קורס גרפיקה מזורז

//קורס גרפיקה מזורז

קורס גרפיקה מזורז

תמיד חלמתם ללמוד תחום שבו תוכלו להביע את היצירתיות שלכם ואת הרעיונות שלכם? תמיד ראיתם פרסומות, שלטי חוצות ולוגואים ורציתם לשנות אותם כי המסר יעבור כך טוב יותר? אבל אף פעם לא עשיתם מעשה ונרשמתם ללימודים? זה תסריט שרבים נתקלים בו. החיים שלנו מהירים ועמוסים, אנו ממלאים אותם בעבודה, ניקיונות ובישולים בבית, טיפול בילדים, נסיעות לחוגים, מקלחות, ארוחות ערב ושינה. זו רוטינה שפוקדת הורים רבים והם לא מצליחים לממש את עצמם וללמוד את מה שהם באמת אוהבים. בכתבה הבאה אנו ניתן לכם כלים ללמידה של קורס גרפיקה מזורז, כך שגם האנשים העמוסים ביותר יוכלו להשקיע זמן עבור התחביבים שהם אוהבים ואפילו לרכוש מקצוע חדש.

אז מהי גרפיקה ממוחשבת?

גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי זה מקצוע שבו יוצרים אומנות חזותית שמביעה מסר. מדובר על שילובים של אלמנטים יחד עם מסר כתוב. הגרפיקה הממוחשבת משתלבת בכל התחומים שבהם מפרסמים וממתגים עסקים. המטרה לזהות את קהלי היעד השונים ולהתאים עבורם מסר בעזרת עיצוב. זהו תחום מרתק ומלא באפשרויות עבור כל מי שלומד אותו.

אילו אפשרויות תעסוקה יש למי שלמד עיצוב גרפי?

בעיצוב גרפי קיימות אפשרויות רבות. זהו תחום שבעשרים שנים האחרונות רק הולך ומתפתח. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי זהו תחום טכנולוגי מחשובי וככל שהטכנולוגיה והמחשוב מתפתחים, כך לתחום יש יותר אפשרויות להציע. מעצב גרפי מתחיל ידע ליצור מעטפת מיתוג שלמה לעסקים הכוללת לוגו, כרטיס ביקור, עלון פרסומת, שלט חוצות, באנרים ועוד. מעצב גרפי מתחיל ידע גם לעצב לוגואים, מיתוג כללי, עיצוב אריזות, יומנים, לוחות שנה, פרסומות ולבצע עריכה של ספרים וחוברות. כל מה שהצגנו כעת הם שירותים בסיסיים שיודע לעצב המעצב הגרפי המתחיל. את השירותים הללו הוא יכול לתת כשכיר בחברה המתמחה במספר שירותים או כעצמאי ולתת את כל השירותים.

חשוב להבין כי עיצוב גרפי אינו מסתכם רק ברשימת השירותים שהצגנו, למעצבים גרפיים יש כיום אפשרויות נוספות שאחת מהן היא לעצב בעולם ההייטק.

מהו עיצוב גרפי בעולם הייטק?

כשאנחנו חושבים על עולם ההייטק, אנו למעשה חושבים על תעשיה העוסקת בפיתוח תוכנות, סייבר וכדומה. חשוב להבין כי למעצבים גרפיים יש המון מקום בכל העולם הזה. אם לדוגמה חברת הייטק מסוימת עוסקת בפיתוח תוכנה לניהול עסקים, המעצב הגרפי הוא זה שיעצב את התוכנה בעזרת אפיון של קהל היעד. לתפקיד זה קוראים כיום מעצב UX-UI או בעברית, מעצב חווית משתמש. תפקידים נוספים שבהם משתלבים מעצבים גרפיים בהייטק הם בניית אתרים, עיצוב אפליקציות וגם תפקידים כמו ארט דירקטור שאחראי על העיצוב הגרפי של חומרים פרסומיים. כמו שאתם רואים, למעצב הגרפי לא משעמם בכלל, יש לו המון אפשרויות תעסוקה והוא צריך רק לבחור מה מעניין אותו יותר.

איך רוכשים מקצוע איכותי בזמן קצר?

אז למעשה רבים מאתנו מעוניינים ללמוד את תחום העיצוב הגרפי, אך לעיתים אנו לא עושים זאת כי אין לנו זמן ללמוד מסלולים ארוכים. המסלול הארוך ביותר בתחום זה הוא מסלול לתואר ראשון שאורכו ארבע שנים. וחשוב לדעת כי זהו אינו המסלול היחיד שקיים ושקיימות אפשרויות נוספות איכותיות ללמידה של התחום.

האם מסלול שבסופו לא מקבלים תואר הוא מסלול איכותי?

לאקדמיה יש ותמיד היה מקום של כבוד בנושא של לימודים גבוהים, אך בשנים האחרונות האקדמיה החלה לאבד מעט את הערך שלה. כיום כמעט לכל אדם יש תואר ראשון וזה למעשה חלק ממסלול החיים התבניתי שלנו. אם נסתכל על סטודנטים שמסיימים לימודים באוניברסיטה, רובם יגידו לכם שכעת הם מתכננים לעשות קורס נוסף אשר יקנה להם את הפרקטיקה כדי שיוכלו להשתלב בשוק התעסוקה. הסיבה לכך טמונה בעובדה כי האקדמיה מקדמת מחקר ופחות הכנה לשוק העבודה.

נכון, יש מקצועות שמתאימים ללימוד באקדמיה, אך קיימים מקצועות כמו עיצוב גרפי שהדבר שהכי חשוב בהם זו הפרקטיקה. מעצב גרפי לא מתקבל לעבודה עם תעודה, אלא עם ידע, תיק עבודות והוכחה כי הוא יודע לבצע עיצובים גרפיים יצירתיים. קורס גרפיקה מזורז הוא בדיוק הקורס שייתן לסטודנטים מענה פרקטי ויכין אותם היטב למה ששוק העבודה דורש כיום ממעצבים.

מה מיוחד בקורס גרפיקה מזורז?

כאשר עושים קורס גרפיקה מזורז, בשונה מלמידה ממושכת במסלולים של ארבע שנים, מתמקדים בלימוד התוכנות הגרפיות, לימוד של קהלי יעד והעברת מסרים ויצירה של גרפיקות מגוונות המותאמות למה ששוק העבודה דורש. הקורס המזורז אינו אומר כי תלמדו פחות דברים, אלא הוא מאוד ממוקד על מנת שתצאו כאשר אתם יודעים את העבודה. במקום להשקיע את זמנכם בלמידה של מבואות מתחומי האומנות שניתן לקרוא לבד, את הזמן אתם תשקיעו בלימוד פרקטי איכותי.

בסיום קורס הגרפיקה אתם תקבלו תעודת מעצב גרפי, אך מה שיותר חשוב ותעבדו עליו במשך כל הקורס הוא תיק העבודות שלכם. תיק העבודות הוא המפתח שלכם להתקבל לעבודה. תיק העבודות מראה את הזהות שלכם כמעצבים. מעסיק שרואה תיק עבודות של מעצב גרפי יכול לדעת באמצעותו האם המעצב הגרפי מתאים לבצע את העבודה ועל סמך זה לקבל אותו לעבודה.

אילו קורסי גרפיקה מזורזים קיימים היום?

כיום קיימים שלושה סוגים של קורסים שנקראים קורסים מזורזים בעיצוב גרפי. הסוג הראשון הוא קורס עיצוב גרפי פרונטאלי. כלומר, אתם יוצאים מהבית למכללה ולומדים שם בכיתה יחד עם עוד סטודנטים. הסוג השני של קורס עיצוב גרפי מזורז הוא קורס מקוון. כלומר, קורס שהשיעורים בו מוקלטים ואתם לומדים לבד. והסוג השלישי הוא קורס גרפיקה מזורז אונליין מהבית. כלומר, אתם לומדים אחד על אחד עם מורה דרך רשת האינטרנט.

קורסי גרפיקה מזורזים

קורסי גרפיקה מזורזים

כל הקורסים יעניקו לכם תעודה בסוף הלימודים, אך נשאלת השאלה היכן תלמדו את החומר בצורה הטובה והאיכותית ביותר. אם נסתכל על שלושת האפשרויות, נראה כי הלמידה אונליין מהבית היא הלמידה האיכותית ביותר, מהסיבה שהיא מציעה לתלמיד למידה אחד על אחד, בקצב שלו ועם אינטראקציה עם המורה. כאשר יש לכם אינטראקציה פעילה עם המורה, אתם יכולים לשאול שאלות בכל זמן נתון ולהבין את החומר כמו שצריך. בהרצאה מוקלטת דבר זה לא יכול לקרות ובלמידה פרונטאלית, המרצה לרוב יגיד לכם כי השאלות הן בסוף. רק למידה אחד על אחד מאפשרת לכם לשאול שאלות ולהבין את החומר כמו שצריך.

איפה לומדים כיום קורס גרפיקה מזורז אונליין מהבית?

וירוס הקורונה שתקף מדינות שלמות הביא את העולם ללמוד לבצע המון דברים אונליין מהבית. כיום מקומות רבים מציעים למידה בעזרת ה-ZOOM. אך כשאנו מדברים על קורס גרפיקה מזורז אונליין מהבית, אנו למעשה מדברים על מכללה שמלמדת בצורה זו כבר יותר מעשר שנים. מכללת סולו היא מכללה שדרך הלמידה שלה היא אונליין מהבית, מורה מול תלמיד. המכללה מלמדת בצורה איכותית מאוד ומקיפה ותוך 7 חודשים עד שנה תוכלו לרכוש מקצוע רווחי מאוד.

האם הקורס מתאים להורים ולאנשים עובדים?

התשובה היא בהחלט! המכללה יוצאת מנקודת הנחה כי אנשים משלבים עוד דברים חוץ מללמוד ולכן הלימודים במכללה זו מתקיימים בפעימות של שעה וחצי בשבוע. למעשה תלמיד בקורס גרפיקה מזורז אונליין מהבית צריך להשקיע בשבוע כחמש שעות. שעה וחצי ללמידה ועוד שלוש וחצי שעות עבור שיעורי הבית. והדבר היפה ביותר בתכנון זה שהוא נעשה מהבית ללא נסיעות, חיפוש חניה או מעבר בין אוטובוסים. כך פשוט, משולחן העבודה בבית, בפיג’מה או כל לבוש אחר שנוח לכם. יש כאן חיסכון עצום בזמן וכסף ויותר מזה, ניתן לשלב אותו גם עם חיי עבודה ומשפחה.

איך מתבצע הלימוד בפועל?

מכללת סולו מודעת כי למידה איכותית היא למידה שמוטמעת היטב, לכן מתכונת הלמידה מתבצעת בצורה כזו שהתלמיד לא יכול לפספס חלקים בשיעור. בכל שיעור יגיע התלמיד עם מחברת ויכתוב בה את ההקנייה. כל שיעור יתחיל בבדיקת שיעורי הבית. זהו זמן מצוין שהתלמיד יכול לשאול שאלות על דברים שלא הבין. לאחר שקיבל מענה על הכל, המורה יתחיל בהקנייה של חומר חדש. כל הקניה של תת נושא, נערכת מספר דקות ולאחריה תבצעו תרגול יחד עם המורה. לכל תת נושא שלמדתם, תקבלו שיעורי בית אותם תגישו בשיעור שאחרי. במתכונת לימודים כזו, יכול המורה לוודא כי הבנתם היטב את החומר הנלמד.

אילו עזרים אני צריך כדי ללמוד עיצוב גרפי אונליין מהבית?

מכלול העזרים שלהם זקוק התלמיד כדי ללמוד עיצוב גרפי מהבית הוא פשוט. יש להכין מחשב עם אינטרנט, אוזניות ורמקול. על מנת שהשיעור יהיה נוח ונעים, חשוב שהאינטרנט שלכם יהיה מספיק חזק. אינטרנט ביתי פשוט הוא מספיק חזק על מנת לספק לכם שיעור עם שמע טוב. מעבר לעזרים הללו, המכללה תתקין עבורכם את התוכנות הגרפיות השונות וגם תוכנת חיבור בניכם לבין המורה. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לראות את המסך שלכם, לקבל שליטה על העכבר ולשניכם לשמוע אחד את השני. תלמידים רבים מספרים כי העשר דקות הראשונות של שיעור כזה הן מעט מוזרות ולאחר עשר דקות מרגישים כי מדובר בשיעור פרטי כאילו אתם נמצאים באותו החדר.

לאחר הלימודים היכן מוצאים עבודה בתחום?

מזל טוב, סיימתם את 7 החודשים של הקורס, הכנתם את כל העבודות להגשה וכעת הגיע הרגע למצוא עבודה. עבודה בעיצוב גרפי יש בשפע ואותה מוצאים כמו כל עבודה אחרת, דרך מודעות דרושים ואתרי דרושים. מכללת סולו מתחזקת כבר שנים את קבוצת הפיסבוק הגדולה ביותר למציאת עבודה בתחום. בקבוצה זו מתפרסמות מידי יום משרות שונות ומגוונות ואתם כסטודנטים מסיימים תוכלו לשלוח את קורות החיים שלכם יחד עם לינק לתיק העבודות. אם החלטתם להיות עצמאיים, מציאת העבודה תהיה באותה הדרך, רק שאתם תציעו את השירותים שלכם.

מה עושים אם תיק העבודות שלי לא מספק?

אם אתם מרגישים בסוף הקורס כי תיק העבודות שלכם אינו מספק, חשוב שתדעו שקיים כיום קורס המיועד לבניה של תיק עבודות איכותי ומקצועי. בעזרת הקורס תוכלו לבנות את הפריט החשוב ביותר שבאמצעותו מוצאים עבודה בתחום זה. זכרו תיק העבודות הוא הפנים שלכם כמעצבים. הוא זה שמגדיר את הזהות והמחשבה העיצובית שלכם ועל כן יש לו חשיבות רבה.

לסיכום, אם חלומכם ללמוד עיצוב גרפי ואין לכם זמן, זה הזמן לעשות קורס עיצוב גרפי מזורז אונליין מהבית. הקורס מותאם לסטודנטים עובדים, להורים ולכל מי שזמן הוא משאב מאוד יקר עבורו. אל תשאירו את החלום שלכם מאחור, יש כיום דרך נהדרת וטובה ללמידה של התחום בזמן הפנוי שלכם מהבית. צרו קשר עוד היום על מכללת סולו ונשמח לתת לכם פרטים.

2020-11-23T22:07:24+02:00