קורס אינדיזיין – מה זה בכלל?

Indesign, או בשמה המלא Adobe Indesign, הינה תוכנת הוצאה לאור אשר משלימה את מכלול כלי העיצוב מבית Adobe, יחד עם תוכנות פוטושופ ואילוסטרייטר המוכרות. לתוכנה, אשר קיימת גם בעברית, פונקציות רבות ובראשן יצירת קבצי PDF, HXML ואחרים. אופן השימוש בה מבחינת הממשק דומה לזה שבתוכנות האחרות, אך מקובל ללמוד ברמה מסוימת פוטושופ לפני שלוקחים קורס אינדיזיין – עוד הצלחה שקטה

אם כשקראת את הפסקה הראשונה, הרגשת שחצי מתוכה כתוב ביפנית, אז כנראה שמקומך איתנו . קורס אינדיזיין נחשב קורס מתקדם (למרות היותו קצר) בעולם העיצוב הגרפי הממוחשב. כאמור, רצוי מאוד להגיע לקורס זה עם ידע מוקדם בפוטושופ.

קורס אינדיזיין מעשיר את הסטודנטים בידע של כמעט מכלול הפונקציות הקיימות בתוכנה, אשר יעדה העיקרי הוא עימוד מסמכים קצרים (כלומר – לא ספרים). ביכולתה לפעול גם בשדרת האינטרנט, המולטימדיה, וכאמור גם ה-PDF.

בשנים האחרונות קצב המכירות של התוכנה בישראל גדל בצורה משמעותית על חשבון תוכנות דומות כמו Frame maker, Free hand ועוד. רבים נוטים לייחס את ההצלחה בעיקר לממשק הפשוט יחסית שלה, שבזכותו קורס אינדיזיין נחשב קצר, ויחסית פשוט.

קורס אינדיזיין – הכי טוב בבית

כשמדובר בקורסים בעולם העיצוב בכלל, ועל אחת כמה וכמה בקורס שאינו מורכב וארוך מדי כמו קורס אינדיזיין, לא ברור למה כלל המכללות בישראל עדיין מלמדות אותו בשיטה הישנה, שזאת רק שאלה של זמן עד שתחלוף מן העולם – שיטת כיתות הלימוד. במכללת “סולו” חושבים צעד אחד קדימה, ומתוך רצון להתחשב באוכלוסיות מרוחקות (כולל כאלו המתגוררים בחו”ל), נבחרה שיטת לימוד מתקדמת, ובה מורה פרטי וסטודנט נמצאים באינטראקציה לימודית לאורך כל הקורס ובכל שיעור בנפרד, דבר אשר הוכח כממקסם את רמת הקליטה ועיבוד החומר הנלמד.

מכתבי שבח והמלצה של רבים מבוגרינו, אשר חלקם קיים את לימודיו ממדינות שונות בעולם, מעידים יותר מכל על הצלחת השיטה. גם אחוז הבוגרים המשתלבים בשוק העבודה ומתמידים בו, מאשש את המסקנה כי השיטה עובדת, ובגדול.

אז אם גם אתה מרגיש רצון לשפר את הידע העיצובי שלך, לשדרג את היכולת הגראפית ואת הביצועים הויזואליים שלך, וגם לך לא בא לעמוד בפקקים, להיות נבוך מלשאול שאלות מול 30 תלמידים, או שסתם בא לך ללמוד מהבית שלך, בנוחות שלך, בזמן שלך, מקומך איתנו! התקשר עוד היום למכללת “סולו”, ותפתח לפניך עתיד בעיצוב. כניסה ללימודי קורס אינדיזיין

 

2017-09-04T19:53:10+03:00