קורס בניית אתרים הרצליה

קורס בניית אתרים הרצליה

פעם, חלומה של כל אם יהודייה (וגם כזו שלא) היה שהבן שלה יהיה רופא או עורך דין. אלו היו נחשבים למקצועות מכובדים (וכך גם היום) מקצועות שניתן להתפרנס מהם מצוין ומי שהיה עוסק בהם היה נחשב למסודר“. היום החלום התחלף לעיסוק בהייטק, והייטק הוא כל מה שקשור בין השאר למחשבים. היום בעידן המודרני גם כל מה שקשור באתרי אינטרנט נחשב לטכנולוגיה גבוההומי שיודע לבנות אתרי אינטרנט יפים ומודרניים, איכותיים ומקצועיים יכול להתפרנס מצוין. אם אתם גרים בהרצליה, קורס בניית אתרים הרצליה יכול להיות בדיוק בשבילכם, קורס מרתק עם המון יידע תיאורטי כמו גם יידע טכני.

ללמוד לעצב אתרים מה לומדים?

קורס בניית אתרים הרצליה ייתן לכם את הכלים לקחת אתר מאפס ולבנות אותו בצורה מקצועית ורצינית. הקורס כולל את כל התוכנות הרלוונטיות לבניית ועיצוב אתרים, תוכנות של חברת אדובי כמו אילוסטרייטור, פוטושופ, דרימוויבר ואחרות. הקורס כולל לא מעט יידע תיאורטי בכל מה שקשור לחוקי העיצוב, לצבעים, פונטים, היררכיית תוכן באתר ודברים חשובים אחרים וכמובן, איך בונים אתר באמצעות התוכנה. תקבלו את כל הידע הטכני שאתם צריכים איך לעבוד עם התוכנות ואיך לנצל את הכלים המדהימים שקיימים, הכול מההתחלה ועד הסוף, עד למוצר המוגמר אותו תוכלו להגיש ללקוחות שלכם.

ללמוד לעצב אתרים

ללמוד מהבית עיצוב וגרפיקה ממוחשבת? יש דבר כזה

נו, אתם בטח ישר חושבים לעצמכם: למי יש זמן ללכת וללמוד במהלך היום על חשבון העבודה? למי יש כוח לנסוע ללימודים אחרי יום עודה מתיש? פקקים, חיפוש חנייה, אוכל ושתייה, כל אלו עולים לא מעט כסף וגם מעיקים. אבל לא צריך באמת לצאת מהבית בשביל להיות בוני אתרים מדופלמים, לא צריך לעמוד בפקקים ולא צריך לחפש חנייה, היום בעידן המודרני אפשר ללמוד מהבית ולא מדובר על לימוד מסרטונים מוכנים או ממאמרים אלא על לימוד עם מורה פרטי אחד על אחד. לימוד עם מורה פרטי אחד על אחד במכללת סולו – המכללה ללימודי גרפיקה און ליין המובילה בישראל. איך זה עובד בפועל? הנה הסבר.

עיצוב וגרפיקה ממוחשבת

ללמוד תקשורת חזותית ועיצוב במכללת סולו

קרס בניית אתרים הרצליה במכללת סולו הוא קורס שנלמד באמצעות תוכנה אשר מקשרת בין מחשבו של המורה לבין מחשבו של התלמיד. כך כל אחד יכול לשבת בביתו וכל מה שצריך הוא מחשב, חיבור לרשת, את התוכנות הרלוונטיות, אוזנייה ומיקרופון. לימודים במכללת סולו יכשירו אתכם להיות בוני אתרים מקצועיים, יכשירו אתכם לתת שירות הן כעצמאיים והן כשכירים ובעיקר, יכשירו אתכם למקצוע מבוקש מאוד כזה שניתן להתפרנס ממנו לא פחות מצוין. במהלך הלימודים מכינים תיק עבודות וכמובן שגם מקבלים תעודה, כך שיוצאים עם כל מה שצריך בשביל להתחיל ולעבוד בתחום. כל אחד יכול ללמוד בשיטה זו ומאות התלמידים שעשו זאת יעידו על כך.

ללמוד תקשורת חזותית ועיצוב

2019-08-09T15:31:41+03:00