קורסים בניית אתרים ZOOM זום מזורז

קורס בניית אתרים מזורז

בניית אתרים, מקצוע מבוקש מאוד בשוק העבודה בשנת 2021

שנת 2021 היא שנה שהטכנולוגיה נמצאת בה בשלב המתקדם ביותר שהיה איי פעם. כבר מספר עשורים שהטכנולוגיה מתקדמת ללא הרף ויוצאים אל השוק טלפונים סופר מתקדמים, מחשבים, טאבלטים, אפליקציות, תוכנות ואתרי אינטרנט. מאחורי כל אחת מהטכנולוגיות עומדים צוותים שלמים של אנשים שמטרתם ליצור את המוצר הטוב ביותר. אחד מהמקצועות שהלכו וגדלו וניתן לראות בהם ציר התפתחותי הוא מקצוע בניית האתרים. ככל שהטכנולוגיה התקדמה, כך מקצוע זה התקדם.

בתחילת הדרך, אתרי אינטרנט היו נבנים על ידי מתכנתים אשר היו מכירים שפות מחשב שונות והיו כותבים קוד לבניית האתר. הידע שלהם בתכנות היה ידע שאינו נפוץ לכולם ובניית אתר נראתה לאדם הפשוט כדבר מאוד גדול ועצום לבניה. עם הזמן החלו לצאת אל השוק תוכנות שונות לבניית אתרים ללא קוד. כלומר, מתכנת בנה תוכנה שבה כבר קיים קוד מסוים לבניית אתרים ובאמצעותה כל אדם שאינו יודע שפת תכנות יכול לבנות אתר אינטרנט. כיום ניתן להבחין בין שני סוגים של תוכנות לבניית אתרים. תוכנות עם קוד פתוח, המאפשר שינוי הקוד והתאמה של אתרים ייחודיים ותוכנות בקוד סגור אשר מאפשרות הכנסת תוכן לאתר אינטרנט מובנה.

אז אם גם אתם מעוניינים לרכוש את הידע לבניית אתרים בקלות בשנת 2021 באמצעות קורס בניית אתרים מזורז, זה המאמר עבורכם. במאמר זה נענה על כל השאלות שמעניינות אתכם בתחום זה.

קורס בניית אתרים מזורז
קורס בניית אתרים מזורז

מיהו בונה האתרים ומיהו מעצב אתרים?

זו שאלה בהחלט מעניינת. המון פעמים לקוחות שואלים בוני אתרים האם הם גם מעצבים את האתרים. שאלה זו חשובה מאוד ואנו נסביר כעת מה ההבדל בין השניים. כאשר בונים אתר אינטרנט, קיימים שני דברים שחשוב לשים אליהם לב. האחד הוא הבניה הפונקציונאלית של דפי האתר והשני הוא העיצוב של האתר מבחינת צבעים ואיך יראו האלמנטים שבו. מדובר כאן בשני תפקידים שונים. לעיתים שני תפקידים אלו נעשים על ידי שני אנשים ולעיתים על ידי אדם אחד. ההבדל בין האנשים, שזה שיודע גם לבנות אתר אינטרנט וגם לעצב אותו, למד כלים לעיצוב גרפי עבור בניית אתרים. כיום קיימים קורסים אשר מלמדים את שני התפקידים יחד. על קורס בניית אתרים מזורז שבו ניתן ללמוד גם לעצב וגם לבנות אתר נדבר בהמשך.

מהם הדרכים כיום לבניה של אתר אינטרנט?

שלוש דרכים עיקריות יש כיום לבניית אתרים. הראשונה בעזרת מתכנת שבונה אתר עם קוד. אפשרות זו טובה עבור אתרים גדולים מאוד לגופים ממשלתיים ומכללות. אפשרות בניה נוספת היא באמצעות בניית האתר במערכת קוד פתוח כמו מערכת הוורדפרס. אפשרות זו טובה לכל מי שמחפש לבנות אתר ייחודי לו ולרוב הוא ייעזר באנשים שלמדו בניית אתרים באמצעות וורדפרס. האפשרות השלישית שעסקים רבים שזקוקים לאתר תדמיתי פשוט ישתמשו בה לבניית האתר היא בנייה במערכת קוד סגור שבה האתר כבר בנוי מראש ועל בעל העסק רק ליצוק תוכן ולשנות מעט את העיצוב במסגרת מגבלות התוכנה. לשלושת הדרכים האלו קיימים כיום קורסים המאפשרים לעסוק בתחום. הקורס היותר טוב מבין השלושה הוא כמובן קורס שמלמד בנייה באמצעות מערכת הוורדפרס. את הקורס הזה ניתן ללמוד כיום באופן מזורז ולרכוש מקצוע מבוקש ורווחי. אנשים שלומדים בניית אתרים בוורדפרס יוכלו להעניק שירותי בניית אתרים לכל עסק שזקוק לאתר אינטרנט.

למה דווקא קורס בניית אתרים מזורז בוורדפרס?

תוכנת הוורדפרס היא התוכנה הכי נפוצה כיום לבניית אתרי אינטרנט. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי מדובר במערכת קוד פתוח שמאפשרת לשנות את הקוד ולהתאים את נראות האתר, עיצובו וכל אלמנט שבו לצרכי העסק. כל אחד כיום יכול לשנות את הקוד של התוכנה וליצור את התבניות והתוספים שחשובים עבורו. מעבר לכך, תוכנת הוורדפרס היא תוכנה שבאמצעותה ניתן ליצור אתרים שמקודמים היטב בגוגל, דבר שחשוב מאוד עבור עסקים רבים שרוצים להגיע לקהל לקוחות רחב. כיום כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט בוורדפרס כל עוד הוא מכיר את האפשרויות של המערכת. מכיוון שמדובר בתוכנה הנפוצה ביותר, קיימים לה מיליוני מדריכים בנושא. מדריכים אלו יתאימו לרוב לאנשים שרוצים לדעת את התחום כתחביב. על מנת להפוך את הידע בבניית אתרים לעסק משתלם, כדאי ללמוד בניית אתרים באופן מקצועי. קורס בניית אתרי וורדפרס יקנה לכם את הידע האיכותי אשר באמצעותו תוכלו לבנות אתרי אינטרנט ייחודיים ללקוחות שלכם.

אם אני מעוניין ללמוד בניית אתרים, איפה אוכל ללמוד את התחום?

המון מכללות כיום מציעות לימודים בתחום, אך רק מכללה אחת מציעה לסטודנטים שלה מסלול ייחודי המאפשר ללמוד וגם לשלב את חיי היום יום שלכם. מכללת סולו היא מכללה אשר מלמדת קורס בניית אתרים מזורז אונליין UI -UX מהבית. מדובר על שבעה חודשים של למידה, שעה וחצי בשבוע והקדשה של עוד כשלוש שעות עבור שיעורי הבית. וכל זה נעשה מהבית שלכם מבלי לצאת החוצה או לנסוע למכללה, כמו שקורה במקצועות רבים. חשוב לציין שמכללת סולו מלמדת את התחום אונליין מהבית כבר יותר מעשר שנים וכיום בתקופה שבה וירוס הקורונה השתלט על העולם ואנו נמצאים בבית המון זמן, זה בדיוק הקורס שיאפשר לכם לקדם את עצמכם גם כאשר לא ניתן לצאת מהבית.

קורס בניית אתרים מזורז אונליין מהבית יחסוך לכם זמן וכסף רב על נסיעות, מציאת חניה ולמידה על חשבון זמן העבודה שלכם. כאשר עושים קורס אונליין מהבית, אתם בוחרים את שעת הלימוד השבועית שלכם בנוחות שלכם. זה הזמן ללמוד קורס משתלם במיוחד.

אילו תת תחומים לומדים בקורס בניית אתרים מזורז אונליין מהבית?

תתפלאו לשמוע כמה נושאים ניתן ללמוד בשבעה חודשים תמימים בקורס בניית אתרים מזורז אונליין מהבית. מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות ההייטק ולכן היא נותנת לסטודנטים בקורס בניית אתרים מזורז אונליין מהבית כלים לבניית האתר וגם לעיצוב האתר, כך שהסטודנט יוכל לצאת עם ידע רחב המאפשר לו לעשות את שני התפקידים יחד.

כדי לעצב אתר אינטרנט בצורה הטובה ביותר, עליכם לדעת מספר תוכנות שבהם משתמשים מעצבים גרפיים כאשר הם מעצבים אתרי אינטרנט או כל גרפיקה אחרת. הקורס יקנה לכם ידע בתוכנת הפוטושופ שבאמצעותה תלמדו עיבוד תמונות וגם תלמדו את תוכנת האילוסטרייטור על מנת שתוכלו לעצב אלמנטים שונים שיהיו באתרים שתעצבו.

מעבר לתוכנות העיצוב ילמדו הסטודנטים גם את תוסף האלמנטור אשר מאפשר בנייה של אתר אינטרנט בצורה פשוטה וקלה, חווית משתמש UX-UI המאפשרת לסטודנט להקים אתרים שבהם יש חשיבה מכוונת על קהלי יעד שונים. כמו כן יושם דגש על העבודה מהבית כבונה אתרים, קידום בגוגל וכמובן בנייה של תיק עבודות. מדובר על קורס מקיף שהסטודנטים שמסיימים אותו יכולים לעסוק במקצוע רווחי מאוד היום.

למה דווקא בניית אתרים? האם יש ביקוש לתחום?

תחום בניית האתרים הוא אחד מהתחומים היותר רווחיים ומבוקשים שקיימים כיום. אין עסק כיום שאין לו אתר אינטרנט. כל בעל עסק יודע שאם הוא רוצה להראות רצינות עבור קהלי היעד שלו, עליו להקים אתר אינטרנט טוב ואיכותי. רוב בעלי העסקים לא יתעסקו עם הנושא של בניית האתר בעצמם ולכן הם יפנו לאדם שבונה ומעצב אתרים. בכל יום קמים יותר ממיליון אתרי אינטרנט חדשים על ידי חברות לבניית אתרים או בוני אתרים פרטיים. זהו תחום מבוקש מאוד וניתן להתפרנס ממנו בכבוד ואפילו יותר מזה.

איך מוצאים עבודה בבניית אתרים בסיום הקורס?

למצוא עבודה בבניית אתרים מתחיל בקבלת ההחלטה האם אתם מעוניינים להיות שכירים או עצמאיים בתחום. להיות עצמאי בתחום זה אומר לבצע עבור עצמך את השיווק והפרסום של העסק ולקבל עבודות מלקוחות. זהו ניהול זמן עצמאי ועל הבוחרים בכך להיות מוכנים לפעולה זו. להיות שכיר זה אומר שיש לך בוס ושעות עבודה מוגדרות על ידי מקום העבודה. כאן ניהול הזמן הוא קצת שונה, אך הבוס הוא זה שמביא את הלקוחות. לאחר שתבינו מה מתאים לכם יותר, תוכלו להתחיל למצוא עבודות במודעות דרושים או בקבוצת הפיסבוק של מכללת סולו. מדובר בקבוצת הדרושים בתחומי העיצוב הגדולה ביותר שקיימת ובה מתפרסמים מידי יום עשרות הצעות עבודה בתחום העיצוב הגרפי ובניית אתרים.

החלטתי שאני מעוניין ללמוד קורס בניית אתרים מזורז אונליין מהבית, מה אני צריך כדי ללמוד?

אז החלטתם שאתם מעוניינים ללמוד את התחום המבוקש של בניית אתרים בקורס האונליין של מכללת סולו. ברכות! זה הזמן להכין מחשב, אינטרנט טוב, אוזניות, רמקול ומצב רוח מצוין, כי אתם הולכים ללמוד עם טובי המורים בתחום. המכללה כבר תתקין עבורכם תוכנת חיבור שבאמצעותה תוכלו לבצע את השיעור אחד על אחד עם המורה וגם תבצע התקנה של כל התוכנות שאתם צריכים עבור הלימודים.

איך מתבצע השיעור בקורס האונליין?

שיעור במכללת סולו מבוסס על הקצב של התלמיד. מדובר על למידה אחד על אחד, שיעור פרטי של מורה מול תלמיד. המורה שם דגש גדול על ההבנה של החומר. בכל שיעור יבדוק המורה יחד אתכם את שיעורי הבית ולכם יהיה זמן לשאול עליהם שאלות. לאחר בדיקת השיעורים, יחל המורה בהקניה קצרה של נושא מסוים. בכל שיעור ילמד המורה מספר נושאים לפי הקצב שלכם וכל נושא תתרגלו יחד אתו. בסוף כל נושא תקבלו שיעורי בית לתרגול והכנה לתיק העבודות שלכם. בשיטה זו המורה מוודא שאתם מבינים היטב את החומר ושבסוף הקורס תצאו עם כלים וידע לבנות סוגים שונים של אתרי אינטרנט מעוצבים.

האם התעודה בקורס אונליין מהבית היא תעודה שנחשבת איכותית?

קודם כל חשוב לדעת כי מכללת סולו היא המכללה הוותיקה ביותר שמלמדת אונליין מהבית ויש לה ניסיון של שנים. התעודה שניתנת על ידה מוכרת ואיכותית. עם זאת חשוב לציין כי לא התעודה תביא לכם עבודה בתחום, אלא תיק עבודות ברמה גבוהה. מכללת סולו מודעת לכך ועושה מאמצים רבים לעזור לתלמיד לפתח תיק עבודות מושקע ומגוון. זכרו, בקבלה לעבודה או בבחירה של לקוחות בשירות שלכם, יהיה לכם שימוש רב בתיק העבודות. אנשים אלו ירצו לראות עבודות שעשיתם ויבחנו אם אתם מתאימים כדי לבנות את האתר שלהם. השקיעו בתיק העבודות שלכם כמה שאפשר! הוא הפנים שלכם בתור בוני אתרים.

לסיכום, בניית אתרים כיום זהו מקצוע רווחי ומבוקש שניתן ללמוד בקלות בתוך שבעה חודשים אונליין מהבית. בעזרת הקורס תלמדו את תוכנת הוורדפרס ועוד תוכנות עיצוב מתקדמות מאוד שבעזרתן תוכלו לבנות אתרי אינטרנט מרהיבים. פנו עוד היום למכללת סולו ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.