קורס לימודי פוטושופ לצלמים למד דרך האינטרנט היום

פוטושופ לצילום

מי פונה אל קורס לימודי פוטושופ? מדובר בשלוש קבוצות של אנשים: קבוצה ראשונה היא של אנשי מקצוע בתחום העיצוב אשר רוצים שיהיה בידיהם עוד כלי עיצובי: גרפיקאים, מאיירים, מעצבי אופנה, בונים אתרי אינטרנט ועוד. קבוצה שנייה היא אנשים שעוסקים בצילום כתחביב, נהנים לצלם, ונהנים “לשחק” עם התמונות שצילמו. קבוצה שלישית היא צלמים מקצועיים אשר רוצים להוציא תחת ידיהם תוצאות מושלמות.

ללמוד קורס לימודי פוטושופ לצלמים

צלמים מקצועיים צריכים לסיים שני סוגי לימודים בכדי להיות מסוגלים להפיק את התמונות הטובות ביותר: קורסים של צילום ברמות שונות, וגם קורס לימודי פוטושופ לצלמים. הם כמובן יכולים ללמוד כל קורס פוטושופ, אך קורס שמיועד לאנשי מקצוע כמותם, יהיה קורס ספציפי יותר, מעמיק וברמה גבוהה הרבה יותר. למעשה, תוכנת פוטושופ היא תוכנה שהייתה מיועדת מלכתחילה כתוכנה מקצועית לצלמים, אשר עם המעבר לצילום הדיגיטלי, יכלו גם רטש, לתקן פגמים, ולשפר את התמונות שצילמו. היום לתוכנה יש הרבה יותר כלים, ואפשר בעזרתה לשפר מאוד את התמונות המצולמות – לפני הדפסתן.

פוטושופ לצילום

קורס לימודי פוטושופ לצלמים און ליין

מכיוון שמדובר באנשי מקצוע, שכבר מתפרנסים במקצועם, הרי הזמן שעומד לרשותם לשם לימודים נוספים הוא בדרך כלל מצומצם ומוגבל בשעות. לשם כך, מאפשרת מכללת סולו לאותם צלמים ללמוד בקורס שהוא מקצועי מצד אחד, וגמיש מבחינת הזמן והמקום מצד שני. קורס וירטואלי מאפשר למידה בקצב אישי מכל מקום ובכל זמן, ויחד עם זאת היא גם מצמידה לכל לומד מנחה אישי, איתו אפשר לתקשר אחד על אחד בכדי להתייעץ, לפתור בעיות, לקבל תגבורים, עצות וטיפים מקצועיים שונים, וכל זאת כמובן בעלות פחותה מאשר לימודים פרונטאליים בקורס קונבנציונאלי.

קורס לימודי פוטושופ לצלמים – תכני הלימוד

בלימודי קורס פוטושופ מקבלים הצלמים המקצועיים כלים אשר מאפשרים להם לשפר את התמונות שצילמו בדרכים שונות, כמו: ריטוש מקצועי, שיפור הקומפוזיציה של תמונה על ידי הזזת אלמנטים ממקום למקום בתוך התמונה, חידוד אלמנטים מטושטשים בתמונה, הוספת צבע או הפחתתו, הוספת אלמנטים או גריעתם באופן אינטגרלי, כך שאי אפשר יהיה להבחין בשנויים שנעו בתמונה ועוד.

לימודי עיצוב גרפי אונליין

יש אנשים רבים המעוניינים ללמוד לימודים בנושאים כלשהם אך יש להם רתיעה מהרישום וההגעה הפיזית לשבת שוב בתוך כיתה, עם מורה ולוח. יש כאלה שהמחויבות של להגיע, בימים ושעות מסוימים מלחיצים אותם אך הם עדיין לא מוכנים לוותר על הלימודים או הקורסים שהם רוצים ללמוד. כך גם כשמדובר בלימודי עיצוב גרפי, שפעם הייתה חובה להגיע להרצאות והתנסויות פרונטאליות על מנת לסיים את הלימודים בהצלחה. כיום זה כבר לא כך. ניתן ללמוד לימודי עיצוב גרפי אונליין במגוון רחב של בתי ספר ומכללות, ובעיקר במכללת סולו, שזאת דרך הלימוד הייחודית שלה.

לימודי עיצוב גרפי אונליין – הפתרון המושלם

כמעט לכל אחד יש מחשב בבית לא? אז למה לא לנצל אותו ללמידה? הרי המחשב כל כך מעורב בכל תחומי החיים האחרים, שזה היה רק עניין של זמן עד שגם האקדמיה (או לפחות חלק ממנה) תגיע גם היא למחשב האישי בסלון הבית. עיצוב גרפי הוא דווקא מהמקצועות הקלים שניתן ללמוד דרך המחשב. קיימות מספר תוכנות עבור מי שמתעסק בגרפיקה ובעיצוב גרפי והן קלות, נוחות ומאד ידידותיות למשתמש, וניתן בעזרתן ללמוד לימודי עיצוב גרפי אונליין יחד עם זאת, לכל סטודנט יש מנחה אישי המלווה אותו לאורך כל הדרך, אך אין צורך לשבת בכיתה, וכל אחד יכול להתקדם בקצב שלו ועל פי מה שנוח לו.


חשוב לדעת לימודים דרך האינטרנט

מי שקשה לו להתרכז או שהוא נוטה להסחת דעת בקלות – אפשרות זו לא תתאים לו. מי שמגדיר את עצמו כאחד עם “קוצים בישבן” גם כן יתקשה לעמוד בשיעורים והמטלות המקוונים ועבורו תתאים הלמידה המסורתית בכיתה עם מנחה. אך אין ספק שהאפשרות של לימודים לבד בבית, במקום הנוח והפרטי שלך, עם הבגדים הנוחים מתאימים ומאפשרים חופש פעולה רב ונוחות רבה הרבה יותר מאשר בעבר.

  • גם את המטלות שמכין הסטודנט כחלק משיעורי הבית הוא יכול לשלוח למרצה או המנחה דרך המייל ולקבל בדרך זו את המשוב והציון. באפן אירוני למדי, הלומדים דרך האינטרנט כלל לא פוגשים פנים אל מול פנים את המנחים שלהם. אבל זו הבשורה שהביא עימו האינטרנט ללמוד עיצוב גרפי עם מורים פרטיים באינטרנט.
2019-07-25T23:31:00+03:00