קורס לימודי הדמיות דיגיטליות

//קורס לימודי הדמיות דיגיטליות

הדמיות דיגיטליות

תחום מעניין מאין כמוהו הוא התחום של הדמיות דיגיטליות, תחום המשלב עבודה טכנולוגית במחשב, יצירתיות וחשיבה עתידנית. אפשר למצוא היום הדמיות דיגיטליות ככלי עזר בשירותיהם של אנשי מקצוע רבים ביניהם נזכיר: אדריכלים, מהנדסים, רופאים, מפתחי משחקים, מעצבי תערוכות ועוד. לכן, יש היום ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים אשר סיימו קורס לימודי הדמיות דיגיטליות והם בעלי תעודת גמר מתאימה.

איפה לומדים הדמיות דיגיטליות?

כמו כל דבר היום, אפשר ללמוד גם הדמיות דיגיטליות בדרך עצמאית, בעזרת אתרי אינטרנט שונים. למידה מסוג זה היא למידה לא מסודרת, ואינה מבטיחה כיסוי הולם של כל הידע הנדרש בתחום. לכן, עדיף ללמוד במקום אשר מציע סילבוס מקיף, תרגול משמעותי, ליווי של מנחה אישי, וכן, תמיכה וסיוע בבניית תיק עבודות ברמה גבוהה אותו אפשר להציג לאחר הלימודים בפני מעסיקים פוטנציאליים ולקוחות עתידיים. קורס לימודי הדמיות דיגיטליות במתכונת כזאת, שנמשכת כחצי שנה מציאה מכללת סולו .

הדמיה דיגיטלית

היתרונות של הדמיה דיגיטלית

הדמיה דיגיטלית מאפשרת לראות ולהראות מציאות עתידית, וכיצד ייראו מצבים שונים, לאחר שיעברו תהליכים מסוימים. אם בעבר, בכדי לתת ללקוחות להבין במה דברים אמורים, צריך היה לשרטט על נייר, או לבנות מקרטון ביצוע, קלקר או חומרים אחרים, דגם מוקטן, הרי שהיום אפשר לתאר את המציאות המצופה בעזרתן של ההדמיות הדיגיטליות. עבודה מסוג זה חוסכת משאבים וזמן, ומקצרת תהליכים, מה עוד שיש דברים שאי אפשר לנסות במציאות, כמו חלילה התרסקויות.

מה כולל קורס לימודי הדמיות דיגיטליות?

יש רמות שונות של לימודי הדמיות דיגיטליות. יש לימודים המיועדים למתחילים ויש קורסים מתקדמים למנוסים בתחום. בכל מקרה, באותו קורס לימודי הדמיות דיגיטליות לומדים הסטודנטים לעבוד בתוכנות מקצועיות כמו: פוטושופ, אילוסטרייטור, אוטוקאד,D3 Studio Max ועוד. תוכנות אלה מאפשרות בניית גרפיקה תלת מימדית, אנימציה ממוחשבת, רינדורים, ובקלות רבה לשנות בהם צבעים, צורות, נקודות תאורה, טקסטורות, חומרים, צללים, פרספקטיבות ועוד. בקורס לומדים ומתרגלים את כל שלבי ההדמיה, החל משלב החשיבה והתכנון ועד למוצר מוגמר כמו סרט או מצגת, שלעיתים עולה אפילו על המציאות

לימודים אונליין

מכללת סולו מציעה לבוחרים ללמוד אצלה לימודים אונליין. זאת הדרך וזאת השיטה על פיה עובדת המכללה, אשר מציעה קורסים שונים בבנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט, גרפיקה ממוחשבת, עיצוב גרפי ועוד. וזאת, בעזרת התוכנות הפופולריות ביותר אשר קיימות היום בשוק, ונותנות כלי עבודה איכותיים ומשמעותיים למעצבים למיניהם, והן: פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש ודרימוויבר.

למי מתאימים לימודים אונליין?

לימודים מקוונים מתאימים לאנשים אשר יש להם משמעת עצמית מצד אחד, וזמן קצוב מצד שני. אנשים רבים אשר כבר עובדים במקצועות העיצוב או במקצועות קרובים אליהם, ורוצים להגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלהם, תוך היכרות עם אותן תוכנות איכותיות, במקביל להמשך עבודתם המקצועית, יכולים ללמוד לימודים אונליין, לדוגמא: מעצבי אופנה שרוצים ללמוד או להעמיק את הידע שלהם בתוכנת אילוסטרייטור, או צלמים שרוצים להכיר אפשרויות יותר מורכבות בתוכנת פוטושופ.

דרך זו של למידה מתאימה לאנשים שיש להם משמעת עצמית, ויכולים לפנות לעצמם זמן ללימודים, מבלי להיגרר לביטול זמן, כאשר נמצאים בבית.


היתרונות של לימודים אונליין

לסוג כזה של דרך למידה יש יתרונות רבים ביותר, נמנה אחדים מהם:

  • הלמידה בתחומי  עיצוב גרפי היא אישית, וכל סטודנט יכול להתקדם בקצב המתאים לו, על פי אורח חייו והתחייבויותיו האחרות.
  • אם מדובר באיש מקצוע בעל משפחה, הרי שהלימודים יכולים להתקיים מהבית, ואין צורך לצאת ללימודים, ולחפש השגחה על הילדים.
  • הלימודים יכולים להיעשות בכל זמן נוח. אין מערכת שעות מוכתבת, כל סטודנט מתאם את הלימודים באופן אישי.
  • אין צורך לצאת מהבית לשם לימודים, לנסוע למכללה או בית ספר כלשהו, ואין צורך לחפש מקום חנייה. כל אלה נכונים במיוחד בהקשר של אנשים שגרים בפריפריה, רחוק ממרכזי הלימוד הגדולים. בנוסף נחסך כאן גם זמן יקר.
  • הלימודים הם אישיים אחד לאחד מול מנחה אישי. אין הסחת דעת וגירויים חיצוניים, אין כיתה גדושה בעשרות סטודנטים אחרים.
  •  אין צורך להתלבש במיוחד (ולהתאפר) לקראת הלימודים, אפשר להישאר בפיג’מה הנוחה.
  • אפשר ללא חשש לשאול את המנחה האישי כל שאלה, לבקש הבהרות, תגבורים והדרכה ספציפית.
2019-07-25T23:32:20+03:00