קורס עיצוב גרפי זיכרון יעקב

//קורס עיצוב גרפי זיכרון יעקב

קורס עיצוב גרפי זיכרון יעקב

מסלול החיים מביא אותנו לרגע שבו אנו רוצים ללמוד מקצוע כלשהו כדי לעסוק בו. אנו בוחנים ובודקים מה אנחנו אוהבים, מה מעניין אותנו, ממה נוכל להתפרנס ועוד המון שאלות שצצות בדיוק בשלב הזה של חיפוש לימודים. אנו מחפשים מקצוע שיהיה מהנה, מבוקש וגם רווחי. בכתבה הבאה אנו נציג בפניכם את אחד התחומים היותר מבוקשים שיש, עיצוב גרפי ואיפה תוכלו גם אתם ללמוד אותו.

מהו עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי או בשמות האחרים שלו, גרפיקה ממוחשבת או תקשורת חזותית הוא מקצוע מבוקש מאוד כיום, יצירתי ופחות סטנדרטי ממקצועות אחרים. למקצוע זה יש אפשרויות רבות ותחומים רבים שניתן לעסוק בהם ומי שלמד את המקצוע, עליו לבחור באיזה תחום ירצה להתמקצע.

תחומי עיסוק בעיצוב גרפי

בעיצוב גרפי יש המון תחומים שניתן לעסוק בהם. מעצב גרפי בתחילת דרכו לרוב יתקבל למשרד פרסום או בית דפוס. שם יבצע עבודות גרפיות בסיסיות כמו יצירת לוגו, יצירת גרפיקה לאריזות, כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים וכדומה. בהמשך, יוכל המעצב הגרפי להתמקצע ולעסוק בתחומים נוספים שנמנה כעת.

מעצב גרפי שבונה אתרים- המעצב הגרפי שבונה אתרים, הוא מעצב שלמד גם קורס בבניית אתרים וכעת הוא עוסק בבנייה ועיצוב שלהם. בונה אתרים יכול להשתלב בתחומי ההייטק.

המעצב הגרפי שעוסק באיור- מעצב גרפי שעוסק באיור הוא המעצב שמאייר ספרי ילדים, אריזות, משחקים וכל דבר שיש צורך לצייר בו. מעצב כזה מתמחה בציור בתוכנת האילוסטרייטור וזוהי גם התמחות בפני עצמה.

האנימטור, מעצב גרפי שעוסק באנימציות- האנימטור גם עוסק באיור של דמויות לאנימציה ויצירת סרטוני אנימציה למיתוג עסקים.

חווית משתמש ux-ui- מעצב גרפי שעוסק בחוויית משתמש, הוא מעצב גרפי שמשתלב בעולמות ההייטק ועוסק בחשיבה שעומדת מאחורי מוצרים ומוצרי תוכנה. המטרה של המעצב הגרפי העוסק בחוויית משתמש, ליצור ממשק משתמש נוח ונעים עבור הלקוחות.

כמובן שיש עוד תחומים נוספים ואלו רק דוגמאות לכמה מהם בעיצוב גרפי.

למה כדאי לי ללמוד עיצוב גרפי?

זו שאלה שרבים מכם ודאי שואלים. אז חשוב לדעת את יתרונות המקצוע. תחילה נאמר כי המקצוע מבוקש מאוד ומתקדם מאוד בהתאם לטכנולוגיות הממוחשבות. ככל שיש צורך כיום במיתוג ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש, כך צריך את המעצבים הגרפיים. בנוסף, מדובר במקצוע שמאפשר לכם את החופש לבחור באיזה תחום לעסוק ובאיזו דרך. כלומר, מעצב גרפי יכול לבחור את תחום העיסוק שלו מבין תחומי העיסוק שהזכרנו ועוד רבים וטובים שלא הזכרנו והוא גם יכול לבחור האם להיות שכיר או עצמאי בתחום. בקשר לשכר, שכרם של המעצבים הגרפיים הוא טוב ואפילו טוב מאוד. מעצב בתחילת דרכו יכול להרוויח כעשרת אלפים שקלים בחודש ואם הוא עובד כמעצב בהייטק, יוכל להתחיל ממשכורת של שבע עשרה אלף שקלים. מספרים אלו עולים בהתאמה לניסיון של המעצב. מעבר לכך, מעצב גרפי עצמאי, לא מוגבל מבחינת השכר ואם הוא טוב הוא יכול להגיע למשכורות גבוהות הרבה יותר.

איפה עובדים מעצבים גרפיים כיום?

מעצבים גרפיים כיום יכולים לבחור האם לעבוד במשרדי פרסום, בתי דפוס או משרדי הייטק והם גם יכולים לבחור להיות עצמאיים ולעסוק בתחומים מגוונים. מעצבים עצמאיים יוצרים מיתוג לעסקים, מעצבים אלבומים דיגיטליים, עלונים, שלטי חוצות והזמנות לאירועים. הם גם בונים ומעצבים אתרים ואפליקציות. יש באפשרותם לבחור איזה תחום הכי מעניין אותם.

החלטתי שאני רוצה ללמוד את התחום, אבל אין לי הרבה זמן, איפה אוכל ללמוד?

אנשים רבים שכבר למדו מקצוע בעבר, מגלים באמצע החיים את העיצוב הגרפי כמקצוע מעניין, יצירתי וכזה שניתן לייצר ממנו הכנסה מכובדת. אך באמת, לא תמיד יש זמן לעצור הכל ולהתחיל ללמוד מחדש. אז מה עושים? איך משלבים הכל יחד וגם עושים קורס עיצוב גרפי בזיכרון יעקב? פשוט מאוד! לומדים קורס עיצוב גרפי במכללת סולו.

מה מיוחד בקורס עיצוב גרפי במכללת סולו?

מכללת סולו היא מכללה ייחודית לעיצוב גרפי ומקצועות ההייטק. המכללה ייחודית בזכות דרך הלימוד שלה. המכללה למעשה מלמדת את התחום אחד על אחד אונליין מהבית. כלומר, אתם לומדים את התחום בזמן שלכם מבלי שתצטרכו לצאת לשום מקום, תלמדו הכל מהבית שלכם ועם מורה פרטי.

האם מדובר בקורס עיצוב גרפי איכותי?

כשמדברים על איכות, מדברים על מכללת סולו. המכללה שואפת למצוינות בתחום ותחת לימודיה יוצאים מידי שנה בוגרים מעולים בתחום. המכללה מתאימה עצמה לשוק העבודה וצרכיו ומביאה את הסטודנט לרמת עיצוב יישומית גבוהה מאוד. ללמוד אחד על אחד עם מורה פרטי זה בעצם ללמוד את התחום בקצב שלכם ועם מענה לכל שאלה שתהיה לכם.

איך מתבצע הלימוד בפועל?

קורס עיצוב גרפי במכללת סולו אורך כעשרה חודשים שבהם תלמדו את שלושת תוכנות העיצוב מבית אדובי: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. כמו כן, תלמדו כחלק מהקורס תורות מגוונות בעיצוב גרפי כמו תורת הצבעים וטיפוגרפיה שחשובים ביצירת עיצוב גרפי מקצועי.

לפני הרשמתכם לקורס, האיש הטכני שלנו ייצור אתכם קשר ויתקין עבורכם את התוכנות השונות וגם את תוכנת החיבור בניכם למורה. תוכנת החיבור מאפשרת לכם לשמוע את המורה ולשתף עמו את מסך המחשב שלכם. כמו כן, למורה תהיה אפשרות להשתלט על העכבר שלכם ולהראות לכם דוגמאות במהלך השיעור.

כל שעור עיצוב גרפי במכללת סולו, מתחיל בבדיקת שיעורי בית ושאלות שלכם. לאחר מכן המורה יבצע הקניה קצרה על נושא שאותו תתרגלו יחד ותקבלו עליו גם שיעורי בית. בכל שיעור של שעה וחצי בשבוע תלמדו מספר נושאים קצרים. דרך לימוד זו מוודא כי הבנתם את החומר עד לרמה שאתם יכולים ליישם אותו בפועל.

איזו תעודה אקבל לאחר הקורס?

לאחר שתלמדו קורס עיצוב גרפי בזיכרון יעקב אונליין מהבית במכללת סולו ותבצעו את כל מטלות הקורס, אתם תקבלו תעודת מעצב גרפי מטעם המכללה. בנוסף לתעודה אתם תצאו גם עם הדבר החשוב ביותר, תיק העבודות. תיק העבודות הוא חשוב הרבה יותר מהתעודה. באמצעות תיק העבודות תוכלו להתקבל לעבודות השונות. עיצוב גרפי, בשונה ממקצועות אחרים שמסתמכים על תעודה וקורות חיים, מסתמך על תיק עבודות. באמצעות תיק העבודות תוכלו לשקף למעסיק או הלקוח את החשיבה העיצובית שלכם. לכן, חשוב שכל עבודה איכותית שלכם בקורס, תיכנס לתיק זה. תוכלו להיעזר במהלך הקורס במשוב של המורה.

איך מוצאים עבודה בתחום?

כמו בכל מקצוע, גם במקצוע העיצוב הגרפי יש לשלוח קורות חיים בנוסף לתיק עבודות למיילים של מעסיקים. את מודעות הדרושים ניתן למצוא ברשתות החברתיות, במודעות עיתונות ומפה לאוזן. כיום קיימות גם קבוצות וואטאפ לדרושים בתחום. מכללת סולו עוזרת לבוגריה גם בנושא זה ולכן מחזיקה בקבוצת פייסבוק פופולארית במיוחד המפרסמת בכל יום עשרות מודעות דרושים בתחומי העיצוב הגרפי. כך למעשה המכללה חוסכת לכם את עבודת החיפוש של מודעות הדרושים וזו כבר למעשה חמישים אחוז מהדרך למציאת עבודה בתחום.

לסיכום, אם אתם מחפשים קורס עיצוב גרפי בזיכרון יעקב, זה הזמן לחפש את מכללת סולו וללמוד את התחום מכל מקום. צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם מידע נוסף.

2021-01-11T10:14:50+02:00