קורס אינדיזיין עפולה

קורס אינדיזיין עפולה

כל מ שלא גר במרכז אלא בפריפריה מכיר את זהרוצים למצוא עבודה טובה עם שכר גבוה שניתן להתקיים ממנו ולא מצליחיםלעיתים צריך לנסוע שעות ארוכות בכל יום בכדי להגיע לעבודה ולפעמים צריך אפילו לעבור דירה בשביל עבודה. מעבר לכך, אין יותר מידי אפשרויות לימודים כך שגם לימודים מצריכים טרטור לא קטןאז מה עושים? עושים שימוש בכלי המדהים ביותר של העולם המודרני הן בשביל ללמוד והן בשביל להתפרנס. איך עושים את זה? בוחרים תחום כמו עיצוב גרפי ולומדים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו.

מה זה לימוד עיצוב גרפי און ליין?

כולנו מכירים את הסרטונים השונים שניתן ללמוד מהם. נכון, יש לא מעט מה ללמוד וממי ללמוד אך הבעיה עם סרטונים היא שלומדים את מה שיש בסרטון ותו לא. אם יש שאלה כלשהיא אין עליה מענה ואין התקדמות מסודרת בחומר. קורס אינדיזיין עפולה כמו שאר הקורסים לעיצוב גרפי בלימודים אחד על אחד און ליין, כשמם כן הם. לומדים עם מורה פרטי אך מורה שיושב בביתו גם הוא מול האינטרנט. איך זה מתבצע? פשוט מאוד, באמצעות תוכנה ייחודית שמחברת בין שני המחשבים. כך כל אחד רואה את המסך של השני וכל אחד יכול להאזין לשני. זו דרך מצויינת ללמוד ולהתפתח והאינטרנט הוא זה שהביא לנו את הבשורה, ומכללת סולו יישמה את זה.

היתרונות שבלימוד  גרפיקה ממוחשבת אונליין

היתרונות שבלימוד  גרפיקה ממוחשבת אונליין

קורס אינדיזיין עפולה כמו בכל מקום אחר, טומן בחובו יתרונות שונים. הוא מאפשר לכל אחד ללמוד בקצב שלו, מאפשר לכל אחד לשאול את כל השאלות שיש לו לשאול, מאפשר ללמוד מכל מקום עם חיבור לרשת ומאפשר ללמוד בכל זמן קורס אינדיזיין עפולה כמו כל הקורסים האחרים לעיצוב גרפי, הם קורסים בדיוק כמו כל לימוד פרונטאלי אחר בין עם מורה פרטי ובין אם כיתת לימוד.

למה דווקא אינדיזיין?

כי אינדיזיין היא עוד אחת מתוכנות הגרפיקה שחייבים ללמוד. היא תוכנה אשר ניתן באמצעותה לעצב מסמכים וניתן לעצב עוד דברים נוספים כמו ספרים דיגיטליים וכדומה. אינדיזיין היא תוכנה שמשתלבת מצוין עם שאר תוכנות הגרפיקה, תכונה שאם לומדים איתה את פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש ותוכנות נוספות היא יכולה לעשות פלאים.

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי. היא המכללה היחידה שמציעה לימודים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, מכללה שמאגדת את טובי המרצים בישראל, כאלו שצברו ניסיון רב בתחום העיצוב כמעצבים מובילים בחברות שונות. במכללת סולו מקפידים על יחס אישי בשביל ההצלחה של כל תלמיד ותלמיד, ומקפידים על רמת לימודים גבוהה מאוד לא פחות ואפילו יותר ממקומות בהם לומדים בשיטה המסורתית. אם אתם רוצים ללמוד ולעבוד גם אם אתם גרים בפריפריה, מכללת סולו היא בשבילכם.


.

2019-07-30T11:30:54+03:00