קורס לימודי תוכנה גרפית לעיצוב הזמנות און ליין

לימודי גרפיקה

מי שאוהב ציור, למד בחוגי ציור בילדותו ובגרותו ורוצה להמשיך עם התחביב המעניין הזה – לימודי גרפיקה הם בדיוק בשבילו. בלימודים אלו יוכל התלמיד להעמיק את הידע שכבר יש ברשותו, ללמוד דברים חדשים ונושאים שבילדותו היו עדיין מורכבים ומיוחדים עבור גילו הצעיר. עכשיו בשנות בגרותו הוא יכול לפתוח את הראש ולפנות לתתי התחומים הקשים יותר והמעניינים יותר שמציעים הגרפיקה והעיצוב הגרפי. על פי הרמה האישית שלו והכישרון שלו, הוא יוכל להחליט אם הוא מנסה להתקבל לאחד מבתי הספר המציעים תואר ראשון או ללמוד להנאתו לתעודה בלבד.

איפה אפשר ללמוד לימודי גרפיקה?

בארץ קיימים בתי ספר ומכללות רבים המציעים לימודי אומנויות בכלל וגרפיקה או עיצוב גרפי בפרט. ישנם בתי ספר גדולים ומובילים, שתנאי הקבלה אליהם גבוהים, וישנם מכללות ובתי ספר קטנים יותר, שאליהם קל יותר להתקבל וגם ניתן ללמוד לצורך תעודת סיום בלבד, בלי לימודים לתואר. בין בתי ספר אלה ניתן למצוא את מכללת סולו. אשר מציעה מגוון רחב של קורסים העוסקים רובם ככולם בתחומי הגרפיקה והעיצוב הגרפי, לימודים אונליין דרך האינטרנט ולימודים של התוכנות המקצועיות המובילות בתחום.

קורס לימודי תוכנה גרפית לעיצוב הזמנות און ליין

מה לומדים במסגרת לימודי גרפיקה?

1

בשביל לימודים של גרפיקה ועיצוב גרפי יש צורך בתכונות של ראייה מרחבית טובה, דמיון מפותח וחוש לעיצוב, לצבעים, התאמות, צורות הנדסיות ועוד. לימודי הגרפיקה עוסקים בהרבה טביעת עין – מה מתאים למה, אילו צבעים יתאימו לצורות מסוימות במרחב, אנימציה מצויירת או ממוחשבת ועוד. הציור והשרטוט מהווים חלק גדול וחשוב בלימודים ולכן מדובר בלימודים עבור מי שהתנסה בציור ורישום הרבה שנים מחייו, ופחות עבור מי שמחפש הסבה מקצועית מתחום אחר לתחום הגרפיקה והעיצוב הגרפי.

חשוב לציין שתנאי הקבלה לבתי הספר הגבוהים הם קשים ומדובר בעצם בתהליך של קבלה ומיונים של לימודי גרפיקה. יש להציג תיק עבודות, יש לעבור בהצלחה ראיון אישי ומבחנים בכתב ובעל פה. במכללות (כמו גם במכללת סולו) אין צורך בכל המיונים האלה וכל אחד יכול להתקבל וללמוד להנאתו. כך יכול כל אדם לשדרג את התחביב.

2019-08-05T07:59:21+03:00