קורס אילוסטרייטור רחובות

//קורס אילוסטרייטור רחובות

גרים ברחובות ואתם מתעניינים בלימודי תוכנת האילוסטרייטור? אתם במקום הנכון! במאמר זה נביא לכם שיעורי דוגמה חיים מעולם הגרפיקה ועיצוב ואילוסטרייטור בפרט, כיום תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה החשובה ביותר בעולם העיצוב גרפי ויש לכך סיבות רבות. אילוסטרייטור מבוקשת מאוד בעולם העיצוב גרפי, אופנה ועיצוב פנים, אחת התוכנות החשובות ביותר בלימודי עיצוב גרפי ואחראית בחיי המעצבים הגרפיים במיתוג לעסקים ובניית תדמית לעסקים. שיעורי ההסבר בעמוד זה מתאימים למתחילים שרוצים לדעת מה קורה בעולם העיצוב הגרפי ולאן התוכנות יכולות להביא אותם, למתקדמים שרוצים לשדרג את תיק העבודות שלהם, הקורסים מתאימים גם לאנשים שרוצים לשדרג את הידע שלהם.

קורס אילוסטרייטור רחובות מה לומדים ADOBE ILLUSTRATOR CC

בגלל שתוכנת אילוסטרייטור משרתת קהלי יעד רבים עליכם לדעת לאיזה תחום אתם רוצים לפנות לאחר לימודי אילוסטרייטור, נושאי הלימוד מגוונים לענפים שונים אך בסופו של דבר כולם לומדים את אותו הדבר אך בוחרים לעצב בתוכנה כל אחד והנישה שאותו הוא צריך, מעצבים גרפיקה יתמקדו בבניית לוגואים מעוצבים עם קווים וצורות, בניית כרטיסי ביקור מעוצבים עם רקעים שנעשו בתוכנת הגרפיקה. מעצבי אופנה יבנו בתוכנה דגמי אופנה חדשים וישלחו את הדגמים לתפירה על ידי הכנת תיקי מוצר, מאוד חשוב ברגע ההרשמה לנווט את יועץ הלימודים ולעדכנו לאיזה קורס אתם רוצים להרשם למסלול אילוסטרייטור לעיצוב גרפי או לתחום אחר. במסגרת לימודי תעודה בתוכנה תבנו תיק עבודות בו יכללו כל העבודות שעשיתם בשיעורים.

הגרפיקה הוקטורית בתוכנת אילוסטרייטור

הגרפיקה הוקטורית בתוכנת אילוסטרייטור

ללמוד דרך האינטרנט אונליין ברחובות את תוכנת האילוסטרייטור עם מורים פרטיים ILLUSTRATOR CC 

למה לרוץ לבית ספר לגרפיקה או מכללה ללימודי עיצוב גרפי, תוכלו ללמוד את הגרפיקה הוקטורית בתוכנת אילוסטרייטור מהבית אחד על אחד עם מורים המחוברים ישירות אליכם לתוכנה דרך חיבור מרחוק, המורה יוכל לשוחח אתכם דרך מיקרופון ואוזניות ולעבוד אתכם על העכבר ולהדריך אתכם צעד אחד צעד איך לעבוד עם כלי התוכנה, במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי להשתפשף טוב בתוכנה, התרגילים מלווים בתרגילי מחשבה כדי לחדד לכם את היצירתיות ופיתוח החשיבה. צרו איתנו קשר עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון הקורסים בעיצוב גרפי, קבלו פרטים על שעות הלימוד וכמובן מחיר הלימודים, עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי היו טיוב שהכנו במיוחד עבורכם, השיעורים מוסברים בשפה עברית פשוטה וקלילה להבנה, צפייה נעימה!

2018-10-25T18:14:56+03:00