קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין

קורס בניית אתרים בוורדפרס אונליין

אתרי אינטרנט הם למעשה הדבר המרכזי ביותר עבור שיווק של עסק. אנשים שמחפשים מוצר או שירות או שקיבלו המלצה על אחד מהם, הדבר הראשון שהם יעשו זה לחפש את אתר האינטרנט של העסק. קודם כל הם כמובן ירצו לשוטט באתר ואחר כך, מבלי שישימו לב הם יישארו בו במידה והוא נעים להם. כיום יש המון פלטפורמות שבהם מקימים אתרי אינטרנט, אך הפלטפורמה הכי מדוברת והכי שמישה ללא עוררין היא הוורדפרס.

למה וורדפרס נחשבת לפלטפורמה הטובה ביותר לבניית אתרי אינטרנט?

וורדפרס לא רק נחשבת לפלטפורמה הטובה ביותר כיום, אלא היא באמת כזו. מדובר על תוכנה בקוד פתוח ציבורי המאפשר לכל אדם שמעוניין לבנות אתר אינטרנט בעיצוב ייחודי לו בחינם. לפלטפורמה זו אלפי תוספים ובכל יום מתווספים אליה עוד מכיוון שהקוד הוא פתוח ומאפשר לכל מתכנת לייצר תוספים חדשים שעוזרים לכם לעצב את האתר באופן שייחודי לכם. מעבר לכך, אם כבר אנו נוגעים ביתרונות של המערכת, חשוב לדעת כי חלק משיווק עסקים הוא קידום האתר בגוגל שמאוד אוהבת אתרים שנבנו בעזרת וורדפרס והיא נוטה לקדם אותם קודם.

וורדפרס היא ללא ספק הפלטפורמה שכדאי לכם לדעת במידה ואתם מעוניינים לעסוק בתחום הזה. רוב העסקים יחפשו בונה ומעצב אתרים בתוכנה זו בגל מה שהיא מאפשרת וגם בגלל שהשמועה פרשה כנפיים וגם מי שלא מבין בבניית אתרים יודע כי בניית אתר בוורדפרס ב2021 היא הטובה ביותר עבור העסק.

למה ללמוד בניית אתרים?

אז כמו שאמרנו, אין עסק כיום שלא זקוק לאתר אינטרנט ומכיוון שזה כך, השוק מוצף בעבודה. בעבר ויש עוד כמה כיום שהיו לומדים בניית אתרים ללא עיצוב אתרים, כיום, כאשר יודעים שהעיצוב הוא חלק מאוד חשוב משיווק האתר, אנשים רבים לומדים עיצוב ובניית אתרים בקורס אחד שזה הדבר הנכון ביותר לעשות. כאשר לומדים רק בניית אתרים, אתם תצטרכו לקחת את שירותיו של המעצב הגרפי על מנת לייצר אתרים ייחודיים במראה שלהם.

אתרים ייחודים במראה מייצרים מתבניות לא מוכרות או שבונים עיצוב לגמרי באופן עצמאי, דבר שאפשרי מאוד בתוכנה כמו וורדפרס. דבר זה כמובן שאינו ניתן באתרים בקוד סגור הבנויים על תבניות ברורות ללא אפשרויות שינוי של העיצוב.

האם ללמוד בניית אתרים מצריך שינוי עבודה ושינוי מגורים?

שאלה מצוינת שרבים שואלים, כי בסופו של דבר,  לימודים משפיעים על אורח החיים שלנו לתקופה מסוימת. בעניין זה חשוב לומר כי יש קורסים המלמדים באופן מאוד אינטנסיבי המצריך מעבר מגורים, ירידה באחוזי המשרה ותשלום על נסיעות ויש קורס כמו במכללת סולו שהוא אונליין מהבית ומבטל את כל השינויים שתיארנו.

מהו קורס אונליין לבניית אתרים במכללת סולו?

מכללת סולו נוסדה לפני 15 שנים ומאז היא מלמדת אונליין מהבית. המטרה הייתה להנגיש את התחום לכל מי שמעוניין ללמוד, אך לא יכול לבצע שינויים מרחיקי לכת. הקורס מאפשר למידה מבלי לשנות עבודה, לרדת באחוזי המשרה, לנסוע ולשלם על נסיעות וכדומה. מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות ההייטק ולכן בקורס במכללה  תלמדו גם בניית אתרים וגם עיצוב אתרים בוורדפרס אונליין מהבית.

למה עיצוב האתר חשוב?

אתרי אינטרנט הם אתרי מידע וקניות והם מיועדים לאנשים שצורכים את המידע ואת השירותים או המוצרים שבאתרים אלו. חשוב להבין שיש כיום מיליוני אתרים ובכל יום מתווספים עוד כמה אלפים טובים בכל העולם. מה שמבדיל בין אתר אחד למשנהו, מלבד התוכן שלו הוא העיצוב. עיצוב מקצועי, איכותי מושך את עיניהם של הצרכנים וגורם להם לרצות להישאר זמן רב יותר באתר. הישארות לפרקי זמן ארוכים, תביא לכך שהאתר יתקדם במעלה העמודים בגוגל ויביא לחשיפה גדולה יותר. זהו גלגל שיווקי מוכר וידוע ולכן כדאי לעצב אתר אינטרנט באופן מקצועי.

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי לבניית אתרים אונליין מהבית?

זו אחת השאלות שסטודנטים רבים מעוניינים לדעת כדי להשוות בין מתכונת לימודים אחת לאחרת. בעניין זה חשוב לדעת כי בקורס בניית אתרים אונליין מהבית במכללת סולו מלמדים אתכם באופן מקיף ומקצועי. כחלק מהלימודים תכירו את תוכנת הוורדפרס, תכירו תוספים חשובים לעיצוב ובניית אתר איכותי, תכירו איך מעצבים פריטים בתוך האתר באופן נכון ומקצועי. כל אלו יחד יביאו אתכם ליצירת אתרי אינטרנט מרהיבים.

איך לומדים אונליין מהבית? האם זה מתרחש בזום?

במכללת סולו מלמדים אונליין מהבית כבר 15 שנה בעזרת תוכנת חיבור אליה מתחבר התלמיד והמורה. תוכנת החיבור מאפשרת לשתף מסכים ושליטה על העכבר משני הצדדים. כך למעשה יכול המורה ללמד אתכם את הטכניקות במהלך השיעור ולראות איך אתם מבצעים את בפועל את התרגילים. הליווי במכללת סולו הוא מתחילת השיעור ועד שיעורי הבית כך שבכל שיעור חדש שיעורי הבית נבדקים, יש מענה על שאלות וסגירת מעגל על מה שלמדתם השיעור שלפני. כל מה שתצטרכו עבור שיעור בניית אתרים בוורדפרס הוא מחשב, אוזניות ורמקול. בעזרת עזרים פשוטים אלו תוכלו ללמוד קורס בניית אתרים מכל מקום ובנוחות שלכם.

האם למידה אונליין מהבית היא למידה איכותית?

למידה אונליין מהבית במכללת סולו היא בהחלט למידה איכותית. מדובר בשיעור פרטי לכל דבר ועניין, מורה מול תלמיד מלמד אתכם בקצב שלכם, מאפשר לשאול שאלות ולקבל תשובות מידיות. התלמידים במכללת סולו לא תלויים בקצב של תלמידים אחרים והם גם לא צריכים לחכות לסוף השיעור על מנת לקבל מענה לשאלות. כיום כולם יודעים ששיעור פרטי הוא השיעור האיכותי ביותר שיכול להיות ובמכללת סולו דבר זה ניתן ואפשרי ולמעשה זו מתכונת הלימודים היחידה.

כמו כן, במכללה מלמדים את החומר בעזרת תתי נושאים, כך שכל חומר מחולק לתתי נושאים הנבנים אחד על השני כדי להגיע למצב של שליטה בחומר. בכל שיעור ילמד המורה 3-5 נושאים שעליהם יתבצע תרגול, לאחר ביצוע שיעורי הבית והתרגולים, תקבלו תרגילי מסכם שיכיל יחד את כל תתי הנושאים יחד. כך למעשה תוכלו להגיע ליישום של החומר ולאחר מכן לפיתוח היצירתיות שלכם בתחום.

האם כל אחד יכול ללמוד בניית אתרים אונליין מהבית?

כל אחד יכול ללמוד בניית אתרים אונליין מהבית במכללת סולו כאשר קיים תנאי ראשוני והוא ידע גרפי בתוכנות העיצוב פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. תוכנות אלו הן הבסיס הראשוני לעיצוב תמונות באתר, עיצוב הכתב באתר ועיצוב האלמנטים החזותיים שבו. זהו ידע חשוב מעין כמוהו. סטודנטים רבים מתחילים בקורס עיצוב גרפי במכללת סולו, מסיימים אותו לאחר מכן ממשיכים ללמוד בניית אתרים בוורדפרס. זהו המסלול האוטומטי ורבים עושים אותו גם כדי להעשיר את הידע, גם כדי להעלות את השכר וגם כדי להתקבל למשרות הייטק.

לסיכום, בניית אתרים אונליין מהבית הוא קורס ותחום מבוקש מאוד כיום. כל העסקים היום זקוקים לאתר והביקוש לעבודה הוא רחב מאוד. ללמוד בניית אתרים באופן מקצועי תוכלו במכללת סולו שברשותה 15 שנים של ניסיון בתחום. המכללה מאפשרת לכם למידה מבלי לצאת מהבית ומבלי לשנות את שעות העבודה שלכם כלל. זה הזמן ליצור עמנו קשר ולהתחיל ללמוד.