קורס גרפיקאי – מעצב גרפי

קורס גרפיקאי – מעצב גרפי מדופלם לימודי תעודה תפקיד המעצב הגרפי בעיתונות המודפסת

  • איך ללמוד קורס גרפיקאי ? – אתם מדפדפים בין עמודי העיתון, קוראים כותרות מובלטות, עוברים לגוף הכתבה, מביטים למספר שניות ממושכות בתמונה המרכזית, מדלגים לעמוד הבא,שם מחכה לכם מודעת פרסומת לחנות כלי עבודה. אתם סורקים את המוצרים השונים, מביטים במחירים המובלטים, קוראים בעיון את הפירוט הטכני על המקדחה החדישה שאותה אתם מתכננים לרכוש ולאחר כמה שניות אתם בעמודי הספורט,כלכלה או ההורוסקופ.
  • כל עמוד,כל כותרת,כל תמונה,כל שורה שאתם קוראים בעיתון ואפילו כל פסיק בעיתון הוא מלאכת מחשבת של מעצב גרפי. עיצוב גרפי הינו מקצוע רב שימושי בכל הקשור לעולם הפרינט (הדפסה). בתחום העיתונות המודפסת עוסקים במלאכת עיצוב גרפי עשרות אנשי מקצוע החל ממעצבים גרפיים,דרך צלמי עיתונות ועד לכתבים ועורכים שכל תפקידם הוא לתכנן עבורכם את החזות הויזואלית של חדשות המחר.

קורס גרפיקאי - מעצב גרפי


קורס גרפיקאי מעצב גרפי ללמוד לעצב את החדשות…

כל עיתון,בין אם הוא עיתון יומי או מקומון שבועי, בין אם הוא מגזין בנושא מסוים או עיתון עובדים, הוא מהווה מקור חדשות ואינפורמציה לקהל הרחב. מעצב גרפי המועסק באחד ממערכות העיתונים השונים, אחראי למעשה לעיצוב ותכנון מבנה הכתבה אותה תקראו בשקיקה. הוא יחליט (ביחד עם עורך התוכן) על מבנה הכתבה, סידור התמונות בה, גודל הכותרות השונות בכתבה ועוד. עיצוב גרפי נחשב לאחד מהמקצועות הכי מבוקשים בתחום העיתונות המודפסת ומדי שנה נקלטים עוד ועוד מעצבים גרפיים (מנוסים או מתחילים) בענף. עיצוב גרפי, מייצג בעיני רבים את הכוח הטמון בכל מאמר או כתבה חדשותית מודפסת. האפשרות לתכנן ולעמד את הכתבה,מושך מעצבים גרפיים רבים לעסוק בתחום הכול כך תובעני והמחייב של מעצב גרפי במערכת העיתון. האפשרות הניתנת להם להיות האנשים המקצועיים שיקבע איך יראו חדשות המחר, מהווה אתגר מקצועי רב ערך בעיני מעצבים גרפיים רבים ומוכשרים.

קורס גרפיקאי מעצב גרפי ללמוד לעצב לתיק עבודות – עיצוב בין השורות…

תפקידו של המעצב הגרפי במסגרת עיצוב גרפי לעיתון כזה או אחר, הן רבות ומגוונות וכוללות בין היתר: התאמת צבעים וסגנונות כתב לאופי הכתבות השונות, התאמת תמונות לכתבות, עיצוב עמודי פרסום ללקוחות המפרמים בעיתון,בניית גריד (מבנה עיצובי) לעמודים קבועים בעיתון (כגון מדורים שונים), סגירת העיתון והבאתו לדפוס ועוד. כמעט כל מערכת עיתון עובדת מסביב לשעון ותחום עיצוב גרפי בעיתונות המקומית נחשב למקצוע הנדרש והמבוקש ביותר, מכיוון שצרכי העיתונות דורשים איוש קבוע של מעצבים גרפיים בכל שעה בה המערכת פועלת.

  • מעצבים גרפיים רבים עובדים במשמרות מתחלפות מסביב לשעון במערכות העיתונים היומיים ובמסגרת שעות מתמשכות בעיתונים המקומיים או במגזינים השונים. הצורך להוציא את העיתון לדפוס בשעה מדויקת, תחת לחץ של זמן ו”דד-ליין” למועד אספקתו לחנויות, מחייבת את המעצב הגרפי במערכות השונות להיות איש מקצועי מיומן ורב יכולות. את התוצאה כולנו רואים בכל פעם שאנו מדפדפים בין עמודי העיתונים השונים.
  • תוכלו לראות כיצד לומדים עיצוב גרפי מהבית מקצועית לתיק עבודות תעודת מעצב גרפי – גרפיקאי בשעות ובזמנים שלכם אונליין
2019-08-05T10:00:14+03:00