קורס אינדיזיין INDESIGN תל אביב

//קורס אינדיזיין INDESIGN תל אביב

מחפשים ללמוד את תוכנת העימוד אינדזיין בתל אביב ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! בעמוד זה תקבלו את כל הפרטים על איך אפשר ללמוד את התוכנה ישירות מהבית אונליין עם מורים פרטיים, נביא לכם הסברים על מהות התוכנה, תצפו בשיעורי הסבר מדהימים על יכולותיה של התוכנה בשפה העברית, הסרטונים כאן הם הסברים למתחילים או מתקדמים שרוצים להבין למה אינדיזיין מסוגלת ולמה היא שימושית מאוד בעולם הדפוס בהיבט של עיצוב ספרים חוברות או עיצובים גרפיים כלליים. השיעורים כאן נלקחו מתוך לימודי אינדיזיין במסלול הלימודים שתלמדו, חלקם מתאימים יותר למתקדמים וגם אם יש לכם קצת רקע בתוכנה תמיד כדאי להשאר מעודכנים, הסרטונים פה מותאמים לגרסה החדשה של תוכנת האינדיזיין שעודכנה בחודשים האחרונים.

ללמוד קורס אינדיזיין בתל אביב מה לומדים ADOBE INDESIGN CC

תוכנת האינדיזיין הנה תוכנה להכנת חוברות וספרים בעולם העיצוב הגרפי, באמצעות תוכנה זו תוכלו לפתוח אין ספור עמודים ולהניח בהם עיצובים, היא תוכנה אחת מבין מספר תוכנות שהיעוד שלה זה להכין קטלוג או ספר, כלי העיצוב בה הם מאוד בסיסיים לעומת תוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור שיש להם יעוד אחר, העבודה בתוכנה עם תיבות טקסטים נעשת בצורה מאוד קלה לעומת אחיותה לתחום, עדיין הסנכרון בין תוכנות הגרפיקה עובד בצורה מעולה, תוכלו להעביר עיצובים שעשיתם בתוכנת הפוטושופ ולהשתיל בתוכנת האינדיזיין, הסנכרון בניהם הוא מעולה בכלל שחברת אדובי חילקה את הנושאים של המעצבים הגרפיים שלא רק תוכנה אחת תעשה את הכל, בסרטונים שהראינו לכם כאן תוכלו לראות נגיעות מעולם האינדיזיין, אם אתם עובדים עם תוכנות מלל אחרות כגון הוורד לא תהייה לכם שום בעיה להעביר קובץ וורד עם מכלול של עמודים על ידי המרה של קובץ וורד לקובץ עבודה באינדיזיין. במסגרת הלימודים נגע בכל הרבדים של התוכנה לעיצוב חוברת או ספר בצורה מקצועית.

אינדיזיין בתל אביב מה לומדים ADOBE INDESIGN CC

איך לומדים אונליין מהבית את תוכנת INDESIGN CC דרך המחשב עם המורה הפרטי שלך?

תוכנת האינדיזיין נלמדת בשיטת לימודים אונליין מורה מול תלמידקורס אינדיזיין INDESIGN CC בתל אביב יתבצע כאשר המורה מחובר ישירות לתוכנה שלכם במחשב ומדריך אתכם צעד אחר צעד איך התוכנה עובדת, השיחה תתצבע דרך המיקרופון, אתם תעקבו אחרי המורה ותבצעו את המטלות שהמורה יביא לכם לאחר ההדגמה של השיעור, במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לתרגל את החומר הנלמד, נתחיל מהגרפיקה הבסיסית בתוכנת ADOBE INDESIGN ולאט לאט נכנס ללב של התוכנה, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי הלימוד העומדים לרשותכם באמצעות למידה אישית אחד על אחד, עד אז אתם מוזמנים לצפות בתוכנה ויכולותיה, במידה ואתם רוצים לראות מה תלמדו במסגרת הדרכת אינדיזיין תוכלו לגלוש לעמוד שמדבר על סילבוס קורס אינדיזיין בתל אביב, תוכלו לראות את נושאי הלימוד שנלמדים, גם שם הכנו לכם סרטוני הסבר מפורטים על מהות הלימוד ויכולות התוכנה.


2019-08-01T19:20:53+03:00