קורס אינדיזיין הרצליה

//קורס אינדיזיין הרצליה

קורס אינדיזיין הרצליה ADOBE INDESIGN

יש לא מעט צעירים שמתלבטים מה לעשות בהמשך החיים. הם השתחררו זה עתה מהצבא או שכבר סיימו את הטיול הגדול, ויכול להיות אפילו שהם כבר עובדים כמה שנים אך רוצים לפתח קריירה אמיתית. הצעירים של היום מבולבלים מאין סוף האפשרויות העומדות בפניהם. אם פעם היו הרבה הגבלות ללימודים ורק מי שהיה עם ממוצע בגרויות גבוה כמו גם פסיכומטרי גבוה היה יכול ללמוד, הרי שהיום עם שלל הקורסים שמתקיימים, קורסים שכל אחד יכול לעשות יש התלבטות גדולה במה לבחור. אחד התחומים החמים ביותר כיום הוא תחום העיצוב הגרפי, תחום שרבים רוצים להיות חלק ממנו בגלל סיבות שונות.

אינדיזיין הרצליה ADOBE INDESIGN

לימודי גרפיקה ממוחשבת למה כדאי להיות מעצב גרפי?

יש כמה סיבות לכך:

  • עבודה מרתקת – עיצוב גרפי הוא תחום שצריך שני דברים. הוא מצריך חשיבה עיצובית ופרסומית, הוא מצריך חשיבה מחוץ לקופסא וייחודיות. מצד שני, הוא קורס שמצריך יכולת טכנית גבוהה, יכולת עבודה עם תוכנות גרפיות רלוונטיות כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש, דרימוויבר, וכמובן המדוברת פה – אינדיזיין.

  • עבודה עם שכר גבוה – שכר המעצבים הגרפיים היום הוא גבוה. ההבנה שמעצבים גרפיים הם אנשי מקצוע חשובים מאוד היא זו שדוחפת מעסיקים רבים לתגמל את המעצבים בשכר גבוה. זה תלוי כמובן בכל מעצב ורמתו הוא אך באופן כללי גם שכירים וגם עצמאיים מרוויחים מצויין בתחום.

  • עבודה מכל מקום – מעצב גרפי צריך מחשב, חיבור לאינטרנט, את תוכנות הגרפיקה ותו לא. הוא צריך להיות עם מוטיבציה ועם משמעת עצמית, ויכול לעבוד מכל מקום בין אם זה בארץ ובין אם זה בעולם.

עיצוב גרפי לימודים למה ללמוד אינדיזיין?

קורס אינדיזיין הרצליה הוא אחד מאותם קורסים הנוגעים לתחום העיצוב הגרפי. אינדיזיין היא תוכנת עימוד, תכונה שבאמצעותה ניתן לעצב חומרים גרפיים שונים הן לאון ליין והן לאוף ליין ולהדפסה. היא תוכנה עם המון כלים והיא מאפשרת להפיק עבודות מרהיבות כמו פלאיירים, ברושורים, קבצי PDF מעוצבים וכדומה.

למה כדאי להיות מעצב גרפי

ללמוד אינדיזיין און ליין בהרצליה

אם אתם רוצים לעשות קורס אינדיזיין הרצליה, כדאי לכם ללמוד אינדזיין און ליין. תוכלו ללמוד מהבית או מכל מקום אחר ולא מדובר על שיעור ביוטיוב אלא על מורה פרטי שמלמד אתכם אחד על אחד. איך זה עובד? באמצעות תוכנה ייחודית, תוכנה שמקשרת בין שני המחשבים הן של המורה והן של התלמיד וכך כל אחד רואה את מסכו של השני. כל מה שצריך הוא מחשב, אינטרנט, מיקרופון ואוזניה וניתן להתחיל וללמוד.

מכללת סולו היא החלוצה בתחום, היא זו שביאה את לימודי האון ליין אחד על אחד בתחום הגרפיקה לישראל. מכללת סולו מלווה את הסטודנטים יד ביד מתחיל דרכם בקורסים השונים ומסייעת להם להתקבל לעבודה. במכללת סולו מועסקים המורים הטובים ביותר שיעשו כל על מנת שהתלמידים יצליחו, ולא רק יצליחו אלא בגדול!


.

.

2019-07-30T20:47:11+03:00