קורס אילוסטרייטור פתח תקווה

//קורס אילוסטרייטור פתח תקווה

מחפשים ללמוד בפתח תקווה את עולם העיצוב וגרפיקה ממוחשבת? אתם במקום הנכון! במאמר זה נדבר על תוכנת אדובי אילוסטרייטור התוכנה מספר אחת בשימוש של גרפיקאים ומעצבים, התוכנה היא לא רק בשימוש בעולם העיצוב גרפי וקהלים רבים כגון אדריכלים, מעצבי אופנה, פנים ועוד משתמשים בה לשימושים שלהם, עדיין בלימודים כולם לומדים את אותם הכלים אבל כל אחד מוצא בתוכנה שימוש אחר, במדור זה תוכלו לראות סרטונים מדהימים על עולם הגרפיקה ממוחשבת ואילוסטרייטור בפרט, השיעורים שהכנו עבורכם של יוטיוב מוסברים בשפה העברית ומסבירים בצורה פשוטה וקלילה מה זה עיצוב גרפי, תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי עולם הגרפיקה וכיצד על ידי שימוש בפקודות פשוטות בתוכנה מוציאים עיצובים גרפיים מרשימים, השיעורים נלקחו מתוך מסלול לימודים של גרפיקה.

הכשרה לימודית של קורס אילוסטרייטור באזור פתח תקווה והמרכז ללמוד לעבוד על תוכנת העיצוב גרפי ILLUSTRATOR CC

אם אתם רוצים לראות את סילבוס תכני הקורס של אילוסטרייטור תוכלו לבקר בעמוד שמדבר על אילוסטרייטור, יש שם אין ספור סרטונים ודוגמאות מעולם הגרפיקה, הלימודים כוללים הסברים רחבים על מהות הגרפיקה הוקטורית החל מעיצובי גרפיקה לקידום מכירות כגון מודעות ופרסומות, ניגע בעולם העיצוב לוגואים לבניית תדמית לעסקים החל מחשיבה רחבה על קונספט עיצובי ללקוחות, המטרה בלימודים ללמד אתכם איך לערבב בין הפקודות כדי להוציא גרפיקה מקצועית, הלימודים כוללים תרגילי חשיבה לפיתוח היצירתיות הגרפית, בכל סוף של שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות גרפיות כדי לפתח את החשיבה ואת השליטה הגרפית בתוכנה. ככל שתתרגלו את תוכנת העיצוב ואת השימוש בה תוכלו למצוא יותר זמן לפיתוח היצירתיות בתוכנה. הסוד בעולם העיצוב גרפי זה תרגול, ככל שמתרגלים יותר תוכלו להגיע ליעדים גבוהים בעולם העיצוב שרק הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות.

עיצוב גרפי

איך ללמוד במחשב דרך האינטרנט אונליין בפתח תקווה והמרכז את תוכנת העיצוב גרפי אילוסטרייטור של חברת אדובי עם מורים פרטיים מהבית

לימודים אונליין מתבצעים תוך חיבור של המורה לתוכנת הגרפיקה שנמצאת במחשב של הסטודנט, המורה יוכל לעבוד על העכבר בצורה משותפת עם הסטודנט, השיחה תתבצע דרך המחשב עם מיקרופון ואזניות, כל השיעור המורה יראה לכם דוגמאות בתוכנה ואתם לאחר ההסברים של המורה תצטרכו להדגים למורה האישי שלכם איך עושים את העבודה שלימדו אתכם, במידה ואתם לא מבינים נושא מסוים המורה יסביר לכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר בצורה מקצועית ומעולה, בכל שיעור תקבלו מטלות עיצוביות כדי לתרגל את מה שלמדתם בלימודים, הלימודים הנם לימודי תעודה ובסוף הקורס נצא עם תיק עבודות מקצועי בתוכנה, תוכלו לשוחח עוד היום עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון הקורסים במכללת סולו וכמובן שעות הלימוד, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי ההסבר חינם על עולם העיצוב גרפי בשימוש של תוכנות בגרפיקה ממוחשבת, צפייה נעימה!

סרטוני הסבר על עולם העיצוב גרפי – הבדלים בין פוטושופ לאילוסטרייטור ועוד ..

2019-07-28T12:44:56+03:00