קורס עיצוב גרפי השוואת מחירים
קורס עיצוב גרפי השוואת מחירים 2021

קורס עיצוב גרפי השוואת מחירים

קורס עיצוב גרפי השוואת מחירים

אחד הדברים שמעניינים מאוד אנשים שמחפשים לימודים זה כמה הלימודים יעלו להם ב2021? זו שאלה באמת חשובה, כי אנו רוצים להיערך לעלות מראש. כמו כן, אנחנו רוצים להיות בטוחים שלתשלום תהיה תמורה. כשמדברים על תמורה, הכוונה שהלימודים יהיו באיכות גבוהה בהתאם למה שתשלמו עליהם. מה שתלמידים רבים עושים לפני הרשמה ללימודים זה סקר שוב וכך למעשה הם בוחרים לאן להירשם. בכתבה הבאה ערכנו השוואת מחירים ללימודי עיצוב גרפי במסגרות שונות והגענו למסקנה חשובה שעליה נדבר בהמשך הכתבה.

איפה לומדים עיצוב גרפי וכמה זה עשוי לעלות?

מכללות יוקרתיות ומפורסמות לתואר ראשון ולימודי תעודה. בארץ ידועות מספר מכללות המלמדות את התחום של עיצוב גרפי. מכללות אלו מלמדות לימודי תעודה או לימודים לתואר ראשון. בגלל שמדובר במכללות פרטיות יוקרתיות, העלות לשנת לימודים גבוהה מאוד ומגיעה לסכומים של 28,000 שקלים לשנה. מכללות אלו לרוב ילמדו את התחום במשך שנה וחצי-שנתיים ובשני המקרים העלות תהיה גבוהה מאוד. מבחינת היקף החומר, ניתן לומר כי לרוב תהיה תמורה בעד הסכום הגבוה, אך נשאלת השאלה האם התמורה מצדיקה את הסכום או שאפשר ללמוד את אותו הדבר בפחות?

מכללות מאושרות על ידי המל”ג

מכללות שלהן אישור מל”ג ללימוד תואר ראשון התחום, מלמדות בעלות של 16,000 שקלים לשנת לימודים. לימודים אלו מתפרשים על ארבע שנים ושמונה סמסטרים. החומר מקיף ואפילו מקיף מאוד וכולל בתוכו גם מבואות מתחומי האומנות שלא תמיד רלוונטיים למקצוע. האם זה כדאי? מי שמעוניין להרחיב אופקים מעבר ללמידה מקצועית יישומית, יוכל להנות ממתכונת זו ומי שמחפש בעיקר יישום, עשוי מהר מאוד להשתעמם.

מכללות קטנות ללימודי תעודה

מכללות קטנות ללימודי תעודה הן מכללות שמלמדות את תחום העיצוב הגרפי בזמן קצר יחסית מהלימודים לתואר ראשון ובסוף הלימודים יקבלו הסטודנטים תעודה במידה ועמדו בתנאי ההגשה של העבודות. בנושא של מכללות ללימודי תעודה תוכלו לראות מגוון רחב של מכללות שאצל כל אחת מהן זמן הלימודים שונה. אנו לא יכולים להעיד על רמת הלימודים של המכללות האחרות, אך אנו כן יכולים לומר לכם מי אנחנו ומה אנחנו נותנים לתלמידים שלנו בלימודי התעודה בתחום.

נעים להכיר, מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב אונליין

מכללת סולו החלה את דרכה לפני 15 שנים במטרה ללמד את תחומי העיצוב הגרפי ברמה גבוהה ובדרך היעילה ביותר עבור העתידים לעסוק במקצוע. כדי להביא את הלומדים ליעילות, שילבנו מספר פרמטרים שהופכים את הלמידה לייחודית ומצוינת. הלמידה אצלנו היא קודם כל מתבצעת אחד על אחד, כלומר שיעור פרטי של מורה מול תלמיד במטרה להביא לכך שהתלמיד לא תלוי בקצב של תלמידים אחרים. הפרמטר החשוב הנוסף אצלנו הוא דרך הלמידה שמתבצעת אונליין מהבית. המטרה היא לחסוך עבור התלמיד נסיעות המבזבזות זמן וגם כסף. במכללת סולו לומדים מבלי לצאת מהבית. כמו כן, במסגרת הלימודים שלנו, מלמדים רק מה שבאמת פרקטי לשוק העבודה. אנו לא נכנסים למבואות שאינם רלוונטיים לתחום. דבר זה מאפשר לנו ללמד אתכם שעה וחצי בשבוע במשך עשרה חודשים ולהביא אתכם להיות מצוינים בתחום.

איך לומדים עיצוב גרפי אונליין מהבית והאם באמת ניתן ללמוד כך מקצוע?

שנת הקורונה לימדה אותנו כי ניתן לעבוד, ללמוד ולהיפגש גם ווירטואלית כשצריך. אומנם שנת הקורונה לימדה אנשים רבים להתנהל כך, אך האמת שמכללת סולו מלמדת בצורה זו כבר 15 שנים ובהצלחה מרובה. מהמכללה יצאו מעצבים גרפיים מצוינים שעובדים בתעשייה ומאוד מצליחים.

למידה אונליין מהבית מתבצעת בעזרת תתוכנת חיבור ממוחשבת המאפשרת למורה ולתלמיד לשמוע אחד את השני, לדבר, לראות את מסכי המחשב אחד של השני ואפשרות לשליטה על העכבר מרחוק. בדרך זו המורה יכול לבצע הקנייה לתלמיד, להראות לו איך מבצעים פעולה מסוימת בתוכנת העיצוב, לבדוק את שיעורי הבית ולמעשה לבצע כל פעולת לימודים שהייתה מתבצעת גם באופן פרונטלי. תלמידים שלנו מספרים כי העשר דקות הראשונות של השיעור הראשון הן מוזרות, אך מיד אחריהן, מרגישים כאילו המורה והתלמיד נמצאים באותו החדר.

אחת השאלות שחוזרות על עצמן בלמידה אונליין מהבית היא שאלת האיכות. האם מדובר בלימודים איכותיים? האם ניתן לאחר מכן לעסוק במקצוע? חשוב להבין שלימודים אונליין מהבית מתנהלים כמו לימודים רגילים, כמו שיעור פרטים לכל דבר ועניין והם אינם משפיעים על איכות הלמידה. מה שמשפיע על איכות הלמידה הם המורים המצוינים שלנו, מתכונת הלימודים וההוראה, היחס האישי וקצב הלימודים המותאם אל התלמיד.

אילו נושאים לומדים במכללת סולו בקורס עיצוב גרפי?

לימודי עיצוב גרפי במכללת סולו מכילים המון נושאים חשובים המאפשרים לכם לעסקו בתחום. לאורך כל הלימודים תלמדו בצורה טכנית את שלושת תוכנות העיצוב הגרפי של אדובי- פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. הלמידה הטכנית חשובה מאוד על מנת לשלוט בפקודות שיאפשרו לכם לייצר גרפיקות איכותיות. כאשר קיים לכם הידע הטכני על בוריו, יש לכם אפשרות לדעת מה התוכנות מסוגלות לבצע. משלב זה מתחילה להתפתח היצירתיות.

מעבר לחלק הטכני, אנו שמים דגש גם על נושאים מקצועיים חשובים עבור מעצבים גרפיים. אנו נלמד אתכם את תורת הצבעים על מנת שתדעו לבצע בחירת צבעים מקצועית. אנו נלמד אתכם את תורת הכתב, על מנת שתוכלו להתאים פונטים המעבירים מסרים. כמו כן, נלמד אתכם עימוד, פרספקטיבה ועוד המון נושאים שחשובים לכם על מנת להתמקצע בתחום.

השילוב בין הפן הטכני לפן העיצובי רעיוני הם מה שיביאו אתכם להצליח בתחום זה. כמו כן, אצלנו נעודד אתכם לפתח את היצירתיות ונאתגר אתכם ביצירת גרפיקות מתחומים שונים שאיתם תוכלו לעצב את תיק העבודות שלכם. ומהו תיק עבודות? בואו נדבר על זה!

מהו תיק עבודות מעצבים גרפיים ולמה הוא חשוב?

מעצבים גרפיים ב2022 רבים יוצאים מהלימודים כאשר הם רוצים למצוא עבודה, אך לא יודעים מה השלב הבא. הם שולחים קורות חיים, אך לא מצליחים להתקבל. למה זה קורה? כי הם לא יצרו תיק עבודות או שהם יצרו תיק עבודות לא איכותי.

אז בואו נעשה סדר! תיק עבודות הוא הפנים שלכם כמעצבים גרפיים, באמצעות תיק העבודות יכול מעסיק להבין את החשיבה העיצובית שלכם והאם אתם מתאימים עבורו לעבודה. ללא תיק עבודות איכותי, לא תתקבלו לעבודה איכותית בתחום או שלא תתקבלו בכלל. המטרה ביצירת תיק עבודות היא להראות את היכולות שלכם כמעצבים גרפיים.

איך יוצרים תיק עבודות בעיצוב גרפי, למה זה כל כך חשוב היום בתעשייה?

הדרך הראשונית להכנת תיק העבודות היא לאסוף עבודות טובות שעשיתם במהלך הלימודים. עבודות אלו יהוו את תיק העבודות הראשוני שלכם. בהמשך תוכלו לאסוף עבודות טובות יותר שביצעתם מתוך הניסיון שנצבר. כמו כן, תוכלו לקחת קורס תיק עבודות אצלנו במכללה ולהתחיל לבנות תיק עבודות רציני יותר.

לסיכום, יש המון אפשרויות ללמידה של תחום העיצוב הגרפי. כל אפשרות מציעה לכם זמן לימודים אחר, עלות אחרת והיקף לימודים שונה. מכללת סולו מציעה לכם לימודי תעודה איכותיים בתחום אשר יביאו אתכם לרכישת מקצוע איכותי עם המון ביקוש. אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר והתחילו ללמוד לעצב גרפיקות מקצועיות ואיכותיות.