קורס בניית אתרים נתניה

קורס בניית אתרים נתניה

יום המשכורת מתקרב ואתם מחכים בקוצר רוח לראות מה יהיה בתלוש שלכם. אתם עובדים קשה מאוד יום יום, מגיעים בשעות מאוחרות הביתה, עובדים שעות נוספות ועושים את הכול בכדי לפרנס את המשפחה שלכם. יום המשכורות מגיע ואתם פותחים את התלוש ומסתכלים קודם כל על השורה התחתונה, ומגלים מהר מאוד ששוב נחלתם אכזבה, שוב המשכורת לא מספיקה לכם ושוב תהיו כבר באמצע החודש במינוס. זה מצב שאי אפשר לחיות איתו כל החיים וצריך למצוא לו פתרונות, ומעבר לצמצום ההוצאות אתם מבינים שאתם חייבים להגדיל את ההכנסות שלכם. אז מה עושים? איך אפשר לעבוד בעוד עבודה כשעובדים יום שלם? איזה מקצוע יהיה מתגמל ויסייע לגמור את החודש ואף יותר מזה? אם יש לכם אוריינטציה בסיסית למחשבים יש לנו את התשובה בשבילכם – בניית אתרים היא בשבילכם.

עיצוב ובניית אתרים נתניה

עיצוב ובניית אתרים נתניה לעבוד לאחר שעות העבודה

קורס בניית אתרים נתניה כמו גם בכל מקום אחר יאפשר לכם לרכוש מקצוע שבשביל לעבוד בו לא צריך שום דבר מעבר למחשב וחיבור לאינטרנט מה שיש היום לכל אחד. בניית אתרים יכולה להתבצע כמעט מכל מחשב ואתם יכולים עם עבודה של שעתיים נוספות בערב להרוויח עוד כמה אלפי שקלים בחודש. אתם יכולים לשפר את המצב הכלכלי שלכם במהירות ויש בונוס – זו עבודה כיפית במיוחד, זו עבודה יצירתית וכזו שרבים אוהבים לעשות גם בלי קשר לכסף. בניית אתרים היא לקחת אתר מאפס, לעבוד עליו, לעצב אותו ולהוציא בסופו של דבר מוצר מוגמר אשר יסייע ללקוח שלכם לעשות עסקים. אבל רגע, איפה לומדים את המקצוע? איך אפשר ללמוד בזמן שעובדים ואי אפשר להפסיד עבודה? התשובה היא – במכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי בניית אתרים וגרפיקה.

מה לומדים בקורס בניית אתרים ועיצוב בנתניה?

קורס בניית אתרים נתניה כמו גם בכל מקום אחר הוא קורס ממוקד, קורס שמסביר איך לעשות את הדברים באופן תיאורטי אך חשוב מכך, הוא קורס שברובו הוא מעשי ותלמדו לעבוד עם התוכנות הרלוונטיות לתחום כמו אילוסטרייטור, פוטושופ ודרימוויבר. אלו תוכנות שפותחו על ידי חברת אדובי ומאז ועד היום הן המובילות בתחום. תלמדו איך צריך להיראות אתר ומה צריכה להיות היררכיית התוכן בו, תלמדו איך לבנות אוו שלב אחרי שלב ובסופו של דבר תצאו עם תעודה ותיק עבודות שיסייעו לכם בתחילת הדרך.

למה דווקא עיצוב גרפי ותקשורת חזותית במכללת סולו?

קורס בניית אתרים נתניה במכללת סולו הוא קורס מקיף, קורס שמעביר לכם את כל החומר הרלוונטי ומסנן עבורכם את מה שלא צריך. מכללת סולו מעסיקה את המרצים הטובים ביותר אלו עם הניסיון הרב ביותר שייקחו אתכם יד ביד אל עבר ההצלחה. הלימודים בשיטת און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, השיטה הנוחה ביותר לכל אחד.

עיצוב ובניית אתרים

2019-08-09T15:33:58+03:00