחד גם אם אתם מתחילים בעולם העיצוב או מתקדמים שיודעים מעט חומר בתוכנות הגרפיות.

קורס אילוסטרייטור בעפולה להתאהב בתוכנת הגרפיקה ILLUSTRATOR CC

לימודי תוכנת האילוסטרייטור כוללים את ההסברים על כלי העבודה עד למצב של עיצוב גרפי מעמיק, נלמד לבנות לוגואים מעוצבים שעומד מאחוריהם קונספט עיצובי מובהק, נלמד לעצב מודעות מכירתיות שיקדמו את הרעיון או העסק שאליו אנו מעצבים. נלמד ציור ואיור דיגיטלי לעולם העסקים כגון ציור דמויות וניגע בעולם השרטוט הגרפי, לתוכנה אין ספור אפשרויות ולכן בעת ההרשמה ללימודי התוכנה עליכם לציין אם אתם רוצים ללמוד את האילוסטרייטור לעיצוב גרפי או לתחום אחר כגון עיצוב אופנה במחשב, לתוכנה יש אין ספור נישות ולכן בסופו של דבר כולם לומדים את אותם כלי העבודה בתוכנה וכל אחד לוקח את הידע שהוא למד למקום שהוא צריך להתמחות. במסגרת הלימודי תעודה תקבלו שיעורי בית ומטלות גרפיות, תיק העבודות שנבנה יחד בתקופת הלימודים יכלול את כל העבודות הגרפיות שנעשה בתקופת הקורס.

ILLUSTRATOR CC ADOBE
ILLUSTRATOR CC ADOBE

ללמוד דרך האינטרנט אונליין בעפולה את תוכנת האילוסטרייטור עם מורים פרטיים מהבית

במקום לחפש מכללות לעיצוב גרפי בעפולה או בצפון תוכלו ללמוד את התוכנה ILLUSTRATOR CC ישירות מהבית אונליין עם מורים פרטיים המחוברים אליכם למחשב, המורה יהיה מחובר לתוכנה שלכם ויעבוד על העכבר שלכם מרחוק, תקבלו הסברים מעמיקים איך לעבוד על התוכנה, השיחה בין המורה לסטודנט תתבצע דרך מיקרופון ואזניות. במהלך השיעור המורה ידגים לכם איך לעבוד על נושא מסוים ולאחר ההסבר שלו אתם תצטרכו להדגים איך זה עובד, במידה ואתם לא מבינים נושא מסוים המורה יחזור אתכם שוב ושוב עד שתבינו איך הדברים עובדים בתוכנת העיצוב. במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית, שיעורי הבית הם כדי לתת לכם לשלוט בתוכנה בצורה מעולה, התרגילים יהיו תרגילי חשיבה ופיתוח החשיבה והיצירתיות הגרפית, הסוד בעולם העיצוב גרפי הוא תרגול, ככל שתתרגלו הרבה תוכלו להפגין שליטה וחשיבה מרחבית, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים על לימודים דרך המחשב עם מורים פרטיים אונליין, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי הסבר שהכנו במיוחד עבורכם, צפייה נעימה!כתיבת תגובה