קורס אינדיזיין INDESIGN בחיפה

//קורס אינדיזיין INDESIGN בחיפה

מחפשים ללמוד את תוכנת האינדיזיין בחיפה והצפון? הגעתם למקום הנכון! בעמוד זה תוכלו לקבל הסברים מלאים איך ללמוד את תוכנת העימוד מספר אחת של חברת אדובי מערכות, נציג בפניכם דוגמאות ושיעורים חיים מתוך תוכנת אינדיזיין בחינם המוסברים בשפה העברית ובצורה קלילה ביותר, תוכנת אינדיזיין שימושית בעולם הדפוס ואחראית על עיצוב חוברות וספרים, תוכנת אינדיזיין נלמדת לרוב במסלולי עיצוב גרפי ללימודי תעודה של מעצבים גרפיים וגרפיקאים, אך ניתן ללמוד את התוכנה גם בצורה פרטית. אינדיזיין היא תוכנה אחת מבין שלוש תוכנות מפורסמות בהם גרפיקאים עובדים כגון פוטושופ ואילוסטרייטור, הסנכרון בין התוכנות עובד מצוין ותוכלו לשלב כל גרפיקה מתוכנות אחרות.

לימודי תוכנת אינדיזיין בחיפה – תכני הקורס

במסגרת הלימודים נעבוד על שיתוף פעולה וחיבור לתוכנות אחרות כגון פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת וורד, אינדיזיין לרוב איננה תוכנת עיצוב והיא מטמיעה גרפיקות בצורה מדהימה, נלמד את נושא העיבוד גרפיקה בשילוב טקסט, פתיחת דפים והחלת מאסטרים, תבניות עיצוב חוזרות על כל העמודים, ניקח מלל רב מתוכנת וורד ונשלב אותו בדיוק כמו שהיה מוצג בוורד בתוך תוכנת האינדיזיין, בלימודי אינדיזיין נבנה אתכם תיק עבודות מקצועי שיכיל עיצוב ספר מקצועי המשולב עם תמונות שעברו עיבוד גרפיקה בתוכנה, נכין אתכם קטלוג בשילוב של טקסט ואפקטים המובנים באינדיזיין כגון הטמעת הצללה על גרפיקה או אפקטים נוספים שחברת אדובי מציעה, המטרה בקורס היא לאפשר לכם שליטה מלאה בכל נושא הדפוס מדף רק ועד לעיצוב ספר במלואו, בשיעורי הסבר תוכלו לראות דוגמאות בסיסיות בחינם שמוסברים בשפה העברית על יכולותיה של תוכנת האינדיזיין, התוכנה קלה מאוד לתפעול וככל שתתרגלו את שיעורי האינדיזיין תוכלו לשלוט יפה מאוד בתוכנה. אחד היתרונות של תוכנת האינדיזיין לעומת תוכנות גרפיקה ועיצוב אחרות זה השליטה בכמות טקסט רבה , תוכנות גרפיות כגון הפוטושופ או האילוסטרייטור לא יכולות לעבוד עם כמויות טקסט שתוכנת אינדיזיין נבנתה בשביל זה.

אינדיזיין שימושית בעולם הדפוס ואחראית על עיצוב חוברות וספרים

ללמוד אינדיזיין בחיפה בצורה אישית ופרטית דרך המחשב אונליין באינטרנט

לימודי קורס אינדיזיין INDESIGN CC בחיפה אישיים אחד על אחד באמצעות מורים פרטיים יהיו על ידי חיבור של המורה ישירות לתוך תוכנת האינדיזיין שברשותכם, המורה יוכל להזיז לכם את העכבר בצורה חופשית ולהסביר לכם מרחוק איך תוכנת האינדיזיין עובדת, השיחה תתבצע דרך מיקרופון ואזניות, התרגול יהיה לאחר שהמורה הסביר לכם את החומר ואתם תתרגלו כדי שהמורה יראה שאתם מבינים באמת את החומר בצורה טובה ואיכותית, שיעורי בית יתקבלו לכל אורך הקורס כדי להטמיע את החומר הנלמד. שיעורי הבית לרוב יהיו על חומר שלמדתם, המטרה בלימודים זה לא רק ללמוד את התוכנה אלה לתת לכם כלים רחבים לעיצוב גרפי נכון בתוכנת האינדיזיין, חוקי העיצוב יוטמעו בלימודים החל משילוב צבעים בצורה נכונה בהתאם לנושא, קומפוזיציה נכונה להנחת אלמנטים גרפיים בהתייחסות לאלמנטים אחרים ועוד, צרו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד, איך לומדים דרך המחשב, מה עלות הקורס ועוד, עד אז תוכלו לצפות משיעורי האינדיזיין בחינם שהכנו לכם, צפייה נעימה!

2020-11-10T17:58:09+02:00