קורס אינדיזיין אשקלון

קורס אינדיזיין אשקלון

החלום לעבוד מהבית הוא חלום שמשותף לרבים, חלום לשלוט בזמן ובעיסוקים בלי להיות תלויים באחרים. אומנם גם עבודה מהבית היא עבודה שכפופה לדד ליינים, לבוס או ללקוח אך היא עדיין שנה במהותה מעבודה במשרד. בעבודה מהבית אפשר להחליט איך רוצים לעבוד וכמה רוצים לעבוד, כמה עבודה לקחת ומתי לעשות אותה. אם גם אם רוצים לעבוד מהבית, גרפיקה יכולה להיות בדיוק בשבילכם, ואם גרפיקה אז אתם צריכים לעשות בין השאר קורס אינדיזיין אשקלון אם אתם גרים שם כמו בכל מקום אחר…

היתרונות בעבודה מהבית בעיצוב גרפי – להיות פרילנס בעיצוב

המונח “עבודה מהבית” מתייחס לאו דווקא לעבודה מהבית עצמו אלא לעבודה מכל מקום שנוח בו ולא ממשרד, וזה יכול להיות בבית קפה, במקומות דוגמת we work שם מתקבצים פרילנסרים רבים, מחוף הים או אפילו מחו”ל. עבודה מהבית מאפשרת להיות גם עם הילדים ברגעים החשובים כמו מסיבות בגן או בבית הספר, ומאפשרת להחליט על זמן העבודה הרצוי. היום בעידן האינטרנט זה אפשרי ובגדול. היום כל אחד יכול להיות עצמאי או לעבוד מכל מקום שהוא רוצה, או במילים אחרות – יכול להיות בוס של עצמו.

INDESIGN

למה ללמוד INDESIGN אינדיזיין?

כי העולם סביבנו הוא עולם ויזואלי, עולם בו צריך כל הזמן אנשי עיצוב. מספיק שנסתכל סביב על לוח המודעות בשכונה בו יש פרסומים שונים, על הפלאיירים בתיבת הדואר, וכמובן באינטרנט עם כל החומרים הוויזואליים שקיימים ברשת ונבין, שצריך אנשים שיעשו את כל אלו. צריך מעצבים גרפיים ואחת התוכנות החשובות ביותר היא תוכנת אינדיזיין. אינדיזיין היא תוכנת עימוד, תוכנה שניתן באמצעותה לייצא לקבצי PDF, תוכנה שניתן באמצעותה לעצב פוסטרים, פלאיירים, ברושורים, ספרים אלקטרוניים, קבצי PDF אינטראקטיביים ומה לא… זו תוכנה שכל מי שרוצה לעסוק בעיצוב צריך ללמוד וכדאי שהיא תילמד יחד עם תוכנות נוספות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש ואחרות.

ללמוד אינדיזיין או עיצוב און ליין

אשקלון היא עיר עם לא מעט יתרונות, אך עדיין בכל מה שקשור ללימודים צריך לעיתים לצאת ממנה. יכול להיות שיהיה קורס אינדיזיין בסביבה שלכם אך לימוד און ליין יהיה פשוט יותר ונוח יותר עבורכם. קורס אינדיזיין אשקלון און ליין הוא קורס שכל מה שצריך בשבילו הוא חיבור לאינטרנט, מחשב, מיקרופון ואוזניה, קורס שמועבר באמצעות תוכנה אינטרנטית שמאפשרת לחבר בין מחשבו של התלמיד למחשבו של המורה.

עבודה מהבית בעיצוב גרפי - להיות פרילנס בעיצוב

ללמוד גרפיקה ממוחשבת אינדיזיין אונליין במכללת סולו

מכללת סולו היא המכללה החלוצה בתחום, מכללה אשר שמה לעצמה למטרה להכשיר כמה שיותר תלמידים לעולם הגרפיקה. במכללה מועסקים מורים מן השורה הראשונה, מורים עם ניסיון שעבדו במשרדי הפרסום המובילים בישראל ושמחים לספק את הידע שלהם לאחרים. במהלך הלימודים מכין התלמיד תיק עבודות מרשים, ומקבל תעודה עימם הוא יכול ללכת לראיונות עבודה או להציג אותם בפני לקוחות.


.

.

2019-07-31T14:00:45+03:00