קורס לימוד איך להכין אלבום שורשים מעוצב.

כיום ניתן להכין אלבום שורשים יפיפה ומעוצב בהתאמה אישית ובצורה איכותית ומקצועית, לבד ואפילו מהמחשב הביתי.

מהו אלבום שורשים מעוצב? זהו אלבום תמונות המכיל תמונות של המשפחה המורחבת והמשפחה הקרובה, תמונות שלנו מאז היותינו תינוקות ועד היום, כאשר האלבום יכיל תמונות שצולמו במהלך השנים בכל מני פרקים בחיים: בגן, בבית הספר, בצבא ועוד. לצד כל תמונה או תמונות יהיה מלל המתאר את התמונה, מתי צולמה, מי בתמונה או כל מידע שנראה לנכון לכתוב אודות התמונה המופיע באלבום השורשים המעוצב שנכין. כנסו וראו מה תלמדו במסגרת לימוד קורס

פוטושופ לעיצוב אלבום שורשים.

בשל כך שאלבום השורשים המעוצב יכיל תמונות מתקופות שונות שצולמו בחיינו ובחיי הסובבים אותנו – תמונות אלו, בשל המצלמות בהן השתמשו בתקופות בהן צולמו התמונות – לא תמיד יראו טוב מבחינת איכות צילומן – עיניים אדומות, גוון התמונה (כהה מידי או בהיר מידי) אולי נעדיף להסיר חלק מסוים או לטשטש חלק בתמונה ועוד כל מני דברים הנלקחים בחשבון לפני סיום הכנס הספר. כדי לערוך את התמונות עבור אלבום השורשים המעוצב שנכין יש תחילה לוודא שהתמונות אכן נראים באיכות טובה כך שהצופה באלבום השורשים המעוצב יוכל להבין בברור וליהנות מהצפייה באלבום התמונות המעוצב. תוכנת המחשב העונה באופן המקצועי ביותר על כל הקשור בעיבוד ועריכה של תמונות היא תוכנת הפוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe, חברה הידוע במגוון התוכנות המקצועיות שלה לעיצוב ועריכה, איור ועוד, בתוכנת הגרפיקה משתמשים היום הרבה אנשי מקצוע שתחומן נוגע בעיצוב כגון: צלמי אופנה, צלמי אירועים, מעצבי אלבומים דיגיטלים גרפיקאים ועוד.

קורס לימוד איך להכין אלבום שורשים מעוצב.

ללמוד לעצב תמונות ולהכין אלבום שורשים מקצועי

בעזרת התוכנה ניתן לעבד ולערוך תמונות, לשלב מספר תמונות ביחד, להסיר חלקים לא רצויים בתמונות (כגון: קמטים או כתמים, עיניים אדומות, תיקון גווני אור בתמונה) אפשר להכהות או להבהיר תמונות, לטשטש חלקים לא רצויים או להסיר אותם לגמרי מהתמונות, התוכנה מאפשר להקטין ולהגדיל חלקים בתמונה, מאפשרת לשלב אפקטים כגון הצללה, ריכוך ועוד הנותנים לתמונה מראה מיוחד ומרשים יותר.

  • ליד כל תמונה או ליד כמה תמונות אפשר להקליד טקסט – מלל, המתאר את התמונה או התמונות הנמצאים בעמוד באלבום השורשים המעוצב, והן את טקסט זה ניתן לערוך בשלל צבעים שיתאימו לתמונה או התמונות הנמצאים בעמוד, בתוכנת הפוטושופ Photoshop אפשר ליצור רקעים (טפטים) לתמונות או לטקסט שיוקלד כך שישמשו כמסגרת יפה לאלמנטים שיופיעו בעמוד אלבום השורשים המעוצב. (אלמנט הכוונה לתמונה או תמונות, טקסט, צורה הנדסית שתופיע בעמוד או תשמש כמסגרת) וכך ליצור אלבום תמונות שורשים מרשים יפה ומיוחד בעבודה מדויקת ומקצועית ברמה הגבוה ביותר.