קורס גרפיקה ממוחשבת בתל אביב

קורס גרפיקה ממוחשבת בתל אביב – לפלס את הדרך לעולם ההייטק

ללמוד היום עיצוב וגרפיקה ממוחשבת נחשב לאחד התחומים הכי נחוצים במשק ולכך יש אין ספור סיבות, לרוב מציאת עבודה בעיצוב גרפי נחשבת לקלה במיוחד לאור העובדה שמרבית האנשים תמיד צריכים עיצובים בכל מיני תחומים החל מפרסום על ידי מודעות מעוצבות לפייסבוק ועד לליטוש תמונות להכנת קטלוגים מסחריים, כיום תוכלו לראות אין ספור מודעות דרושים שמחפשים עובדים בתחום הכי רווחי בישראל שדווקא בתקופות של מיתון הוא יודע גאות, אנחנו סביר לכם בהרחבה על אפשרויות התעסוקה בתחום ולאו דווקא ועל חווית הלמידה בתחום זה.

במה אתם יכולים לעבוד לאחר סיום לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב?

נפרט לכם במקצת מה תוכלו לעבוד בתחום זה ואיך תוכלו להתחיל לעבוד בתחום זה מהבית במידה ותרצו, כיום כל חברה יש לה מערך שיווקי אדיר ואף פעם מעצב גרפי או גרפיקאית בודדה לא יכולה לבצע את כל העבודות בגרפיקה שהם יקבלו, תחשבו במידה ויש קולקציה חדשה של מוצרים שצריך להוציא עם דד ליין מסוים וגם הכנת מודעות שונות של עיצובים שעולים לפייסבוק איך בעצם ישתלטו על העבודה מעצב בודד אחד, זאת רק דוגמה אחת מבין מאות דוגמאות שאפשר לכתוב במאמר זה:
  • עולם הפייסבוק שואב לתוכו בשקט בשקט בשנים האחרונות עשרות אלפי מעצבים שיתנו שירותי פרסום ושיווק על ידי מודעות מעוצבות, ולא רק מודעה אחת עשרות מודעות מעוצבות בחודש כדי לעמוד ביעדי מכירות בגלל זה צריך מערך שיווק חזק.
  • עד עכשיו דיברנו על חברות גדולות ומה עם עסקים קטנים שצריכים גם חשפה אינטרנטית גבוהה? קוסמטיקאית שמתחילה או מאפרת חייבת לפרסם בכל אפיק פרסומי חינמי שכיום רשת האינטרנט מספקת.
  • נכון שהפייסבוק הכי פופולארי כיום אך יש אין ספור רשתות חברתיות עסקיות שמאפשרות לכם לפרסם חינם ולא יוכלו הלקוחות לעלות מודעות שלא עוצבו בצורה מקצועית.
  • כיום גולשים במיוחד שופטים בעלי עסק על פי איך שהאתר שלהם נראה או איך המודעה שלהם עוצבה, במידה ויש תמונה שלא עוצבה בצורה מקצועית והיא מפוקסלת מאוד יחשבו שהעסק הזה לא מקצועי.
  • מיתוג תמיד נעשה על ידי מעצבים מקצועיים שלמדו את תורת הצבעים ואיזה קטגוריה של גוון לשים במודעה.
  •  ידוע שעולם הצבעים יש לו את התורה משלו ולכל צבע יש  עצמה אחרת והוא מעביר לכל אחד תחושה אחרת.

הלימודים בעיצוב וגרפיקה בתל אביב

במסגרת הלימודים וההדרכה המקצועית תלמדו את תורת העיצוב גרפי ואיך היא הולכת להשפיע על מי שיסתכל על המודעה המעוצבת שתעצבו, תלמדו את תורת הצבעים ואיך לשלב אלמנטים גרפיים בקומפוזיציה מדהימה, הלימודים יהיו על התוכנות הגרפיות שכיום הם הכלים היחידים למעצבים הגרפיים והגרפיקאים, התוכנות אשר תלמדו יהיו הפוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת האינדיזיין, כל תוכנה גרפית יש לה פרמטר מאוד חשוב במלאכת העיצוב של המעצב, חלקם יטפלו בתמונות וחלק יעבדו לוגואים מעוצבים עם ציור דיגיטלי.

תקבלו שיעורי בית ומטלות שהם בעצם יהיו התיק עבודות בגרפיקה

במסגרת הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות שהם בעצם יהיו התיק עבודות בגרפיקה שתציגו ללקוחות שלכם או למעסיקים שונים שיתעניינו בכם, חשוב מאוד להשקיע מאוד בלימודים בתיק גרפיקה מדהים כי בעצם זה הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות ולא התעודה שתראו, אף לקוח או גוף מתעניין באיפה למדתם מה שיבקשו ממכם זה אך ורק קישור לינק לתיק העבודות שלכם במידה והוא יראה להם מקצועי הם יזמינו אתכם לראיון, התיק דיגיטלי שתעצבו הוא הכרטיס ביקור שלכם לעולם זה ולא משהו אחר, אנו מצרפים לכם כאן סרטוני הדגמה על יכולותיהם של התוכנות עיצוב גרפי, חשיבה מחוץ לקופסה ואיך אפשר לשלב ידע רחב שתלמדו ולהוציא אותו ביצירתיות שנלמדת בתקופת הלימודים בבית הספר.

עולם העיצוב הגרפי עובר תהפוכות ושינויים לקראת 2022

עולם העיצוב הגרפי עובר תהפוכות ושינויים בשנים האחרונות ובמיוחד בתקופת הקורונה. נוכל לראות שעסקים רבים הבינו במהרה שאם לא יהיה להם נוכחות דיגיטלית בפייסבוק או באינסטגרם הם לא יוכלו להתקיים. את העבודה השיווקית מי שעושה זה אנשי פרסום ועובדים במקביל עם מעצבים גרפים וגרפיקאים כדי לתת את כל הבמה השיווקית להודעות ופרסומות בתוכנות גרפיקה של אדובי. בהמשך תקבלו את כל הפרטים המלאים על מקצוע המעצבים הגרפיים ואם אתם אוהבים את עולם העיצוב והדיגיטל בהחלט תוכלו למצוא במקצוע זה הרווחה כלכלית.

בשנה האחרונה עם הקורונה מדינת ישראל התחננה שאנשים יעברו לעבוד מהבית

אפשר לראות שבשנה האחרונה עם הקורונה מדינת ישראל התחננה שאנשים יעברו לעבוד מהבית. עבודות מהבית זה מתחיל במשרדים שלמים שהפסיקו לעבוד במשרדים פיזיים וכולם עברו לעבוד מהמשרד הפרטי שלהם בבית. אותו דבר גם מעצבים גרפים קיבלו יותר עבודה בתקופה הזאת  ואפשר להגיד לכם שדווקא בתקופת הקורונה מעצבים גרפים הפכו יותר מבוקשים והרוויחו מאות אלפי שקלים יותר. מדינת ישראל כבר סובלת ממחסור בכוח אדם ורוב המעצבים גרפים עובדים בחברות הייטק שלא היה סגנונות עבודה אלו לפני עשר שנים.

כדי להיות מעצב גרפי כל מה שאתה צריך זה לדעת את כל חוקי השפה העיצובית ולדעת תוכנות מקצועיות שיבצעו בשבילך את כל הפרסומות והמודעות לעיצוב אפליקציות ואתרי אינטרנט. לימודי עיצוב גרפי יאפשרו לך להתחבר ולעבוד עם חברות הייטק, משרדי פרסום, שיווק ועוד.

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את כל התוכנות של חברת אדובי

במסגרת לימודי עיצוב גרפי תלמדו את כל התוכנות של חברת אדובי שהם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לאחר סיום הלימודים תוכלו להמשיך למסלול שנקרא חווית משתמש ובניית אתרים ולהמשיך לעצב אפליקציות ואתרים. בוגר מסלול לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים נקרא מסלול לימודי תקשורת חזותית. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בבניית תיק עבודות דיגיטלי שזה בעצם דבר חשוב ביותר כדי להתקבל למקומות עבודה או לעבוד בחברות הייטק.

איך לומדים מהבית אונליין עיצוב וגרפיקה ממוחשבת אחד על אחד?

את מקצוע העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות פיזיות ובתקופת הקורונה כל בתי הספר והאוניברסיטאות עברו ללמד במחשב אך ורק בצורה אונליין ומקוונת. מכללת סולו לימודי המקצועות והתקשורת החזותית אונליין מלמדת בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה. הסטודנט מקבל תוכנת חיבור שדרכה המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד איך לעבוד על תוכנות גרפיקה במחשב בחברת אדובי. במהלך השיעור הסטודנט מקבל חוקים בעיצוב גרפי ולומד להתאים אותם על התוכנות בגרפיקה. במהלך השיעור הפרטני שהוא אחד על אחד אם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל החומר ברור. בלימוד פרטני ואישי כל תשומת הלב והיחס האישי הולכים לסטודנט מה שגורם לאחוזי הצלחה מאוד גבוהים. לעומת לימודים בקבוצה שאי אפשר להתייחס לכל סטודנט בצורה אישית . שלומדים פרטי מתקדמים בחומר הרבה יותר והריכוז בשיעור עצמו הוא הרבה יותר גבוה.

בעולם העיצוב הגרפי יש אין ספור נישות שונות שמעצבים וגרפיקאים לאחר הלימודים

נוכל להגיד לכם שבעולם העיצוב הגרפי יש אין ספור נישות שונות שמעצבים וגרפיקאים לאחר הלימודים יכולים לעבוד. נוכל לראות מעצבים שעובדים בחברות אופנה ומעצבים את כל הבגדים והטקסטיל או במקביל בעולם החינוך שמעצבים גרפים מכינים ועורכים ספרים מה שנקרא עימוד גרפי. במקביל נוכל לראות שעולם העיצוב הדיגיטלי תופס מקום מאוד גדול ומעצבים גרפים רבים עובדים במשחקי מחשב ובאפליקציות. ככל שהעולם מתקדם מהר כך גם הביקוש למעצבים גרפים שייתנו את השפה העיצובית יגדל מאוד ונוכל לראות שמעצבים גרפים רבים עובדים בחברות הייטק בשיתוף פעולה מלא עם מתכנת תוכנה כדי לתת את כל השפה העיצובית. מעצבים גרפים הם אלה שקובעים איך האפליקציה תראה או אתר האינטרנט.

ככל שאתם מתרגלים את החומר יותר יהיה לכם יותר קל לשלוט בתוכנות ולהפגין יצירתיות

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר עוד היום ולדבר עם נציגי הבית ספר שלנו על מסלול הלימוד ועל הדרך בה אפשר ללמוד אחד על אחד מהבית. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד עבורכם על עולם העיצוב הגרפי. בסרטונים תוכלו לראות מגוון רחב של שיעורים ודוגמאות שנעשו בתוכנות גרפיות תוך שימוש מובהק בטכניקות עיצוביות שהמעצב עשה. נוכל לראות איך ערבבנו פקודות בין שיעורים התחלתיים ובשיעורים יותר מתקדמים. הסוד בעולם העיצוב הגרפי כדי להצליח זה אך ורק תרגול ככל שאתם מתרגלים את החומר יותר יהיה לכם יותר קל לשלוט בתוכנות ולהפגין יצירתיות. לכל אורך הקורס הדגש בהצלחה של הסטודנט זה שהוא יצא עם תעודה של סיום הלימודים ותיק עבודות מקצועי.