קורס בניית אתרים אינטרנטי

//קורס בניית אתרים אינטרנטי

קורס בניית אתרים אינטרנטי

אם היו אומרים לכולנו איי שם בשנות ה-60, 70 שהעולם יתנהל בשנת 2020 באמצעות מחשבים, סביר להניח שרבים מאתנו היו חושבים שזה מדע בדיוני. בעבר המחשב היה כלי עבודה בלבד. עם הזמן ועם ההתקדמות הטכנולוגית המואצת, מעבר להיותו כלי עבודה נהדר, הוא הפך לכלי התקשורת העיקרי. אם בעבר ליצור קשר עם אנשים מחו”ל היה אירוע שעולה כסף רב, הרי שכיום זה מאוד פשוט כי הכל קורה באמצעות רשתות אונליין. אנשים כבר לא קונים כמעט מוצרים רק בחנות שליד הבית כי ניתן להזמין כיום מוצרים דרך האינטרנט בחנויות אונליין במקומות שונים בארץ ובחו”ל וממש בקלות.

מי צריך כיום אתרי אינטרנט?

כיום אתרי אינטרנט הם הדרך שלנו לקבל מידע. לעיתים מדובר על מידע שאנו זקוקים לצורכי לימודים ולצורכי ידע ולעיתים מדובר על אתרי אינטרנט המפרסמים עסקים מסוימים ומוצרים מסוימים בחנויות. אתרי האינטרנט כיום הפכו להיות מגרש המשחקים הביתי של החנויות השונות והם משמשים את הצרכנים גם לצורכי קניות וגם כאשר מחפשים מידע על חנות מסוימת. כל מי שכיום מחפש מוצר או שירות מסוימים, תחילה מחפש את האתר שלהם באינטרנט כדי לראות שמדובר בעסק רציני. לכן ניתן לומר כי כל עסק רציני הוא עסק שיש ברשותו אתר אינטרנט מכובד.

האם כל אחד כיום יכול לבנות אתר אינטרנט?

אם הייתם הולכים 15 שנה אחורה, העולם של בניית אתרים היה שייך למתכנתים. המתכנתים הם אנשים שמבינים היטב במחשבים ובשפת המחשב ויודעים לכתוב קוד שהמחשב מתרגם לגרפיקה ממוחשבת. כך למעשה מתורגמים גם קודים של אתרים. כיום אתרי אינטרנט ובנייתם אינם נחלתם של המתכנתים בלבד, כיום קיימות פלטפורמות מגוונות לבניית אתרים, כך שכמעט כל אדם המעוניין ללמוד את התוכנות הללו יכול באופן פשוט לבנות אתר אינטרנט.

קורס בניית אתרים אינטרנטי

קורס בניית אתרים אינטרנטי

אילו פלטפורמות קיימות כיום לבנייה של אתר אינטרנט?

כיום יש שלוש צורות עיקריות לבנייה של אתרי אינטרנט. הצורה הראשונה היא בניית אתר אינטרנט על ידי מתכנתים. המתכנתים בונים קוד בשפת המחשב והמחשב הופך את הקוד לגרפיקה של האתר. צורה שנייה היא בניית אתרים בקוד סגור. אלו למעשה פלטפורמות שיצרו מתכנתים ויש בהם כבר קוד בנוי. הקוד בפלטפורמות אלו סגור ולא ניתן לבצע בו שינוי. לכן האתרים שניתן לבנות בעזרת פלטפורמות בקוד סגור הם אתרים מובנים שאליהם יוצקים תוכן ובוחרים ערכות עיצוב מובנות. אתרים מסוג זה כל אחד יכול לבנות באופן פשוט ובזמן מאוד קצר של כמה שעות עד כמה ימים. פלטפורמות בקוד סגור הן פלטפורמות שמתאימות לרוב לאתרים פשוטים כמו אתרי תדמית  שאין בהם שינויים רבים. הצורה השלישית של בניית אתרי אינטרנט היא בנייה בפלטפורמה עם קוד פתוח. מדובר על פלטפורמה שמאפשרת לכל אחד לקחת את הקוד הקיים, לשנות אותו מעט וכך ליצור תוספים שונים עבור האתר. כך למעשה ניתן ליצור עיצובים חדשים פונקציות חדשות וכדומה

איזה ידע צריך לדעת כדי לבנות אתר אינטרנט כיום?

קיימים שני סוגי מידע שאנו צריכים על מנת לבנות אתר אינטרנט כיום והבחירה נובעת מכמה אתם מעוניינים להיכנס לעולם הידע של המחשוב לעומת עולם הידע של העיצוב. אם מחשבים ושפת המחשבים מעניינת אתכם, לכו ללמוד תכנות מחשבים. אך אם אתם יותר בעניין של עיצוב אתרי אינטרנט, מומלץ שתלמדו בניה ועיצוב של אתרים באמצעות אחת מהפלטפורמות שהזכרנו קודם. כדי ללמוד בניה ועיצוב של אתרי אינטרנט לא באמצעות בניה של קוד, רוב הידע שצריך הוא על התוכנה עצמה וידע בעיצוב אתרים.

מתי כדאי להשתמש בפלטפורמת וורדפרס ומתי בפלטפורמה wix?

לפני שנסביר איזו פלטפורמה היא טובה יותר אתם חייבים להבין קודם מה מאפשרת כל פלטפורמה. פלטפורמת בניית אתרים במערכת WIX היא פלטפורמה בקוד סגור. זה אומר שמתכננת כתב קוד עבור הפלטפורמה שאינו ניתן לשינוי ובתוכו יש מגוון של ערכות עיצוב מובנות ותבניות לעיצוב אתרים. כדי לבנות אתר אינטרנט בפלטפורמה זו, על בונה האתר לבחור את ערכת העיצוב המועדפת עליו ולעצב את התוכן על פי ערכת העיצוב שנבחרה. פלטפורמה זו מתאימה מאוד לכל מי שמעוניין ליצור אתר אינטרנט מהיר, באופן עצמאי ובעלויות נמוכות. זה מאוד מתאים לאתרים שהתוכן בהם אינו משתנה באופן קבוע, לרוב אלו אתרי תדמית פשוטים.

פלטפורמת בניית אתרים באמצעות מערכת וורדפרס היא פלטפורמה בקוד פתוח המאפשרת לכל אחד לקחת את הקוד הקיים, לשנות אותו וליצור עיצובים שונים ומגוונים ופונקציות שאינן קיימות בו עדיין. לאתרי הוורדפרס יתרון גדול בכך שהם מאוד אהובים על מנוע החיפוש גוגל ולכן יש נטייה גדולה יותר לקדם אותם בעמודי החיפוש. לעובדה זו יש חשיבות גדולה מאוד עבור אתרים שזקוקים לקידום. כמו כן פלטפורמת וורדפרס מתאימה מאוד לאתרי אינטרנט שזקוקים לאפשרויות מתקדמות ועיצובים מתוחכמים יותר ומגוונים יותר.

בחירת הפלטפורמה שהכי נכונה לכם תיעשה כמובן על פי הצרכים שאתם צריכים מהאתר. אם אתם זקוקים לאתר אינטרנט שאינו דומה לאתרים אחרים, אתר אינטרנט שמקודם היטב בגוגל, מותאם למובייל ועם אפשרויות נוספות, פלטפורמת וורדפרס היא זאת שתתאים עבורכם. אם האתר שלכם הוא יותר פשוט, מפרסם שירות מסוים שאינו משתנה, מומלץ לבנות את האתר בפלטפורמת WIX.

אם אני מעוניין ללמוד בניית אתרים איפה אני יכול ללמוד את התחום

בניית אתרים זהו תחום שניתן ללמוד כיום במגוון צורות. אנשים שהינם אוטודידקטים יכולים ללמוד את התחום בעזרת סרטונים שונים ברשת, אך מי שזקוק למורה שילמד אותו, זה הזמן לקחת קורס בבניית אתרים. יש כיום מגוון קורסים עיצוב גרפי המלמדים בניית אתרים בפלטפורמות השונות ועליכם להחליט איזו מהפלטפורמות מעניינת אתכם יותר.

אחת השיטות היותר טובות כיום ללמידה של תחום בניית האתרים היא למידה באמצעות קורס אינטרנטי. מדובר על קורס אשר מתבצע על רשת האינטרנט מרחוק, כאשר אתם נמצאים בבית שלכם והמורה במקום אחר. זוהי דרך למידה מאוד מקובלת כיום ובייחוד שמדובר בקורס אשר עוסק בתת תחום מעולם המחשבים והאינטרנט. בהמשך המאמר תוכלו לקבל יותר פרטים על סגנון למידה זה.

כמה זמן אורך קורס בניית אתרים אינטרנטי?

קורס בניית אתרים אינטרנטי הוא קורס שדומה לכל קורס בניית אתרים רציני שקיים כיום. אורכו של הקורס נע בין עשרה חודשים לשנה והוא מלמד את הסטודנט על פי יחידות לימוד מובנות. כל יחידת לימוד מלמדת נדבך נוסף בחומר. בסוף הקורס אתם תדעו איך לבנות אתר אינטרנט בעזרת פלטפורמת הוורדפרס ואיך לייצר עיצוב מותאם לעסקים השונים באמצעות צבעים ואלמנטים שונים. זהו קורס שמתאים מאוד לכל מי שעיצוב גרפי מדבר אליו או שלמד עיצוב גרפי בעבר וגם למעצבים גרפיים שעוסקים בתחום. מדובר על קורס שהוא מקצוע כיום לכל דבר ואפילו מקצוע מאוד מבוקש.

האם קורס בניית אתרים אינטרנטי הוא קורס איכותי?

קורס בניית אתרים אינטרנטי הוא קורס איכותי מאוד בזכות מתכונת הלימודים המיוחדת שבה מורה מלמד תלמיד באופן פרטי בדיוק כמו זום, אחד על אחד. שיטת הלימוד הפרטית ידועה כשיטת לימודים איכותית מאוד ולכן הורים רבים בוחרים בה כאשר ילדיהם זקוקים לחיזוק בחומר מסוים. אם כן, מה מיוחד בשיטה זו? הייחודיות של השיעור הפרטי הוא תשומת הלב המרבית שהתלמיד יכול לקבל מהמורה. במצב זה המורה יכול להבין מהו קצב הלימוד שהכי נכון לתלמיד והתלמיד יכול לעצור ולשאול שאלות מבלי להיות תלוי בכיתה שלמה שאינה הומוגנית בקצב ההבנה.

האם הקורס מספק כלים מספקים לעבודה?

כאשר מדברים על קורס לבניית אתרים, למעשה מדברים על קורס שמכין אתכם לעבודה בתחום. אם הקורס היה מוגדר כסדנא של מספר מפגשים, סביר להניח שמדובר בהנחיה לבניה של אתר אינטרנט באופן חד פעמי. קורס אינטרנטי הוא קורס מקיף שנותן מענה למידה של תוכנות לחווית משתמש בניית אתרים ומענה למידה עיצובית בתחום. אלו שני הנדבכים החשובים ביותר כדי לבחון האם משובר בקורס איכותי אשר נותן כלים לעבודה. סטודנטים שלומדים קורס מסוג זה, יוכלו כבר במהלך הקורס להתחיל ולבנות אתרים שונים ומגוונים וכך ליצור לעצמם תיק עבודות איכותי שניתן להציג ללקוחות. אחד הקורסים היותר איכותיים בבניית אתרים שמתקיים על גבי רשת האינטרנט הוא הקורס של מכללת סולו. מכללה זו היא בעלת ניסיון של 15 שנים בלימוד קורס זה וקורסים נוספים בתחומי העיצוב וההייטק אונליין מהבית.

האם לאחר הקורס אוכל לעסוק בתחום?

קורס אינטרנטי במכללת סולו הוא קורס שנועד להכשיר אתכם לשוק העבודה. מדובר בקורס מאוד ממוקד ועם זאת בעל מנעד רחב של נושאים. כבר במהלך הקורס תקבלו כלים מעשיים לעבודה ותוכלו להציע את שירותיכם. נוסף על כך, מכללת סולו מתאימה את נושאי הלימוד גם לקבלה לעבודה בהייטק עם מקצוע זה.

איך מתבצע לימוד בניית אתרים חווית משתמש אינטרנטי?

לימוד אינטרנטי מתבצע באופן מאוד פשוט. כל מה שצריך זה מחשב, אינטרנט ואוזניות עם רמקול. שלושת האביזרים הללו נמצאים כיום כמעט בכל בית וניתן להשתמש בהם עבור הקורס. אין צורך לקנות מחשב מיוחד, רק חשוב לדאוג שאתם לומדים במקום בבית בו קליטת האינטרנט היא חזקה. מעבר לאביזרים אלו, תתקין עבורכם המכללה תוכנת חיבור שבאמצעותה תוכלו לדמוע את המורה וגם לדבר איתו. המכללה גם תתקין עבורכם את התוכנות הרלוונטיות לקורס. שיטת הלימוד פשוטה, איכותית ומכשירה אתכם לעסוק במקצוע מצוין.

האם בניית אתרים הוא תחום רווחי?

כמו שכבר הבנתם, אין כיום עסק שאין לו אתר אינטרנט. כל העסקים הרווחיים כיום מתחזקים אתרי אינטרנט טובים ובעיצוב איכותי ומקצועי. מי שבנה את האתרים האלו הם לא אחרים מאשר בוני האתרים ומעצבי האתרים. אנשים שלמדו את המקצוע על בוריו ויודעים לתת את השירות. בניית אתר אינטרנט כיום תעלה לעסק בין 2000 שקלים ל-10,000 שקלים. טווח המחירים משתנה מסוג אתר אחד לסוג אתר אחר. ככל שהעיצוב מתוחכם יותר ויש באתר יותר עמודי תוכן, כך בונה האתרים ידרוש יותר כסף על האתר. לכן, מעצב אתרים בעל מספר לקוחות יכול להרוויח עבור בניית האתר סכומים גבוהים מאוד ולהשתכר יפה. זהו תחום שתמיד קיימת בו עודה ומידי יום עולים לאוויר מאות ואלפים של אתרי אינטרנט חדשים.

לסיכום, בניית אתרים הוא מקצוע מאוד מבוקש כיום ומלא בעבודה. כל עסק כיום זקוק לאתר אינטרנט ולכן מי שעוסק בתחום יכול להרוויח כסף רב. ללמוד בניית אתרים כיום בדרך פשוטה נעשית באמצעות למידה אינטרנטית מהבית. זוהי למידה איכותית מאוד המתבצעת בעזרת מורה פרטי. אם תחום בניית האתרים מעניין אתכם ואתם מחפשים קורס איכותי שמשתלב היטב עם סדר היום שלכם, זה הזמן ליצור קשר עם מכללת סולו ולהתחיל ללמוד קורס בתחום סופר מעניין וסופר רווחי.

2020-11-18T16:11:26+02:00