קורס גרפיקה ממוחשבת בזום

קורס גרפיקה ממוחשבת בזום – ללמוד להיות גרפיקאי – מעצב גרפי מהבית למקצוע מכניס או פרילנס איך זה קורה?

חשבתם פעם מה קורה כאשר לומדים תחום ממוחשב ודיגיטלי באמצעות אמצעי תקשורת דיגיטלי כמו הזום? אז במהלך כזה מתרחשים מספר דברים. קודם כל אתם חוסכים זמן רב על תחבורה ציבורית, חניה, מעבר למגורים קרובים ללימודים. מעבר לכך, אתם חוסכים המון כסף כי אתם לא משלמים הון תועפות על מקום לימודים, אלא על הלמידה עצמה וזה פלוס ענק. ואם אתם בוחרים ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת בזום דרך מכללת סולו, אז אתם גם מרוויחים שיטת לימוד ייחודית שעובדת ובעזרתה כבר מאות בוגרים עושים את צעדיהם בתעשיית הגרפיקה. בכתבה הבאה נסביר מהו קורס גרפיקה באופן כללי, איך מלמדים אותו אצלנו, מהן התוכנות שלומדים בקורס ואילו טכניקות חשובות תלמדו במהלך הקורס. כמו כן, תבינו אילו אפשרויות עומדות בפני מעצבים גרפיים כיום, למה המקצוע נחשב למבוקש מאוד כיום ומה השכר ההתחלתי שתוכלו לקבל לאחר הלימודים. אם השאלות הללו מעניינות אתכם, הגעתם למקום הנכון.

מהו קורס גרפיקה ממוחשבת?

גרפיקה ממוחשבת היא למעשה האפשרות להעביר מסרים באמצעות אלמנטים גרפיים ויזואלים הבנויות בצורות גיאומטריות בשילוב תמונות, כתב ואיור. בקורס גרפיקה ממוחשבת מלמדים איך להביע ערכים חזקים, איך לייצר גרפיקה עבור שיווק עסקים ואיך לייצר איורים, לוגואים, כרטיסי ביקור, אלבומים דיגיטליים וכל גרפיקה שמיועדת לפרינט או לדיגיטל. כל אלו נלמדים בקורס גרפיקה כיום.

איך מלמדים גרפיקה ממוחשבת אונליין בזום במכללת סולו?

הזום אינו חדש עבור מכללת סולו, המכללה לא עברה ללמד כך בגלל הקורונה. למעשה המכללה מלמדת כך כבר 12 שנים ונחשבת לחלוצה בתחום. נכון, הזום לא היה קיים כשהתחלנו, אך היו קיימות תוכנות חיבור מצוינות אחרות שאפשרו את הפלטפורמה הזו. אצלנו במכללת סולו לומדים אחד על אחד. כלומר מורה פרטי שמלמד תלמיד את הקורס. מכללת סולו מאמינה שבדרך זו ניתן ללמד את התחום במינימום זמן, במקסימום מקצועיות ובקצב שלכם. כיתות לימודים אינן הומוגניות. לרוב מדובר על רמות שונות של למידה. לכל תלמיד קצב משלו. אלו שלומדים מהר, מתייאשים כאשר הקצב איטי. ואלו שצריכים יותר הסברים, מתייאשים מכך שמפספסים כל הזמן חומר. כאשר אתם קובעים את הקצב ולא תלויים באף תלמיד אחר, יש לכם את האפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובה מיידית, או לחילופין, לבקש להגביר קצב. כך השיעורים מתבצעים במכללת סולו כבר 12 שנה וההוכחות הם התלמידים שלנו שנמצאים בתעשייה.

אילו תוכנות מלמדים בקורס גרפיקה ממוחשבת בזום במכללת סולו?

בדומה למכללות אחרות, גם מכללת סולו לא ממציאה כאן את הגלגל ומלמדת את שלושת התוכנות של אדובי שהן התוכנות המרכזיות עבור מעצבים גרפיים כיום. אנו מלמדים ברמה גבוהה את הפוטושופ שאיתה מבצעים עיבוד תמונה, את האילוסטרייטור שבעזרתה יוצרים איורים ואלמנטים גרפיים והאינדיזיין שבאמצעותה יוצרים עריכה. מדובר על שלושת התוכנות המרכזיות והטובות ביותר שקיימות כיום. שלושת התוכנות מהוות בסיס מקצועי להתמחויות ההמשך של המקצוע, עליהן נדבר עוד מעט. מסלול הלימודים לא כולל רק את למידת התוכנות אלה נלמדים חוקי העיצוב גרפי ובכלל איך להציג את עולם העסקים במדיות בצורות מקצועיות החל מפרסומת מעוצבת באינסטגרם ועד לעיצוב ובניית מיתוג ותדמית אישית בצורה מקצועית.

מנעד רחב של התמחויות לאחר לימודי קורס גרפיקה

קורס גרפיקה הוא הבסיס הראשוני לכל לימודי העיצוב המתקדמים. הידע בתוכנות העיצוב הוא חשוב ומשתמשים בו בכל לימודי העיצוב המתקדמים. מעצב גרפי שסיים קורס גרפיקה, יודע את שלושת התוכנות ויודע לעצב גרפיקות מגוונות. זו הרמה הבסיסית ביותר. מכאן המעצב הגרפי יכול רק לגדול וללמוד עיצוב ובניית אתרים, איור וציור ממוחשב, חוויית משתמש, יצירת סרטוני אנימציות ועוד המון אפשרויות שפותחות למעצבים דלתות היישר לעולם הייטק המבוקש. בגלל שלמקצוע זה מנעד רחב של התמחויות, הוא אף פעם לא משעמם. תמיד אפשר להוסיף ידע חדש ולשנות את העיסוק שלכם וזה היופי במקצוע. כמו כן, כל התמחות משפרת גם את התנאים הכספיים של המקצוע.

אלו טכניקות חשובות לומדים בקורס גרפיקה בזום?

הדבר הראשון שתלמדו בקורס גרפיקה בזום יהיה תורת הצבעים. תורה זו אומרת כי צבעים מעבירים מסרים. לכל צבע יש את המסר שלו והוא משפיע על תת המודע של אנשים. כך לדוגמה, צבע שחור יעביר מסר של יוקרה וצבע כחול מסר של ביטחון, צבע אדום של חושניות וצבע כתום של ילדותיות. כל צבע הוא עולם ומלואו ושילוב צבעים למעשה יעביר שילוב של מסרים.

לאחר שתלמדו את תורת הצבעים תעברו לטכניקות מגוונות בתוך התוכנות הכוללות שימוש באור וצל, שימוש בקווי מתאר, יצירת פרספקטיבה ועוד המון טכניקות סופר חשובות שבאמצעותן מעבירים מסר בתמונה או בפרסומת.

למה מקצוע העיצוב גרפי נחשב כיום למבוקש?

מקצוע העיצוב הגרפי תמיד היה מקצוע שיש בו המון עבודה, אך בשני העשורים האחרונים, הוא מככב. הסיבה לך נובעת מעידן האינטרנט. הכל כיום מתרחש בדיגיטל ולכן בשני העשורים האחרונים המקצוע מקבל תפנית. כל השיווק של עסקים עובר למדיה הדיגיטלית ולמעשה כל העסקים כיום זקוקים למעצבים הגרפיים כדי לבצע שיווק איכותי. גרפיקה ממוחשבת כיום היא אחד המקצועות הכי מבוקשים כיום ועם היצע עבודה רחב מאוד. אם אתם מתלבטים האם תהיה לכם עבודה, קחו בחשבון שכן והרבה.

כמה מרוויחים גרפיקאים?

שאלת השכר היא תמיד מעניינת כי כולם רוצים להתפרנס בכבוד ואם אפשר יותר מזה, מה טוב. אז בנושא של שכר לגרפיקאים כדאי לדעת כי השכר הוא טוב ועם הזמן הופך לטוב מאוד. ניתן לחלק את השכר לשניים: שכר לעצמאיים בתחום ושכר לשכירים בתחום. מי ששכיר בתחום, יוכל להתחיל ממשכורת של 10,000 שקלים ואם הוא התקבל משרת מעצב גרפי בהייטק, השכר יגדל ויגיע גם    ל-17,000 התחלתי. אם המעצב הגרפי בחר להיות עצמאי, כאן השמיים הם הגבול. המחירים שמעצבים גרפיים מבקשים על עבודות גרפיות גבוה מאוד ובצדק! העיצוב הגרפי שלהם הוא זה שיביא לעסק לקוחות ויש על כך מחיר.

אם אני רוצה ללמוד גרפיקה בזום במכללת סולו, איך אני נרשם?

הפשטות מאפיינת את המכללה שלנו גם בהיבט הלימודי וגם בהיבט של ההרשמה. כל מה שאתם צריכים זה להיכנס לאתר שלנו, להשאיר פרטים ויועץ הלימודים שלנו יחזור אליכם. יועץ הלימודים שלנו יציג לכם את הקורסים השונים ויעזור לכם לבצע התאמה של הקורס אליכם. בכלל כל נושא ההתאמה הוא הנרטיב של המכללה שלנו, כי אנו שמים את התלמידים במרכז ודואגים שכל הלמידה תתנהל על פי הקצב האישי של התלמיד, לכן אנו מלמדים אחד על אחד בהוראה פרטית, בקצב שלכם ובלי הפרעות של כיתה שלמה.

איך מתנהל שיעור גרפיקה אונליין במכללת סולו?

בשעה הקבועה שלכם אתם תעלו בעזרת תוכנת החיבור, כך גם יעשה המורה. לאחר שתאמרו שלום אחד לשני, ממש כמו שפגישה פנים מול פנים, תעברו על שיעורי הבית ותקבלו משוב. המשוב יעזור לכם להשתפר. אחרי המשוב תמשיכו לנושא חדש. בכל שיעור המורה ילמד אתכם בין 3-5 תתי נושאים שבהמשך יתחברו יחד. לכל תת נושא תבצעו תרגול יחד עם המורה ותרגול בבית. בדרך זו, המורה שלכם יוודא הבנה ויישום של החומר. ההבנה של החומר לבד אינה מספיקה. תרגול לאורך השיעורים והכנת שיעורי הבית יביאו אתכם לרמת גרפיקה גבוהה יותר וכך תדעו ליישם את החומר בצורה הטובה ביותר. כל מה שאתם צריכים זה חמש שעות בשבוע שמתוכם שעה וחצי מול המורה שלכם. אם אהבתם ואתם רוצים עוד, צרו איתנו קשר ונשמח לספר יותר.