קורס בניית אתרים מחיר

//קורס בניית אתרים מחיר

קורס בניית אתרים – מחיר

עולם האינטרנט והמידע בשנת 2021

שנת 2020 היא שנה מתקדמת מאוד מבחינה טכנולוגית ומה שמככב עדיין בקדמת הטכנולוגיה הוא כמובן האינטרנט ששינה את חיינו וגם לא נתכחש הקורונה אשר האיצה את המעבר של עסקים לעבוד אונליין. עסקים שלא קיימים ברשת לא יכולים להתקיים בכלל במיוחד לקראת 2021, מי שעובד בתחום השיווק עסקים בהחלט יוכל לראות ביקוש מסיבי למעבר עסקים למכירות ברשת, אם תחזרו אחורה בזמן, עשרים וחמש שנה אחורה, כשהאינטרנט עוד היה בחיתוליו ורק למעטים הייתה האפשרות להשתמש בו, בזמן זה אם רצינו למצוא מידע מסוים, היינו ניגשים לספריה או לאנציקלופדיה שבבית. כיום כאשר האינטרנט התפתח מאוד, האנציקלופדיות הכתובות סיימו את תפקידן וכיום כל מידע נמצא באינטרנט וניתן למצוא אותו בלחיצת כפתור פשוטה ומאוד מהירה באתרי האינטרנט השונים.

מידע עובר באמצעות אתרי אינטרנט ב2021

כאשר אנו מדברים על מידע, אנו למעשה מדברים גם על ידע שניתן לצבור בתחומים שונים וגם דרך מצוינת להגיע למוצרים השונים שאנו מעוניינים לרכוש. זהו כלי לצבירת ידע וגם כלי פרסומי נהדר. מספיק שתקישו במנוע החיפוש שם של מוצר מסוים או תיאור של מה שאתם מחפשים, תוכלו להגיע לתוצאות רבות ממש במהירות. המעבר של כל המידע לאתרי האינטרנט, גרם לעסקים רבים לנהל את כל השיווק דרך האתר שלהם ודרך הרשתות החברתיות. אתרי האינטרנט כיום, למעשה מכילים את רוב המידע שהצרכן צריך.

אתר אינטרנט כיום לכל עסק – עסקים ללא אתר או אפליקציה לא יכולים להגביר את מהלך המכירות נכון!

כמו שאתם מבינים כל עסק היום צריך שיהיה לו אתר אינטרנט זמין שהלקוחות יכולים לקבל בו מידע על המוצרים, מכיוון שהכל מתנהל בתוך זירת האינטרנט. עסק שאין לו אתר אינטרנט כיום, למעשה מפסיד לקוחות רבים שמחפשים אותו דרך פלטפורמה זו. כך לדוגמה אם  לקוח שמחפש מוצר מסוים, הדבר הראשון שהוא עושה הוא ללכת לבדוק את אתר האינטרנט של המוצר, לבדוק את הפרטים עליו, לבדוק מי מוכר אותו ומשווק אותו, מה המחיר שלו וכמו כן לבדוק גם מוצרים מתחרים. עסק שאין לו אתר אינטרנט למוצר שלו בוודאות מפסיד כיום המון לקוחות. אז מה צריך בעל עסק כדי שיהיה לו אתר אינטרנט? יש כיום מספר אפשרויות לבנייה של אתרי אינטרנט, לרוב מומלץ לעשות זאת בעזרת בונה אתרים ומעצב אתרים. אנשים אלו מכירים את האפשרויות השונות לבניית אתר אינטרנט ויודעים איך לעצב אותו בצורה טובה ונכונה שתעניין את הלקוח. חשוב להבין שבכל הנושא של בניית אתרים יש כיום מספר פלטפורמות אשר בעזרתן בונים את האתרים השונים, על הפלטפורמות השונות נדבר כעת.

בניית אתרים באמצעות קוד

בעבר, כשהאינטרנט היה עוד בשנים הראשונות שלו, אתרים היו נבנים בעזרת מתכנת שהיה כותב קוד מיוחד לבניית האתר. למתכנת היה את הידע הנכון לכתיבת הקוד בשפה המיחשובית. בנית אתר באמצעות קוד זו אחת מהאפשרויות לבנייה של אתר אינטרנט עבור העסק. חשוב לציין כי לבנייה בעזרת קוד מיוחד שבונה המתכנת יש עלויות גבוהות מאוד ולרוב אפשרות זו תתאים לאתרים גדולים מאוד ומסובכים כמו אתרים ממשלתיים לדוגמה. מעבר לאפשרות הזו קיימות כיום פלטפורמות נוספות שבעזרתה ניתן לבנות אתר אינטרנט. פלטפורמות אלו משמשות את בוני האתרים שאינם מתכנתים. כך למעשה נולד מקצוע חדש שנקרא בונה אתרים ומעצב אתרים. על הפלטפורמות הללו נדבר כעת.

בניית אתרים באמצעות תוכנות עם קוד פתוח

אז כמו שאמרנו בהתחלה אתרי האינטרנט היו בנויים בעזרת קוד שהיה כותב המתכנת בשפת המחשב. לאחר זמן מה הבינו כי ניתן ליצור מערכת ייעודית לבניית אתרים שהקוד שלה יהיה קוד פתוח, כלומר כל בונה אתרים או מתכנת אתרים שיש לו ידע בשפת התכנות יוכל לשנות מעט את הקוד וכך לבנות אתרים מסוגים שונים. במערכות אלו הקוד פתוח וניתן להוסיף לו תוספים וערכות עיצוב שונות ומגוונות שבאמצעותן ניתן לבנות אתרי אינטרנט נהדרים. אחת המערכות עם הקוד הפתוח היא כמובן מערכת הוורדפרס המפורסמת שכל אחד יכול לבנות באמצעותה את אתר האינטרנט שלו. אם אתם מעוניינים באתר אינטרנט מקצועי מומלץ לפנות לבונה אתרים מקצועי  שמכיר את הפלטפורמה בצורה הטובה ביותר. תוכנת הוורדפרס אומנם מותאמת לבניית אתר ללא ידע בתכנות, אך יש להכיר אותה לעומק על מנת לבנות אתר ברמה טובה. בונה אתרים מקצועי מכיר תוספים רבים וערכות עיצוב ויודע להתאים אותם לעסקים השונים.

בניית אתרים באמצעות קוד סגור

מעבר למערכת הוורדפרס, קיימות גם מערכות בקוד סגור מערכות אלו בנויות למעשה מתבניות קיימות שבהן ניתן רק להכניס תוכן ולבחור את ערכת העיצוב שבה אנו מעוניינים וכך ליצור אתר אינטרנט לעסק. הידע שצריך כדי לבנות אתר אינטרנט במערכת עם קוד סגור, הוא בעיקר ידע עיצובי שאותו ניתן ללמוד דרך קורס בניית אתרים מקצועי. אז כמו שאתם רואים, כמעט כל אחד היום יכול לבנות את אתר האינטרנט שלו במערכות בקוד פתוח או בקוד סגור בעצמו, אך חשוב לציין כי לא לכולם יש את הידע העיצובי הנכון שמושך את קהל הלקוחות להישאר באתר ובסופו של דבר לקנות את המוצרים וזה למעשה הסוד שטמון בבנייה טובה של אתרי אינטרנט.

איזו פלטפורמה עדיפה?

הפלטפורמה היותר מקובלת כיום היא כמובן הוורדפרס שמאפשרת תוספים רבים שמתממשקים נהדר עם גוגל. לרוב אתרים אלו מקודמים טוב יותר, מהירים יותר ומאפשרים פונקציות רבות ועיצוב משובח. הפלטפורמות שמציעות אתרים בקוד סגור טובות גם הן, אך מומלצות יותר לאתרי תדמית שפחות יש צורך לקדם אותם בדפי התוצאות בגוגל. מומלץ להציג לבונה האתרים את עסק שלכם והמטרה של האתר והוא ידע להכווין אתכם לפלטפורמה הנכונה עבורכם.

אחסון מידע באתרי אינטרנט

אז למעשה לבנות אתר אינטרנט לעסק כיום ניתן במספר פלטפורמות שונות ומומלץ שתתייעצו על הפלטפורמה שנכונה עבורכם עם בונה האתרים. מעבר לבניית האתר, חשוב גם להבין כי המידע שנכנס לתוך האתר הוא מידע שצריך להיות זמין ולהעלות במהירות עבור הקוראים והצרכנים. על מנת שהמידע הזה יהיה זמין ויעלה בכל פעם במהירות יש צורך באחסון המידע. אחסון המידע נעשה באמצעות חברות שרתים שיכולות לאחסן בחוות השרתים שלהם מידע רב. עסקים רבים לא מודעים לכך שקיים צורך כזה, ולרוב הם חושבים שיש צורך רק בבניית האתר. כאשר תגיעו לבונה אתרים מקצועי הוא יסביר לכם בדיוק למה אתם זקוקים כאשר מפעילים את האינטרנט.

איך בונה אתרים מעצב אתר אינטרנט ברמה טובה?

אחד הדברים שלומדים הסטודנטים בקורס בניית אתרים הוא לאפיין את העסק ופעילותו על מנת שיוכלו להתאים עבורו אתר אינטרנט ברמה גבוהה. בונה האתרים ידע לשאול את בעל העסק את השאלות הנכונות, יבין את קהל היעד של העסק ויכיר את הלוגו שלו. לפי כל הדברים הללו, הוא יתאים את האתר שנכון לעסק מסוים. כך לדוגמה, אם מדובר בעסק שמוכר מוצרים, יהיה עליו ליצור באתר חנות, עגלת קניות ועמוד עבור התשלום. אך אם מדובר באתר שמטרתו להעביר ידע בנושא מסוים, יהיה עליו לחלק אותו לקטגוריות נכונות ולעצב אותו בצורה כזו שימשוך את הקוראים.

קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרים

עיצוב גרפי ובניית אתרים, מה הקשר?

אתרי אינטרנט כיום מכילים המון גרפיקה ממוחשבת. על מנת ליצור גרפיקה ברמה גבוהה, חשוב שיהיה לכם ידע בעיצוב גרפי. לכן, מי שמגיע מתחום העיצוב הגרפי, כבר מגיע עם ידע שיכול לעזור לו בעיצוב האתר. כיום ניתן לעשות קורס בתקשורת חזותית המשלב את שני התחומים יחד, כך למעשה תרכשו שני מקצועות פופולאריים מאוד ועם היצע רחב של עבודה.

האם יש ביקוש למעצבי אפליקציות ואתרים לתחום זה?

תחום בניית האתרים הוא תחום מבוקש מאוד כיום כי כל עסק כיום חייב שיהיה לו אתר אינטרנט. זהו תחום רווי בעבודה וניתן לעבוד בחברות לבניית אתרים או כאדם עצמאי. המשכורות בתחום גבוהות מאוד והוא נחשב לתחום שנכלל בענף ההייטק. אם בתום הקורס תדאגו לעצב תיק עבודות משובח ויצירתי, תוכלו לרכוש לכם לקוחות רבים ולהשתכר מצוין.

איפה עושים כיום קורס בניית אתרים?

כמו שהבנתם, בניית אתרים זהו מקצוע מאוד נדרש כיום כי בעצם כל עסק היום זקוק לאתר אינטרנט. כדי ללמוד את התחום הזה יש לגשת למסלול של בוני אתרים או מעצבי אתרים. את המסלול מלמדות כיום מכללות שונות והוא נחשב כחלק ממקצועות ההיי-טק. אחת המכללות שמלמדת את התחום באופן נרחב היא כמובן המכללה שלנו, מכללת סולו, אשר מלמדת באופן מאוד מאוד ייחודי. אנו מותאמים לטכנולוגיה של היום ומלמדים את התחום אונליין מהבית. בלמידה אונליין מהבית אתם לומדים את התחום מבלי לבזבז זמן יקר על הגעה למקום הלימודים והלמידה מתמקדת בדיוק בנושאים ששוק בניית אתרים עוסק בהם כיום.

כמה עולה קורס בניית אתרים – חווית משתמש כיום

כאשר הולכים ללמוד קורס מסוים, אחד הדברים שמאוד מעניינים את הסטודנטים הוא כמובן הנושא הכספי. סטודנטים רבים שואלים כמה יעלה להם לעשות קורס בניית אתרים? בנושא זה חשוב להבין כי המחירים משתנים ממכללה למכללה, כמו גם, היקף הלימודים. אצלנו במכללת סולו, אתם משלמים רק עבור הקורס ונחסכות מכם העלויות של נסיעות ואוכל בחוץ בזמן הלימודים. קורס בניית אתרים כיום יעלה בין 8000 שקלים ל-10,000 שקלים ובסופו יהיה לכם ידע איך לבנות אתרי אינטרנט מגוונים.

באילו עבודות משתלב מעצב ובונה אתרים? והאם הוא מחזיר את ההשקעה מהר?

מעצב האתרים יכול לבחור האם יעבוד כשכיר בחברות לעיצוב אתרים או כעצמאי ויציע את השירות. בשני המקרים, תחום זה נכלל עם מקצועות ההייטק והמשכורות שלו גבוהות כבר מההתחלה. בוני אתרים יוכלו להחזיר את ההשקעה בקורס כבר בכמה החודשים הראשונים, בתנאי שהחלו לעבוד בתום הקורס או במהלכו.

האם קורס בניית אתרים אונליין מהבית הוא קורס איכותי?

כאשר לומדים בניית אתרים אונליין מהבית, למעשה לומדים שיעור פרטי לכל דבר. כבר בזמן ההרשמה ישדכו לכם מורה שהוא יעביר לכם את הקורס אחד על אחד. למידה באופן פרטי היא הלמידה האיכותית ביותר שיש מכיוון שהיא נעשית בקצב שלכם ואינכם תלויים בסטודנטים אחרים. תמיד ניתן לעצור את השיעור על מנת להבין לעומק נושאים מסוימים או להתקדם כאשר נושא מסוים מובן. כמו כן, ללמידה מהבית יש יתרונות רבים. כך לדוגמה, במצבי חירום, כמו שפוקדת אותנו מחלת הקורונה, הלמידה לא מפסיקה וגם לא צריך לעשות עבורה שום שינוי, היא מתבצעת כרגיל. מעבר לכך, היא לא מצריכה מכם שינוי של היום יום כמעט בכלל, כי ניתן לשלב אותה יחד עם עבודה, חיי משפחה ושעות פנאי.

אני מעוניין ללמוד בנית אתרים אונליין מהבית, איך אוכל להתחיל?

על מנת להתחיל את הקורס, יש להיכנס לאתר של מכללת סולו, ליצור עמנו קשר ולקבל את כל התשובות לכל השאלות שלכם בנושא הקורס. לאחר ההרשמה אנו נחבר אתכם לתוכנות השונות. מעבר לכך יהיה עליכם להכין מחשב עם אינטרנט, אוזניות ורמקול.

2020-10-25T19:24:04+02:00