קורס בונה אתרים  מסביבת המחשב אל הסלולאר

//קורס בונה אתרים  מסביבת המחשב אל הסלולאר

הדבר הבא של עולם האינטרנט הוא כמובן שימוש זמין ונגיש באמצעות מכשירי הסמארטפונים הנמצאים בתנופת צמיחה אדירה בשנתיים האחרונות. כיום, לכל אדם שלישי ברחוב, יש מכשיר סמארטפון המאפשר לו גלישה מהירה וזמינה אל עולם שלם אתרי אינטרנט מקודדי סביבת סלולר ועולם אפליקציות נרחב ואינסופי.

קורס בונה אתרים מודרני שם דגש נרחב על לימודי בניית אתרים לסביבת המחשב וסביבת הסלולר גם יחד. כיום, הגלישה באמצעות הטלפון החכם הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו, ועסקים רבים מתכננים ובונים את האתר שלהם מחדש (או ממירים אותו לצרכי הסלולר). אפיק הגלישה החדש מעניק לחברות העוסקות בתחומי האינטרנט אפשרויות נרחבות הן ברמת פיתוח המוצרים (אפליקציות חדישות) והן ברמת התאמת עולמות הגלישה לשני התחומים (סביבת המחשב והסלולר).

קורס בונה אתרים  מסביבת המחשב אל הסלולאר

ללמוד לבנות אתר אינטרנט זמין ונגיש


  • הופעת האינטרנט גם על גבי צג מכשירי הטלפונים החכמים מעניק לבעלי האתרים יתרונות עצומים במידה והם יידעו לנצל את המדיה החדשה באופן מקצועי וראוי. הגלישה באמעצות הסלולר מאפשרת לכם להגביר את תנועת העברת המסרים מצד אחד, אך מחייבת אתכם להתאים את אופן התכנון, הבנייה והעיצוב של האתר לרמת צגי המסך בטלפונים החכמים.
  • קורס בונה אתרים מקצועי ואיכותי, מקנה לתלמידיו את היכולות המצקועיות לתכנן ולבנות אתרי אינטרנט שיותאמו הן לסביבת המחשב הביתי או המשרדי והן לסביבת הגלישה באמצעות הסמארטפונים. נושאי הלימוד במסגרת קורס כזה זהים לכלל תכני הלימוד בבניית אתרים לסביבת המחשב, אך מאופינים בשיעורי תוכן מעשיים לצרכי בניית אתרי אינטרנט לסביבת הסלולר.

ללמוד איך לבנות אתרים ובניית אתרים מותאמים לסלולר

על פי הערכות שונות בענף הסלולר, עד לסוף שנת 2014 קרוב ל-4 מיליארד איש יגלשו באינטרנט, באופן קבוע, שוטף ויומי באמצעות מכשיר הטלפון שברשותם, כבר כיום גולשים כמיליארד איש באמצעות טכנולוגיה זו, וזוהי סיבה מספיק איכותית וכמותית להמיר את אתרי האינטרנט הקיימים גם לאתרי אינטרנט לצרכי הסלולר, קורס בונה אתרים איכותי ומתקדם יקנה לכם את הכלים המקצועיים לבצע זאת ביתר קלות ובמהירות.

במידה וגם אתם מתכננים ללמוד בקרוב את תחום בניית האתרים, רצוי ומומלץ לברר האם הקורס המיועד אליו אתם מתכוונים להירשם מעניק לכם את הבסיס המקצועי להבנת צרכי הגלישה בסלולר ואופן הביצוע לשם כך.

 

2019-08-05T09:24:04+03:00