קורס לימוד אילוסטרייטור שיעורים באינטרנט אונליין חינם

אם חיפשתם ברשת פתרונות על תקלות בתוכנה אילוסטרייטור ללא סוף במאמר זה ניתן לכם מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לעבוד עם התוכנה בצורה יותר טובה, אילוסטרייטור היא אחת מהתוכנות העיצוב המבוקשות ביותר בעולם העיצוב גרפי ותקשורת חזותית, הן בבניית תיק עבודות בעיצוב גרפי למעצבים גרפיים לקבלה לעבודה בתחום זה ועד לעבודות שונות למשתמשי התוכנה, אילוסטרייטור איננה התוכנה הבלעדית למעצבים גרפיים, עולמות שונים משתמשים בה למטרות שונות בעבודה וקטורית, החל מציירים דיגיטליים ועד למעצבי אופנה. לפעמים עבודה שוטפת עם התוכנה יוצר תקלות ובעיות כמו בכל תוכנה, לפעמים זה באמת באג בתוכנה מה שנקרא בשפה המקצועית רק הדלקה וכיבוי של התוכנה יפתור את זה או לפעמים יש כשל בין התוכנה למערכת ההפעלה של הווינדוס.

טקסט הפוך – התוכנה לא כותבת בעברית מה עושים

אם יש לכם תקלה שאילוסטרייטור כותבת לכם בסימני שאלה ולא מגיבה בכלל בעברית זה לא בדיוק תקלה של התוכנה זה בעצם חוסר תאימות בין הפונטים במחשב שאתם בוחרים לבין כלי הטקסט, כל מה שתצטרכו לעשות זה ברגע שאתם בוחרים את כלי הטקסט אוטומטית אתם מקבלים תפריט עליון, בתפריט העליון מה שתצטרכו לעשות זה לבחור את הפונט שאתם רוצים ורק לאחר מכן להתחיל ולהקליד, כלומר אופן הפעולה 1. לחצו על כלי הטקסט 2. הקליקו פעם אחת על דף העבודה שלכם 3. הסתכלו בתפריט העליון בתוכנה 4. בחרו את הפונט בעברית 5. התחילו להקליד.

עבודה עם טקסטים הפוכים מה עושים איך לסדר טקסט הפוך בתוכנת האילוסטרייטור?

במידה והתוכנה כותבת לכם את כל הטקסט בעברית בצורה הפוכה זה אומר שהתוכנה פשוט לא תומכת לכם בשפה העברית, יש תוכנות שתומכות בשפה העברית, במידה ואתם מורידים את התוכנה מחברת אדובי עליכם לבחור את הקטגוריה של המזרח תיכון MIDDLE EAST ADOBE ILLUSTRATOR   , הורדה תומכת במזרח התיכון תאפשר לכם לכתוב באילוסטרייטור מימין לשמאל ולא כמו שכרגע קורה לכם משמאל לימין וכל הטקסט בעצם נכתב לכם הפוך, במידה ואתם כרגע עם תוכנה ואתם צריכים את זה דחוף יש לכם כמה אפשרויות לפתור את זה

פיתרון תקלה טקסט הפוך אילוסטרייטור

תחילה תכתבו בגוגל הופך טקסט לאחר מכן העתיקו את הטקסט שלכם להופך טקסט והוא יהפוך לכם את זה, לאחר מכן תכנסו לתוכנת האילוסטרייטור ותבצעו את הפקודת הדבק, לאחר מכן הטקסט יבוא לכם בצורה הטובה, אם אתם לא מצליחים עם השיטה שהוסברה לכם עכשיו תצטרכו לבצע שיטה נוספת, השיטה הנוספת מתבצעת ככה, תקלידו פעם אחת אות לאחר מכן תלחצו על החץ השמאלי במקלדת שלכם ואז תקלידו עוד אות ואז שוב פעם תלחצו חץ שמאלי וכך הלאה, אפילו אם אתם רוצים לעשות רווח תלחצו על חץ שמאלי, בשיטות האלה תוכלו לפתור מידית את התקלה של טקסט הנכתב הפוך ולא בעברית רגילה.

אלמנטים לא מסתובבים – פתרון תקלה איך להקטין גרפיקה ממוחשבת באילוסטרייטור, איך לסובב אלמנטים

במידה ואתם לא מצליחים להקטין או להגדיל גרפיקה וצורות בתוכנת האילוסטרייטור אכן יש תקלה שלא נעשתה על ידי התוכנה אלה על ידכם, מה שקרה לכם זה פשוט לחצתם על קיצור בטעות במקלדת, קודם כל לפני שנגלה לכם את הקיצור לפתרון התקלה תבדקו שאתם נמצאים על החץ השחור, אם אתם לא נמצאים על החץ השחור אז לא תהייה לכם אפשרות להקטין או להגדיל גרפיקה, במידה ואתם כן נמצאים על חץ השחור ולא מצליחים לסובב את הגרפיקה ולבצע שינויים כל מה שתעשו זה תלחצו על הקיצור הבא ביחד CTRL SHIFT B לאחר שאתם לחצתם הכלי יחזור לעצמו, במידה וזה לא עוזר אכן יש לכם באג בתוכנה, תקלה זאת מאוד נדירה והקיצור שהבאנו לכם כאן אמור לפתור לכם את התקלה בצורה אוטומטית, תוכל לראות כאן אין ספור סרטונים המסבירים לכם על יכולותיה של תוכנת האילוסטרייטור עם תוכנה התומכת בשפה העברית, האפקטים שתראו כאן מוסברים בשפה העברית עם אין ספור טיפים וטריקים מדהימים, כמובן שתוכלו ליצור קשר עם הבית ספר ולברר לכם על למידה אישית ופרטית אחד על אחד עם מורים פרטיים המחוברים אליכם ישירות למחשב ומלמדים אתכם את כל תוכנת האילוסטרייטור לעיצוב ותקשורת חזותית, שיהיה לכם צפייה נעימה!

 

2017-09-04T20:10:06+00:00