קורס גרפיקה ממוחשבת בשפלה

אתם כמו רבים אחרים, עשויים בשלב כזה או אחר בחייכם להתחבט בשאלה: לאיזה כיוון לפנות? מה ללמוד ואיזו קריירה לפתח. זו שאלה שיכולה לתפוס אתכם במהלך עבודה עם הרצון לעשות שינוי כלשהוא, להמציא את עצמכם מחדש ולפנות לקריירה אחרת או להיכנס לעוד תחום במקביל למה שאתם עושים כדי להגדיל את אפשרויות העבודה והשכר שלכם. זו שאלה שאתם יכולים לשאול את עצמכם רגע אחרי היציאה לפנסיה עם ההבנה שכל החיים עוד לפניכם ואם אתם בקו הבריאות, אין שום סיבה שלא תפתחו קריירה נוספת, וזו שאלה שיכולה להישאל על ידכם רגע אחרי השחרור מהצבא או אחרי הטיול הגדול שאחרי הצבא.

העידן המודרני בעבודות בגרפיקה מהבית ומה שהוא מציע

פעם, המונח “עבודה” היה מתקשר ישר לעבודת כפיים והמונח “עסק” היה ישר מעלה קונוטציות של איש עסקים מכובד שיושב בפגישות בלובים של מלונות… אבל היום שוק העבודה שונה לגמרי. היום בעידן האינטרנט יש לא מעט עבודות שכל מה שהן דורשות הוא מחשב, כמה תוכנות רלוונטיות וחיבור לאינטרנט. היום אפשר להקים עסק מצליח מהבית ולהיות “איש עסקים דיגיטלי”. היום אפשר להתפרנס בכבוד בלי לקום מהכיסא ואפשר לעבוד מכל מקום שהוא. יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה של עבודה מהבית והם חיים את החלום של להיות אחראיים לעצמם ולזמן שלהם. אחת מהאופציות לעבודה מסוג זה היא עבודה בגרפיקה ממוחשבת.

מהי גרפיקה ממוחשבת?

לפי ויקיפדיה ההגדרה של גרפיקה ממוחשבת היא: “תחום במדעי המחשב העוסק במחקר של שיטות ליצירה ועיבוד דיגיטליים של תוכן חזותי על ידי מחשב”. אבל האמת היא שגרפיקה ממוחשבת בשמה הכולל יותר היא עיצוב גרפי. היא מחייבת ללמוד תוכנות ספציפיות והיא כוללת הן את עולם התלת מימד והן את עולם הדו מימד. היום בעידן המחשב והאינטרנט כל דבר כמעט עובר עיבוד דיגיטלי, ובשביל שהוא יעוצב כמו שצריך ובצורה מקצועית צריך גרפיקאים. יש אין ספור דוגמאות לצורך בגרפיקאים והנה מקבץ קטן למי שרוצה לדעת יותר למה כדאי לו לעשות קורס גרפיקה ממוחשבת בשפלה וכמה ביקוש יש למקצוע הזה בשוק.

דוגמאות לעבודות בתחום הגרפיקה

  • משחקי מחשב – עולם משחקי המחשב שונה לגמרי מעולם משחקי המחשב של פעם. בעבר, משחקי מחשב היו עם גרפיקה מינימלית ובלי להמחיש יותר מידי את המשחק. היום יש משחקים שממש מכניסים את השחקן לעולם אחר וגורמים לו להרגיש כאילו הוא ממש נמצא בתוך המשחק, הגרפיקה של היום במשחקי המחשב מאפשרת שידרוג משמעותי של החוויה, בין אם זהו משחק ספורט, מלחמה או כל משחק אחר.
  • אנימציה ממוחשבת – מי מאיתנו לא מכיר את סרטי האנימציה, סרטים בהם יש דמויות מצוירות שמפיחים בהם חיים. הדמויות הללו כמו גם שאר האלמנטים בסרט האנימציה מעוצבות על ידי גרפיקה ממוחשבת.
  • עיבוד תמונה – עיבוד תמונה הוא במילים אחרות – עבודה על תמונה באמצעות תוכנת פוטושופ. פעם, צילום תמונה היה מסתכם עם הקליק, אך היום זו רק תחילת הדרך. היום כל תמונה יכולה לעבור עיבוד משמעותי, כל תמונה יכולה להשתדרג, להיות עם מניפולציות שונות, עם תיקונים ועם שיפוצים נרחבים. עיבוד תמונה הוא מומחיות של ממש ויש לו לא מעט דרישה.
  • אתרי אינטרנט – אתרי אינטרנט הם אולי הדוגמא הטובה ביותר לצורך בגרפיקאים. יש מיליוני אתרי אינטרנט ברחבי העולם ומיליארדי דפי אינטרנט, ואת כל אלו צריך לעצב… היום העבודה העיקרית של גרפיקאים היא עיצוב אתרי אינטרנט, בין אם הם עושים את זה כשכירים ובין אם הם עושים את זה כעצמאיים.
  • חברות פרסום – חברות פרסום הן היום בעיקר חברות שמפרסמות בעולם הדיגיטל. נכון שיש היום גם עדיין פרסום בעיתונים ובמדיה הכתובה בכלל אך את הנתח העיקרי של עולם הפרסום תופס הדיגיטל. מעצבים גרפיים מעצבים פרסומות, באנרים וכל חומר פרסומי שהוא.

פוטושופ

אחת משתי תוכנות הגרפיקה הפופולאריות ביותר בעולם היא תוכנת פוטושופ. את פוטושופ כולם מכירים אם כי רק מעטים התנסו בה. זו תוכנה לעיבוד תמונות כפי שציינו, תוכנה עם אין סוף כלים שמאפשרים לקחת כל תמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש. פוטושופ היא תוכנה שצלמים עובדים איתה לא מעט אך היא תוכנה שנמצאת בשימוש מאסיבי של גרפיקאים. יש היום אומנם לא מעט תוכנות ואפליקציות שמסייעות לעצב ולעבד תמונות אך אף אחת מהן לא משתווה ביכולות שלה לתוכנת פוטושופ. כל מי שילמד את פוטושופ ימצא מה לעשות איתה, זו תוכנה מדהימה שמתאימה גם לחובבנים

אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא התוכנה השנייה שכל מעצב גרפי חייב להכיר על בוריה. זו תוכנה שמאפשרת לעצב אלמנטים שונים כמו לוגואים ואחרים, תוכנה שלא עובדת על פיקסלים אלא על ווקטורים מה שאומר בפשטות שזו תוכנה שמאפשרת להגדיל כל תמונה לאיזה גודל שרוצים. אם אתם רואים שלט חוצות ענקי איפשהוא, תדעו לכם שזה שלט שעוצב באמצעות תוכנת אילוסטרייטור.

ללמוד גרפיקה ממוחשבת בדרך המסורתית

אם אתם מבררים לגבי קורס גרפיקה ממוחשבת בשפלה כמו גם בכל מקום אחר, האופציה המסורתית והמוכרת יותר היא האפשרות ללמוד במכללה עם עוד עשרות תלמידים. יש לא מעט מכללות כאלו וחלקן אפילו טובות, אך ללימוד בכיתה יש גם חסרונות רבים. חיסרון אחד הוא הצורך להישאר כל הזמן באותו הקו עם שאר התלמידים. אי אפשר לפספס שיעור ובדרך כלל מי שמפספס לא יוכל להשלים. יש גם נושאים מורכבים יותר וברורים פחות, ואי אפשר לעכב את כל הכיתה אם לא מבינים. לימוד במכללה רגילה גם דורש ללמוד בזמנים שנקבעו ובלי גמישות כמעט. זה אומר שלפעמים מפסידים שעות עבודה ולפעמים הלימודים נופלים על זמנים ממש לא נוחים. בנוסף, גם צריך לנסוע ברכב או בתחבורה ציבורית על כל מה שזה אומר. אין ספק שזה לא נוח ולפעמים גם עולה לא מעט.

איזה עבודות אפשר לעשות מהבית

איזה עבודות אפשר לעשות מהבית

הפתרון – שיעור פרטי בגרפיקה אחד על אחד באמצעות האינטרנט

אם אתם מחפשים קורס גרפיקה ממוחשבת ואתם מבינים שרק מורה פרטי יתאים לכם, למכללת סולו יש הצעה מדהימה בשבילכם. במכללת סולו לומדים עם מורה פרטי אבל לא בדרך המסורתית אלא… באמצעות האינטרנט. איך זה עובד? פשוט מאוד, כל צד יושב בבית שלו או בכל מקום אחר וקובעים מתי שנוח לשני הצדדים. כך ניתן ללמוד ולקבל את תשומת הלב המרבית, אפשר להצליח ובגדול.

למה לבחור דווקא במכללת סולו?

אם אתם מחפשים איפה ללמוד גרפיקה ממוחשבת, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל, מכללה ששמה לעצמה למטרה לסייע לכל אחד להיות גרפיקאי. היא מלמדת בשיטת אחד על אחת עם מורה פרטי, שיטה שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם ומאות הבוגרים של המכללה יעידו על כך. מכללת סולו היא מכללה שמסייעת גם לאחר הלימודים בהשמה בעבודה ובמהלך הלימודים מכינים התלמידים תיק עבודות אותו הם מציגים בפני מעסיקים או בפני לקוחות במידה והם מחליטים להיות עצמאיים.  מכללת סולו רואה בכל תלמיד כאילו הוא התלמיד היחידי ועושה הכול על מנת שהוא יצליח. קורס גרפיקה ממוחשבת בשפלה כמו גם בכל מקום אחר בארץ, עושים רק במכללת סולו.

2019-07-26T21:47:58+03:00