קורס אינדיזיין רחובות

קורס אינדיזיין רחובות

יש לא מעט יתרונות בלימודי עיצוב גרפי, ואת היתרונות הללו מבינים רבים הן בתעשיית הפרסום והאינטרנט והן מחוצה לה. בעבר כל מה שקשור לעיצוב גרפי נגע לעולם הפרינט וזה אומר עיתונים, מגאזינים, פלאיירים, ספרים ואחרים אך היום בעידן הדיגיטל והאינטרנט עיצוב גרפי שייך בעיקר לשם. נכון, עדיין יש פלאיירים וברושורים ואנשים עדיין מפרסמים על נייר, אך ככל שעובר הזמן הכול עובר לדיגיטל וגם עולם הפרסום. יש שלל דוגמאות לכך והנה דוגמא אחת והיא ספרים דיגיטליים.

עיצוב ספרים דיגיטליים

קורס אינדיזיין רחובות טוב בין השאר למי שרוצה לדעת לעצב ספרים דיגיטליים, למי שרוצה לדעת איך למשוך עוד ועוד גולשים בכדי לרכוש ספר כלשהוא ולמי שרוצה לשווק אותם. אם פעם היינו קוראים אך ורק בשיטה המסורתית והיא באמצעות ספר, היום בעידן הטאבלטים והאייפדים כמו גם הסמארטפונים ניתן לקרוא ללא כל בעיה גם מספרים דיגיטליים. את הספרים הללו צריך לכרוךבצורה מושכת וצריך לעמד אותם ולעצב אותם כמו ספר רגיל, בצורה שירצו לרכוש אותם ולהמליץ עליהם, והעין צריכה לקבל את שלה, העין צריכה לקבל את מה שהיא רוצה וזה עיצוב מושך. עם אינדיזיין במקרה זה תוכלו לעצב ספרים דיגיטליים בצורה מושכת ותוכלו לגרום לעוד ועוד אנשים לרצות ולרכוש את הספר.

לימוד בשיטת און ליין VS לימוד מסרטוני לימוד

אם נניח רגע בצד את שיטת הלימוד הרגילה והמוכרת הלא היא הלימוד בכיתה מסודרת, יש היום בעידן הדיגיטלי שתי אופציות. האחת היא לימוד באמצעות סרטונים מוכנים בין אם חינמיים כמו ביוטיוב ובין אם בתשלום כמו בקורסים מוכנים שמוצעים. כשלומדים מסרטונים ניתן כמובן לחזור אליהם שוב ושוב אך אם לא מבינים משהו אין במי להיעזר וצריך לסמוך על פורומים וקבוצות בפייסבוק שלא יודעים מי עומד בצד השני. קורס אינדיזיין און ליין רחבות כמו כל קורס אחר בעיצוב גרפי בכל מקום שהוא, הוא לימוד עם מורה בשר ודם שניתן לקבל ממנו פידבקים, ניתן כל הזמן לעקוב אחר התקדמותו של התלמיד ואם צריך אז להתעכב על נושא מסוים, וניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות.

עיצוב ספרים דיגיטליים

עיצוב גרפי – ללמוד מהבית אחד על אחד אונליין איך זה עובד בפועל?

בפועל, קורס אינדיזיין רחובות בשיטת האון ליין אחד על אחד עם מורה פרטי הוא לימוד שכל מה שצריך בשבילו הוא מיקרופון ואוזנייה וכמובן מחשב וחיבור לרשת. הוא מתקיים באמצעות תוכנה ייחודית אשר מקשרת בין שני הצדדים, תוכנה אשר מאפשרת לכל אחד לראות את מסכו של השני. מכללת סולו היא החלוצה בתחום, היא הראשונה שלימדה בשיטה הזו והיא משכללת את השיטה כל הזמן. מאות הבוגרים של המכללה שהשתלבו בתעשייה הם ההוכחה שהשיטה עובדת מצוין, ולא רק מצוין אלא גם הרבה יותר טוב מהשיטה המוכרת כל כך, שיטת הלימוד בכיתה.


.

2019-08-04T17:45:20+03:00