קורס אינדיזיין נהריה

קורס אינדיזיין נהריה

אינדיזיין היא תוכנה שמי שלא עוסק בעיצוב גרפי פחות מכיר. מטבע הדברים תוכנה כמו פוטושופ שעושים בה שימוש גם מי שלא עוסק בעיצוב גרפי מוכרת יותר, אך אינדיזיין לא מקבלת את הכבוד לו היא ראויה. זו תוכנת הוצאה לאור שנמצאת בשימוש בבתי דפוס, בחברות פרסום, במערכות עיתונים, בהוצאות ספרים ובעוד מקומות רבים אחרים, והיא תוכנה שכל מי שחושב על ללמוד עיצוב גרפי צריך להכיר אותה לעומק. הנה קצת מידע על התוכנה ואיך ניתן ללמוד אותה און ליין, איך ניתן לעשות בה שימוש ואיזו תועלת היא מביאה.

מה ניתן בעיצוב גרפי לעצב עם תוכנת אינדיזיין?

ראיתם זה עתה פרסום באמצעות פוסטר? סביר להניח שהוא עוצב בין השאר באמצעות תוכנת אינדיזיין. רכשתם ספר אלקטרוני רק בגלל ה”עטיפה” שלו שמשכה אתכם? היא כנראה עוצבה באמצעות התוכנה והיא מה שגרמה לכם לקנות אותה. תוכנת אינדיזיין היא תוכנה שיש לה שימושים רבים והיום בעידן הדיגיטל אין מי שעוסק בעיצוב שלא מכיר אותה. אם תחליטו ללמוד עיצוב גרפי אחת התוכנות הראשונות שאתם צריכים ללמוד היא תוכנת אינדיזיין אך איך ניתן ללמוד את התוכנה מהבית או מכל מקום אחר מהי שיטת האון ליין? הנה כמה דברים חשובים שכדאי לדעת…

איך לומדים גרפיקה ממוחשבת באינטרנט דרך המחשב און ליין?

את תוכנת אינדיזיין כמו גם תוכנות רבות נוספות ניתן ללמוד בשיטת הלימוד און ליין. הלימוד הינו עם מורה פרטי ולא באמצעות סרטונים, לימוד איכותי ומקצועי שלא נופל באיכותו מלימוד עם מורה פרטי באותו החדר. הלימוד מתבצע באמצעות תוכנה אשר מקשרת בין מחשבו של המורה ובין מחשבו של התלמיד, וכל מה שצריך הוא אוזנייה, מיקרופון וחיבור לרשת. קורס אינדיזיין נהריה כמו בכל מקום אחר הוא לא תלוי מקום ולכן המיקום לא ממש נחשב… אתם יכולים לעשות את זה מהבית, יכולים לעשות את זה מבית הקפה השכונתי, מבית של חבר ואפילו באמצע טיול בחו”ל.

INDESIGN ADOBE

עיצוב גרפי – מקצוע עם אין סוף עבודה

היום בעידן הדיגיטלי, בעידן בו יש אין סוף עבודה בתחום העיצוב הגרפי אתם יכולים לרכוש מקצוע נהדר. אתם יכולים לעבוד בלי סוף או לעבוד מעט, תלוי כמה אתם רוצים לעבוד ומאיפה אתם רוצים לעבוד. עיצוב גרפי הוא מקצוע שניתן לעסוק בו מכל מקום, ניתן לתת שירות כפרילנסרים או כשכירים, ניתן לעבוד באופן עצמאי או קבוע עבור חברה מסוימת בין אם היא חברת אינטרנט, חברת פרסום או כל חברה אחרת.

אם כבר ללמוד INDESIGN און ליין אז רק במכללת סולו

מכללת סולו היא המכללה היחידה בישראל שמציעה לימודי עיצוב גרפי און ליין. היא מכללה שהכשירה מאות תלמידים לתחום זה והיא ממשיכה ומכשירה עשרות כאלו בכל שנה, ועכשיו גם אתם יכולים להצטרף להצלחה ולרכוש מקצוע מרתק ועם המון פרנסה.


.

2019-08-04T17:56:11+03:00