קורס לימודי תוכנת INDESIGN CC אינדיזיין ללמוד עם המורה שלך אחד על אחד בצורה פרטית ואישית מהבית!

עלות הקורס וזמינות התחלת הלימודים נמצא בעמוד מחיר בתפריט העליון באתר – לימודי תעודה. הלימודים עם מורה פרטי אונליין אחד על אחד 12 מפגשים שעה וחצי כל מפגש פעם בשבוע, שלושה חודשי לימוד, שעות לימוד בוקר, צהריים, ערב וגם ימי שישי. מומלץ לבדוק זמינות עם הבית ספר כי יש רשימות המתנה על חלק משעות הלימוד.

כל מה שרציתם לדעת על עולם הספרים והוצאות לאור, הכנו במיוחד בשבילכם מאות שיעורים חינם בתוכנת INDESIGN CC ADOBE 2022 כדי לתת לכם מידע על יכולות התוכנה המדהימה ביותר בעולם הדפוס. אינדיזיין תוכנה להכנת חוברות וקטלוגים, עיצוב ספרים ושימושית מאוד בעולם הסופרים בשימוש כתוכנת מלל לעריכה גרפית, הקסם שבה היא הקלות ביבוא טקסטים מתוכנות מלל שונות להכנת ספרים.

התוכנה מתחברת נהדר עם תוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור והיצוא לדפוס, מגוון רחב של עבודות תוכנת האינדיזיין מסוגלת לבצע החל מעימוד ועד להכנת ספרים ועיתונים. מכללת סולו תאפשר לכם ליהנות מלמידת התוכנה בקלות, וביחס אישי ועם תשומת לב מלאה לתלמיד בלימודים אחד על אחד עם מדריך צמוד לכל אורך הקורס. אנו מאמינים בחשיבות של הכנת שיעורי בית לאורך קורס אינדיזיין כחלק בלתי נפרד מההדרכה. הקורס מתאים גם לאלו המכירים חלקים מהתוכנה ורוצים לשדרג את הידע או להשלים פערים.

שיעורי וידאו  חינם עם הסברים על מסלול לימודי תוכנת אינדיזיין

השיעורים בעמוד זה נעשו על ידי מעצבים גרפיים מטעם המכללה שהם בעצם מורים למקצועות העיצוב וגרפיקה ממוחשבת. הראינו לכם את יכולות התוכנה כדי לתת לכם את האינפורמציה למה תוכנת אינדיזיין מסוגלת. אינדיזיין היא לא רק תוכנה להכנת ספרים אלה אפשר לעצב גרפיקה על ידי שימוש בפקודות נכונות. השיעורים בוידאו כאן מוסברים בצורה כללית ונלמדים במהלך לימודי קורס אינדיזיין אחד על אחד עם מורים פרטיים בצורה מקצועית. תוכלו לראות את השילוב בין הפקודות שיוצר בסופו של דבר את העיצוב המושלם באינדיזיין. במהלך הלימודים תקבלו תרגילים מעשיים כדי לשלוט בכל הפקודות באינדיזיין כדי לפתח לכם את היצירתיות להוצאת גרפיקה מקצועית תוך שמירה על חוקי העיצוב הגרפי.

תכני הלימוד קורס אינדיזיין 2022 INDESIGN CC

 • חץ שחור – כלי בחירת האלמנטים
 • חץ לבן  – כלי הבחירה הישיר, בחירת אלמנטים ושינוי על פי דרישה.
 • כלי הנקודות – טרנספורמציה לאלמנטים גזירה וצריבת אלמנטים ותמונות.
 • סידור עצמים בקובץ
 • קומפוזיציה בגרפיקה – ALIGN
 • סימטריה ועבודה עם תמונות
 • טרנספורמציה – TRANSFORM
 • צבעים ועבודה עם פורמטים לדפוס
 • הכנסת עצמים לתוך עצמים
 • טקסטים
 • שרשורי טקסטים
 • יבוא קבצי מלל מתוכנות אחרות
 • תצוגות במסמך
 • סרגלים
 • שקיפויות
 • אפקטים
 • שכבות-LAYER
 • בניית כפתורים
 • יצוא לאינטרנט
 • טבלאות
 • דפי אב – MASTER
 • פורמטים לדפוס
 • יצוא לדפוס
 • ספריות עבודה
 • סטיילים
 • בניית ספרים
 • עיצוב חוברות
 • עימוד ומלל
 • איך לבנות ספרים, חוברות ועיצובים לעיתונים.
 • התמודדות עם הבאה לדפוס קבצים סופיים.
 • טיפים לעבודה מהירה, עבודת סיום הכנת ספר או קטלוג.

חוקי העיצוב הגרפי בלימודי אינדיזיין – ללמוד את דרישות הדפוס להתאמת התוכנה להכנת הספר

כדי לעצב ספר או חוברת אנחנו צריכים הרבה מעבר להכנסת טקסט וסידור הבלוקים בעמודים. נצטרך ללמוד על שמירת קומפוזיציה נכונה וקשר בין העמודים לסגנונות העיצוב. נלמד את תורת הצבעים וכיצד לייצר כותרות שמדברות את הנושא באינדיזיין. חוקי העיצוב הגרפי יאפשרו לכם לעצב ספר בצורה מושלמת ולהעמיד את הגרפיקה על פי הכללים המקובלים בשוק. חוקי העיצוב הגרפי קשורים לעולם הדפוס בגלל שאם נעצב את זה בצורה נכונה על פי דרישות ההדפסה נוכל לקבל ספר איכותי ברור וקריא באיכות וגימור מעולים. דרישות ההדפסה מדברים על רזולוציות ואיכות האלמנטים הויזואליים בספר, שימוש בצורות ואפקטים מותרים ואסורים באינדיזיין.

אפשרויות התעסוקה לאחר לימודי תוכנת INDESIGN CC 2022

סיום לימודי תוכנת אינדיזיין יאפשר לכם לעבוד בהוצאות ספרים או בתי דפוס. שיתוף הפעולה בין הלקוחות יהיה על ידי קבלת חומר עיצובי והטמעה בתוכנת אינדיזיין. לרוב תקבלו כמויות טקסטים רבות מתוכנות וורד ולאחר מכן תשתלו את זה בתוכנת אינדיזיין על-ידי פקודת הכנס. סידור הגרפיקה יהיה בשיתוף פעולה עם הסופרים ולאחר מכן תצטרכו להתאים את כל חוקי העיצוב הגרפי בספרים ובחוברות שתעצבו. נושאי הבאה לדפוס מוסברים בצורה מאוד רחבה בלימודי תוכנת אינדיזיין היות ועלויות של הפקת ספרים הם מאוד גבוהות. לפעמים עלויות ההדפסה יהיו נמוכות מאוד ועלויות העיצוב של מעצבים גרפיים יהיו גבוהות יותר מעלויות ההדפסה. עיצוב ספרים נעשה על ידי שילוב של תוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור או עבודה על תוכנת אינדיזיין בלבד.

מחסור עצום בגרפיקאים בתחום העימוד ספרים הסיבות
שימוש בתוכנת אינדיזיין בהוצאות לאור בזמן עבודה – נוצר מחסור עצום בגרפיקאים עקב מעבר בוגרים חדשים וותיקים לתחום ההייטק ששואב אלפי מעצבים במדינת ישראל המוגדרת כבירת ההייטק בעולם

מחסור עצום בגרפיקאים בתחום העימוד ספרים הסיבות

אחת הסיבות למחסור העצום בבתי דפוס –  הוצאות לאור של ספרים זה שמעצבים גרפיים מעדיפים לאחר סיום הלימודים לעבוד בחברת היי-טק עקב המחסור העצום בכוח אדם שחברות הייטק דורשות. כיום מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים לעיצוב אתרים, אפליקציות, ממשקים של תוכנות ועוד, עצם המעבר של מעצבים גרפים לעולם האינטרנט נוצר משבר עצום מאוד בעולם הדפוס וגרם לעליית מחירים ובשכר של גרפיקאים שבוחרים לעבוד בהוצאות לאור. לאחר סיום הלימודים במידה ותרצו לעבוד במשרדי פרסום או הוצאות לאור תצטרכו להגיש תיק עבודות שיכלול דוגמאות עיצוביות שעשיתם בתקופת הלימודים, תיק עבודות הוא הדבר היחיד שפותח דלתות כיום, אמנם תקבלו תעודה בסיום לימודי התוכנה אבל רק תיק הדוגמאות שלכם יפתח לכם את הדלת לעולם זה.

שילוב גרפיקה מתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור לאינדיזיין

תוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין מפותחות על ידי חברת אדובי. Adobe שמה דגש מאוד רחב בחוויית המשתמש ומאפשרת להכניס גרפיקות שנעשו בתוכנות אחרות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור ישירות לתוכנת אינדיזיין. אינדיזיין לא תומכת בעיבוד תמונה ולכן פוטושופ נותנת את הפתרונות הגרפים לכך, תוכלו להכניס על ידי פקודת היבוא עיצוב גרפי שנעשה בפוטושופ להמשך עבודה באינדיזיין. תוכלו לראות בשיעורים כאן סגנונות עבודה שונים שאינדיזיין לא מאפשרת ועל ידי פקודת הכנס נשלב גרפיקה שנעשו בתוכנות אחרות לעיבוד גרפי שונה. לאינדיזיין יש את מגבלות העיצוב שלה אבל עדיין את רוב סגנונות העיצוב אינדיזיין תאפשר לכם כמו תוכנות הגרפיות האחרות. במהלך הלימודים תלמדו כיצד להכניס גרפיקות אחרות תוך שמירה על איכות הגרפיקה שלא תיפגע ברגע פקודת היבוא.

שכר של גרפיקאים בתחום הדפוס ללא ניסיון

שכר של העוסקים בתחום העימוד הגרפי יכול להתחיל ב 11 אלף ש"ח נטו ללא ניסיון נכון ל 2022 ובמידה ואתם בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים תוכלו לתמחר את העבודות על פי פרויקטים. בתחום העימוד הגרפי יש אינספור עבודה ולרוב בוגרי קורס אינדיזיין מעדיפים לעבוד כפרילנסרים ולתת שירותי גרפיקה לסופרים, צלמים, הפקת קטלוגים, תחום הפרסום, הייטק ועוד.
בתחום ההיי-טק גרפיקאים מכינים ספרים וחוברות אינטרנטים שמיועדים לתת הסברים על תוכנות ועל מוצרים שמפתחים ומתכנתים מבצעים. בתחום האינטרנט אין את נושא ההדפסה והעיצוב יעשה ברזולוציות נמוכות כדי שהספר או החוברת יעלו ויטענו מהר באתר האינטרנט או באפליקציות.

הכנת חוברות וקטלוגים ועד עימוד ספרים ברמה איכותית

לאחר סיומו של ההדרכה יהיו לכם כלים מעשיים שיאפשרו לכם לבצע עבודות גרפיות ברמה הגבוהה ביותר. כגון הכנת חוברות וקטלוגים ועד עימוד ספרים ברמה איכותית עם התמודדות של הוצאה והבאה להדפסה של העבודות שלכם, השינויים האחרונים שחלו בתוכנות החדשות של אדובי מביאים את האפשרות לעבודה יותר מהירה ואיכותית בתוכנת אינדיזיין, במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לשלב את תוכנת האינדזיין עם תוכנות מלל אחרות כגון תוכנת העיצוב לטקסטים וורד, לרוב מקבלים המעצבים קבצי עבודה של תוכנת וורד וממירים אותם במהירות לתוכנת האינדיזיין, שילוב בין התוכנות יוצר חופש פעולה רחב יותר בתוכנת האינדיזיין, הכנו לכם מקבץ שיעורי אינדיזיין חינם כדי להמחיש לכם את יכולות התוכנה, אין ספק שבמידה ויש לכם תמונות רבות תוכלו לעצב את העיצובים שלהם בצורה קלה יותר בתוכנה לעתים ללא שימוש בתוכנת הפוטושופ, אמנם אינדיזיין היא איננה תוכנת עיצוב לתמונות אך עדיין תוכלו לעצב שם בצורה בסיסית תמונות או כל מיני אלמנטים גרפיים אשר תרצו לשלב בספר שתעצבו או בחוברת שלכם צפייה נעימה!

לימודי תוכנת אינדיזיין  אונליין מהבית עם מורים פרטיים

במכללת סולו תוכלו ללמוד דרך קורסים אונליין מהבית עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת אינדיזיין אצלכם. המורה יסביר לכם את מהלכי העיצוב דרך תוכנת חיבור שמחברת בין המחשבים אונליין. המורה יוכל לצפות במסך שלכם ולהזיז לכם את העכבר. לאחר כל הסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל את החומר בצורה מעמיקה ובמידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור איתכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר במלואו. לאחר סיום כל שיעור תקבלו שיעורי בית ומטלות עיצוביות כדי לחזור על כל הנושאים שלמדתם בשיעור. לימודים אונליין בצורה פרטית אחד על אחד עם מורה פרטי מאפשר לכם לקבל את החומר בצורה איכותית וללא מאמץ של לימודים בקבוצה. לימודים מהבית יחסכו לכם זמן בנסיעות ונוחות מקסימלית שלימודים אונליין מאפשרים. תוכלו לראות שיעורים לדוגמה עם מורים פרטיים בזמן קורסים אונליין בתוכנות שונות הנעשו בבית הספר סולו.

התמיכה במהלך הקורס לא מתבצעת רק בשיעורים עצמם אלא תקבלו תמיכה ועזרה גם מעבר לשעות הלימוד. תוכלו להיות בקשר ישיר עם המורה שלכם ולשאול כל שאלה שעולה לכם במהלך הכנת שיעורי הבית שאתם מקבלים. בית הספר שם דגש רחב מאוד ביחס אישי ותמיכה מלאה בצורה פרטית לסטודנטים. רק בשיטת לימודים כזאת תוכלו להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות ולקבל ביטחון תעסוקתי בתוכנת אינדיזיין. תוכלו לשוחח עוד היום עם יועצי הלימוד שלנו ולקבל פרטים רחבים איך ללמוד את תוכנת אינדיזיין בהוראה פרטית מהבית עם מורים שמחוברים עליכם למחשב תוך שיתוף מסכים.

דוגמאות לעיצובי קטלוג והכנת ספרים באדובי אינדיזיין

בעמוד תיק עבודות באתר תוכלו להתרשם מסגנונות שונים שנעשו בתוכנת אינדיזיין. בתמונות בתחתית פסקה זו תוכלו לראות את יכולות תוכנת אינדיזיין. השתמשנו בעיצובים כאן בתמונות וטקסטים על ידי סידור של תוכן עניינים באינדיזיין. Indesign 2022 מאפשרת לפתוח עמודים ועל-ידי עבודה בפריסה הנכונה נוכל להכין גרפיקה דו צדדית תוך שמירה על חוקי העיצוב. בעבודות כאן נוכל לראות ששמרנו על קומפוזיציה נכונה תוך מתן דגש על שמירה של תורת הצבעים לפי סגנונות העיצוב. באינדיזיין אפשר להכין ספר או חוברת וגם סגנונות עבודה שונים. בעבודות כאן התמונות עברו עריכה גרפית בתוכנת הפוטושופ ולאחר ביצוע פקודת הכנס סידרנו את הטקסטים לפי התמונות. שמרנו על קשר ישיר בין הנושא ועיצבנו כותרות שנצבעו בהתאם לקונספט העיצובי.

איך מורידים את תוכנת אינדיזיין 2022

במיוחד בשבילכם שיעור הסבר חינם איך להוריד מאתר אדובי את תוכנת האינדיזיין ישירות למחשב האישי, תחילה תצטרכו להוריד את כל מערכת קריאטיב קלאוד של חברת אדובי ומשם זה עובר אוטומטי על ידי תשלום חודשי דהיינו מנוי.

 INDESIGN תוכנה להכנת ספרים
אינדיזיין סגנון עיצוב
עיצוב קטלוג באינדיזיין
קטלוג מתקפל "אין דיזיין" – בתוך העיצוב
INDESIGN CC מה זה אינדיזיין
INDESIGN CC אפקטים חדשים שהוכנסו בשנת 2022 לשימוש מעצבים גרפיים בתוכנה