You are currently viewing הורדה והתקנת תוכנות אדובי 2021  – שיעור הסבר חינם
ADOBE עיצוב גרפי תוכנות

הורדה והתקנת תוכנות אדובי 2021  – שיעור הסבר חינם

הורדה והתקנת תוכנות אדובי 2021

אם אתם סטודנטים חדשים לעיצוב גרפי או רוצים לעבוד בתוכנות אדובי במאמר הבא תוכלו לקבל את כל הפרטים על התקנת תוכנות אדובי תומכות השפה העברית. כיום אדובי נחשבת לחברה הבלעדית ביותר לשימוש בתוכנות הדיגיטל בעולם עיצוב גרפי, אופנה, עיצוב אתרים ואפליקציות. המחירים משתנים בהתאם לשימוש לדוגמה מחיר תוכנה אחד יהיה זול יותר לעומת חבילה הכוללת את כל התוכנות של החברה. בשיעור המצורף תוכלו לראות את כל תהליך ההורדה משלב הכניסה לאתר ועד התאמת התוכנות לצרכים שמעצבים גרפיים בישראל צריכים את כל ההתאמות לשפה העברית. השיעור מוסבר בשפה העברית ובצורה פשוטה מאוד.

ברירת מחדל התקנת תוכנות עיצוב גרפי 2021

‏כדי להוריד את התוכנות של חברת אדובי Photoshop אילוסטרייטור או אינדיזיין עליכם להיכנס לאתר החברה ולפתוח מנויי, לאחר שפותחים מנוי יש את האופציה להוריד את התוכנה של הענן ששם נמצאים ומרוכזים כל התוכנות של החברה. לאחר מכן יש לכם את האפשרות לבחור איזה תוכנה אתם רוצים להתקין ולפי זה ללחוץ על פקודה  עדכן. אם לא מגדירים במערכת של חברת אדובי ‏את האפשרות של תוכנות תומכות בעברית יהיו חסרים בתוכנה שאתם מורידים כלים המיועדים לדוברי השפה העברית או הערבית. כלים אלו לרוב יהיו נמצאים בסרגל הכלים בצד שמאל של כל תוכנה גרפית כזו או אחרת.

שינוי שפה בעברית בתוכנות גרפיקה ממוחשבת אדובי ADOBE 2021

‏אז איך בעצם משנים את השפה מאנגלית לעברית? במערכת CREATIVE CLOUD 2021 שמורידים מחברת אדובי יש את האופציה של הגדרות תוכלי לראות בסרטון בדיוק לאן נכנסים בתפריט ההגדרות ושם אתם צריכים ללחוץ על פקודת תוכנות תומכת אנגלית-  עברית. לאחר מכן תוכלו להתקין את התוכנה ותתמוך לכם בשפה העברית. אם אתם כבר התקנתם את התוכנות והם לא תומכות לכם את השפה העברית עליכם להוריד‏ את מה שהתקנתם במחשב דרך המערכת  של תוכנות במערכת ההפעלה ורק לאחר מכן להוריד דרך האפליקציה של אדובי את התוכנה שהוגדרה בעברית.

תשלום לאדובי – מחיר רגיל לעומת סטודנט – תוכנות עיצוב גרפי להורדה מאדובי במחירים מוזלים

‏עלות תוכנות אדובי משתנות בהתאם לדרישה. אם אתם מעצבים גרפיים תצטרכו  לשלם את המחיר המלא לעומת סטודנטים שמקבלים הנחה משמעותית ובמחיר מוזל מחברת אדובי למשך שנה. כמו כולנו תמיד מומלץ לעדכן את החבילה בבלאק פריידי שחברת אדובי מאפשרת מבצעים מדהימים על החבילות שלהם. המחיר היום לכתיבת מאמר זה ‏הוא 70 ש״ח אפריל 2021. אם אתם מורידים תוכנה אחת המחיר יהיה מוזל יותר לעומת אם אתם מורידים את כל החבילה של חברת אדובי.

הפלוס היחידי בעבודה עם האפליקציה של חברת אדובי זה שהתוכנות מתעדכנות כל הזמן בצורה אוטומטית מבלי לבקש מהמערכת לעשות את זה. אם אתם רוצים להישאר על אותה גרסה במערכת מבלי לקבל גרסאות חדשות אוטומטיות כל הזמן תצטרך לעדכן באפליקציית‏  חברת אדובי את האפשרות לבטל את העדכונים האוטומטים.

לימודים עיצוב גרפי אונליין – הדרך שלך לקריירה מקצועית ומותאמת דרישה ל2022

‏מה צריך היום כדי להיות מעצב גרפי מצליח בחברות הייטק בישראל? כדי להיות מעצב גרפי עליכם ללמוד את כל השפה עיצובית שכוללת תכנים מלאים מעולם בניית מותג והבנה עסקית של איך להציג עסקים במדיות אינטרנטיות. הביקוש  למעצבים גרפים הוא גדול מאוד במיוחד לאחר הקורונה שחברות וארגונים הבינו שכדי לשרוד  בעולם העסקים והמכירות צריכים להיות מפורסמים און-ליין. דווקא בתקופת הקורונה מעצבים גרפים הרוויחו במאה אחוז יותר מתקופות רגילות בגלל המעבר המסיבי של שלל עסקים לאפליקציות ולאתרי האינטרנט.

בתקופת הלימודים תלמדו את כל השפה עיצובית ואיך לחשוב כמעצב גרפי מקצועי מול הבנה אמיתית ונכונה של איך להציג את העסק ברשתות החברתיות ובמיתוג הרב תחומי. בתקופת הלימודים תעבדו על התוכנות Photoshop אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין ובכל תוכנה תבנו  תיק עבודות מקורי ומשכנע תוך הסבר מקצועי על מהלך העבודה בבניית תיק העבודות.

מה חשוב יותר בשוק העבודה בעיצוב גרפי והייטק?

‏היום בעולם ההנדסה והתעשייה תעודות כבר לא פותחות דלתות. בתחום האמנות הדיגיטלית מה שחשוב היום זה לא איפה למדתם להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים מקצועיים, מה שחשוב שאתם מבינים מהו קונספט ואיך לבנות קומפוזיציות נכונות כדי לעזור לבעלי עסקים למכור את המוצרים שלהם בכל מדיה אפשרית. אם זה בחברת הייטק עליכם לדעת להכין אינפוגרפיקות או לבנות תרשימים לאפליקציות ולמוצרים דיגיטליים. ככל שתיק העבודות שלך ידבר קונספטואליות וטרנדים חדשים ייראו בתיק העבודות תוכלו להתברג ולהתחיל לעבוד במהירות בעולם הייטק או במשרד פרסום.

איך לומדים מהבית אונליין עיצוב גרפי

‏בית ספר סולו ‏מכשיר סטודנטים לעיצוב גרפי על ידי קורס עיצוב גרפי אונליין מעל עשור לעולם ההייטק ופיתוח אפליקציות למדיה האינטרנטית. הלימודים נעשים און-ליין מהבית בדיוק כמו זום אחד על אחד עם מרצה פרטים מעבר לקו. הלימודים מתרחשים ברוב שעות היום מה שמאפשר נוחות מקסימלית וקליטת החומר בצורה מעולה. כשלומדים בצורה פרטית ואישית עם מורים פרטיים אחד על אחד אפשר להתרכז בחומר ולהכיל את כמות החומר הגדולה בתוכנות אדובי תוך לימוד בצורה רחבה של חוקי השפה עיצובית לעולם הייטק ושיווק עסקי.

מגמות תקשורת חזותית והייטק

‏תוכלו ליצור אתנו קשר עוד היום ולשוחח עם נציגי לימודים על מגמות תקשורת חזותית והייטק נאפשר לכם להבין איך אפשר להתחיל כבר מחר ללמוד מהבית את מקצועות הדיגיטל. ברשות ברשות בית הספר קבוצת Facebook מעל 12 שנה עם קרוב ל-17,000 חברות וארגונים שמספקים עבודות מידי יום למעצבים גרפיים מתחילים שרוצים להתחיל לעבוד בתחום ללא ניסיון. חברות למעסיקים דווקא מעדיפים לעבוד עם מעצבים גרפיים מתחילים כי הם באים עם ראש פתוח ויצירתי למה שקורה כיום בעולם המדיה.

‏עולם העיצוב הגרפי רק ילך ויגדל כי הוא משתנה כל הזמן בהתאם לטכנולוגיה שלא מפסיקה להשתנות מעצמת הפיתוח בענף ההייטק. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי בהחלט הרווחתם מקצוע אדיר שיאפשר לכם רווחה כלכלית ובטוחה.  מקצועות המחשב  הם אלו שישלטו בדור הבא בתעסוקה העולמית והישראלית בפרט. מדינת ישראל מוגדרת כמדינת הייטק מספר אחת בעולם בגלל הכוח האיכותי שמניע את הטכנולוגיה בעולם.