קורס אילוסטרייטור רמת גן

מחפשים ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור ברמת גן והסביבה? הגעתם למקום הנכון, במאמר זה נסביר לכם על יכולותיה של תוכנת אדובי אילוסטרייטור בגרסתה החדשה, נדגים לכם שיעורים בחינם על אילוסטרייטור בעברית שמתאימים למתחילים וגם למתקדמים שרוצים להעשיר את ארסנל תיק העבודות שלהם. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה המובילה ביותר בתחום העיצוב גרפי ומיתוג בפרט, רוב תהליכי המיתוג של עסקים מתבצעים בתוכנת האילוסטרייטור החל מעיצוב לוגו ועד לעיצוב אריזות מקצועי. יכולות התוכנה בעיצוב של קווים וצורות יוצר עבודה משתלבת עם שאר כלי התוכנה בצורה קלה לכן תוכנת העיצוב מועדפת על פני המעצבים והגרפיקאים בעולם ובישראל בפרט.

ללמוד קורס אילוסטרייטור ברמת גן – אז מה לומדים?

לימודי תוכנת ILLUSTRATOR יאפשרו לכם לשלוט בתהליך בניית גרפיקה ועיצוב וקטורי, החל מעיטורים גרפיים ועד בניית לוגואים תוכנת אילוסטרייטור הנה התוכנה היחידה שבה תוכלו לבצע מיתוג גרפי – תהליך בניית הקונספט של עסק, שימוש נרחב בספריות צבעים ועד לבניית כרטיסי ביקור, אפשר לשלב תמונות בצורה בסיסית אך ביצוע של עיבוד תמונה באילוסטרייטור הוא לא אפשרי לזה תצטרכו את תוכנת הפוטושופ, בלימודי עיצוב גרפי היא נחשבת לתוכנה המרכזית ביותר בלימודים היות ותיק העבודות של הסטודנטים חייב לכלול עבודות של גרפיקה שנעשו בתוכנה זו, הלימודים מתאימים למתחילים ומתקדמים ומאפשרים לכל אחד ללמוד לצרכים האישיים שלו. תוכנת אילוסטרייטור לא משרתת אך ורק את המעצבים הגרפיים והגרפיקאים והיא משרתת קהלי יעד רבים כגון מעצבי אופנה, שרטטים והעוסקים בציור ואיור דיגיטלי. בשיעורי היוטיוב שהבאנו לכם כאן תוכלו לראות את החשיבה שעומדת מאחורי שימוש בפקודות ושילובם, ככל שתשלטו בתוכנה תוכלו להיות יצירתיים יותר ולהפיק גרפיקה איכותית ומדהימה. השיעורים שנמצאים כאן נעשו על ידי מיטב המרצים בישראל שמלמדים במכללת סולו על תוכנת האילוסטרייטור, נוכל לראות במספר דקות איך לבצע עיצובים על ידי שימוש בפקודות תלת המימד הפופולריות בשימוש לעיצובי לוגו או בניית נפח בעיצוב גרפי.

תוכנת ILLUSTRATOR יאפשרו לכם לשלוט בתהליך בניית גרפיקה ועיצוב

לימודים אונליין – קורס אחד על אחד ברמת גן עם מורים פרטיים המחוברים אליכם למחשב

לימודים אילוסטרייטור כוללים את הלימודי העיצוב בתוכנה, נלמד אתכם איך לחשוב ולהוציא את היצירתיות החוצה, נכשיר אתכם ונעבוד יחד על שילוב בין פקודות כדי לפתח לכם את חוש העיצוב הגרפי, הלימודים יהיו אונליין עם מורים פרטיים המחוברים ישירות לתוכנת האילוסטרייטור שלכם ועובדים יחד אתכם על העכבר ומנווטים ומסבירים לכם צעד אחר צעד איך תוכנת העיצוב הגרפי של חברת אדובי מערכות עובדת. במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי להטמיע בצורה חלקה את החומר הנלמד, במסגרת הלימודים נבנה אתכם תיק עבודות בתוכנה, הלימודים יהיו לימודי תעודה מקצועיים ותיק העבודות של אוסף כל העבודות שעשיתם במהלך הלימודים. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מסלולי הלימוד, שעות ומחיר. עד אז אנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים בעמוד המסבירים בצורה ברורה על יכולות התוכנה ובעברית. צפייה נעימה!

2019-07-28T13:01:18+03:00