קורס אינדיזיין קריות

קורס אינדיזיין קריות

למתלבט הצעיר מה ללמוד, יש אין סוף אפשרויות. אם בעבר האפשרויות היחידות היו ללמוד לתואר ראשון או שני או לרכוש מקצוע פיזי כלשהוא, הרי שהיום האפשרויות הן רחבות הרבה יותר. היום כל אחד כל ללמוד מקצוע במהירות לאחר מכן לעבוד בו, והמשכורות לא פחות טובות אם לא יותר. מקצועות המחשב הם המקצועות הנדרשים ביותר וכמדובר על מקצועות מחשב מדובר בין השאר על עיצוב גרפי. עיצוב גרפי כולל קורסים שונים כמו אילוסטרייטור, פוטושופ ופלאש ואחד מהם הוא גם קורס אינדיזיין. אם אתם גרים בקריות, קורס גרפי אינדיזיין קריות עשוי לעניין אתכם, עשוי להיות בדיוק בשבילכם.

קורס גרפי אינדיזיין קריות עשוי לעניין אתכם, עשוי להיות בדיוק בשבילכם.

מה זה אינדיזיין?

לפני שנדבר על קורס אינדיזיין קריות בשיטה ייחודית, שיטה שמתאימה לכל אחד נבין קודם כל מהי התוכנה ולמה חשוב ללמוד אותה. אינדיזיין היא תוכנה לעיצוב מסמכים, וזה נוגע לכל מסמך שהוא בין אם מדובר על קובץ PDF פשוט ובין אם מדובר על מסמך אלקטרוני כלשהוא. היום כל דבר צריך להיות מעוצב וצריך להיראות נקי ויפה, אפילו כששולחים הצעת מחיר. עיצוב חד פעמי של מסמך כזה ושכפול של המסמך לכל הצעת מחיר יגדיל את הסיכויים שתהיה היענות בצד השני ושהצד השולח ייתפס כצד רציני ומקצועי.

עוד תוכנה גרפית מבית חברת אדובי

חברת אדובי מערכות היא חברה ותיקה שקיימת כבר שנים רבות, חברה שחרטה על דיגלה להיות מובילת עולם העיצוב. אם ניקח לדוגמא את תוכנת פוטושופ המוכרת כל כך, זו תוכנה שנותנת נוק אאוט לכל תוכנה לעיבוד תמונות שקיימת. כזו היא חברה אדובי, החברה המובילה בעולם לתוכנות גרפיקה, חברה אשר משדרגת כל הזמן את התוכנות שהיא פיתה ובכל שנה ניתן לראות עוד ועוד פיתוחים ושדרוגים שמוסיפים המון כלים משמעותיים.

ללמוד אינדיזיין  INDESIGN ADOBE און ליין

השיטה הייחודית שאנו מציעים לכם היא שיטת לימוד און ליין והיא שיטה שמיושמת על ידי מכללת סולו. לימוד און ליין כשמו כן הוא אך לא מדובר על עוד סדרת סרטונים אלא על לימוד אמיתי עם מורה אחד על אחד. בשיטת לימוד זו נעשה שימוש בתוכנה אשר מקשרת בין מחשבו של המורה ובין מחשבו של התלמיד, והלימוד הוא כאילו שניהם יושבים האחד ליד השני. כל מה שצריך בשביל ללמוד הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואוזניה. הלימוד מתבצע מול מורים מקצועיים עם המון ניסיון בתחום, מורים שעבדו בחברות הפרסום הטובות בישראל.

אז אם אתם גרים בקריות או בכל מקום אחר ואין לכם גישה לקורסים בעיצוב גרפי פרונטליים או שאתם מבינים את יתרונות השיטה, קורס אינדיזיין קריות און ליין הוא הקורס בשבילכם. קורס אינדיזיין בשיטה זו יהיה חלק מחבילת תוכנות גרפיקה שאתם תוכלו לעשות בה שימוש, ותוכלו לאחר הקורס ללמוד ולהצליח, זאת באמצעות תיק עבודות שתכינו במהלך הקורס.

INDESIGN ADOBE


.

2019-07-30T12:16:53+03:00