קורס אינדיזיין INDESIGN CC בירושלים

//קורס אינדיזיין INDESIGN CC בירושלים

ללמוד בצורה פרטית ואישית קורס אינדיזיין INDESIGN CC בירושלים וכל זה מהבית

גרים בירושלים ומחפשים ללמוד איך לעצב ספר או חוברת? הגעתם למקום הנכון, במאמר זה נביא לכם את כל המידע על איך בונים ספר בגרפיקה, נעשיר אתכם בשיעורי אינדיזיין למתחילים ולמתקדמים בתוכנה כדי לתת לכם מידע רחב על יכולות תוכנת הגרפיקה מספר אחת של חברת אדובי, שיעורי ההסבר מוסברים בשפה העברית ובצורה הכי פשוטה שכל אחד יכול להבין כיום איך לעצב ספר או חוברת. תוכנת אינדיזיין פותחה על ידי חברת אדובי והתוכנה מאפשר לעבוד עם תוכנות גרפיות אחרות בצורה מעולה, ניתן לסנכרון חומר כגון מלל מתוכנות וורד או כל תוכנה אחרת שהמהות שלה זה עבודה על כמויות טקסטים רבות.

לימודי תוכנת אינדיזיין בירושלים – תכני הקורס

בקורס אינדיזיין בירושלים תלמדו כיצד לפתוח קובץ עבודה רב עמודים ולשתול בו תכנים גרפיים כגון טקסטים מרובים ותמונות, באמצעות תוכנת אינדיזיין אפשר לעצב לא רק ספרים אלה גם קטלוגים, התוכנה מאפשרת לכם לשלב גרפיקות גם מתוכנות גרפיות אחרות כגון הפוטושופ ואילוסטרייטור שהם מאותו בית של חברת אדובי, במידה ויש לכם קובץ עבודה של תוכנות מלל אחרות כגון תוכנת הWORD תוכלו להעביר את אותם מספר העמודים מתוכנת WORD לתוכנת INDESIGN, אותם כמות של עמודים יפתחו לכם בתוכנת הגרפיקה, אם עיצבתם את הטקסטים בתוכנות מלל אחרות הם יעברו אותו הדבר לתוכנת האינדיזיין, איכות התמונות תקבע לפי איכות התמונה שנסגרה מתוכנת הפוטושופ או לפי הרזולוציה שלה, עדיין תוכלו לבצע אפקטים בסיסיים כגון הצללות לתמונות או שילובים. ביכולות התוכנה לקבוע עיצוב לדף מסוים ולהעביר אותו לדפים נוספים בצורה אוטומטית כדי להקל על עבודת עיצוב וגרפיקה.

קורס אינדיזיין INDESIGN CC בירושלים

עיצוב חוברות והכנת ספרים

עיצוב חוברות ובנייה של  קטלוג או  ספרים הוא מבוקש מאוד בתעשייה בישראל. נוכל לראות ספרי ילדים מעוצבים עם מלא אהבה ואינדיזיין אלופה בפתיחה של מאות עמודים והכנסה של אותו סגנון עיצוב. בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לשלב בין הפקודות כדי להוציא עיצוב גרפי מושלם. הלימודים הם לא רק לימודים תוכנה אלה לימודי עיצוב בתוכנה החל ממתן של טיפים מקצועיים,  קומפוזיציה, ואיזה צבעים כדאי להשתמש כדי שבסופו של דבר יהיה ראוי להדפסה.

עיצוב חוברות והכנת ספרים

הבאה לדפוס מאינדיזיין – סודות העבודה הנכונה

‏תוכנה אינדיזיין שימושית מאוד בעולם הדפוס. בתוכנה אפשר להכין עיתונים או ספרים ולהכניס לשם תמונות כמו שאמרנו קודם אפשר לשלב גרפיקות שנעשו בתוכנה   ה-Photoshop ‏ותוכנת האילוסטרייטור, עלינו לבדוק את איכות הקבצים ולעמוד בדרישות המיוחדות שנקבל מבית הדפוס. בכל בית דפוס יש דרישות משלו כדי להתאים את הגרפיקה למכונות הדפסה, כמו שאנו נעמוד מול בתי הדפוס עלינו להסביר ללקוחות שלנו את כל המגבלות האפשרויות שיכולות להיות בזמן ההדפסה החל מהצבעים שיראו אחרת במסך ובהדפסה יקבלו גוון אחר ועוד המון דוגמאות אחרות שיכולות להיות במעבר של הקבצים שהכנתם ועיצבתם.  במסגרת הלימודים תעצבו חוברות וקטלוגים כדי להכין תיק עבודות בתוכנות הגרפיקה ממוחשבת אינדיזיין

ללמוד אינדיזיין בירושלים בצורה אישית ופרטית דרך המחשב אונליין באינטרנט

זה לא משנה אם אתם גרים בירושלים או בתל אביב והמרכז תוכלו ללמוד את תוכנת העימוד כבר היום וכל זה מהבית או מהמשרד באמצעות לימודים אונליין אישיים אחד על אחד, המורה מחובר ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם ועובד איתכם אונליין תוך שימוש בעכבר שלכם והסברים על פקודות התוכנה, השיחה מתבצעת בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת דרך המחשב, במהלך השיעור המורה יסביר לכם על פקודה מסוימת ואתם תצטרכו לעשות את אותו הדבר כדי לתרגל את החומר שלמדתם קודם, בסיום השיעור יהיו לכם תרגילי עבודה ומטלות כדי להגיש אותם לשיעור הבא, מטרת התרגילים והמטלות לאפשר לכם לחזור על החומר בצורה יסודית, כל שאלה שעולה לכם בזמן השיעור או לאחר השיעור תוכלו ליצור קשר עם המורה הפרטי שלכם, צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל הפרטים על לימודי תוכנת האינדיזיין אונליין דרך האינטרנט אחד על אחד, שוחחו עם יועצי הלימוד שלנו על שיטת הלימודים ועלות, בנתים אנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורים שהכנו עבורכם חינם ולהבין את יכולות התוכנה, צפייה נעימה!

תעצבו חוברות וקטלוגים כדי להכין תיק עבודות בתוכנות הגרפיקה ממוחשבת אינדיזיין

תעצבו חוברות וקטלוגים כדי להכין תיק עבודות בתוכנות הגרפיקה ממוחשבת אינדיזיין

2019-08-01T15:35:52+03:00