קורס עיצוב גרפי יכיל לרוב לימודים של תוכנות גרפיות למחשב

קורס עיצוב גרפי יכיל לרוב לימודים של תוכנות גרפיות למחשב

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, אתם כבר בכיוון הנכון.  עיצוב גרפי הוא המקצוע של ההווה ושל העתיד, הוא נצרך בכל מקום והביקוש אליו רק הולך וגובר. עיצוב גרפי הוא מקצוע מעניין, מקצוע שדורש הבנה של חוקי עיצוב ובעיקר של התוכנות הגרפיות הקיימות. אם אתם מתלבטים מה ללמוד, עיצוב גרפי הוא המקצוע אותו אתם מחפשים, והלימודים הכוללים כמובן אך התוכנות הרלוונטיות. אילו תוכנות רלוונטיות? אינדיזיין, אילוסטרייטור , פוטושופ ואחרות. הנה כמה מילים על התוכנות הללו ולמה כדאי ללמוד בכלל עיצוב גרפי. 

פוטושופ

את פוטושופ אין כמעט מי שלא מכיר. פוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונות, שקיימת עוד הרבה לפני שהאפליקציות השונות לעיבוד תמונות פותחו. פוטושופ מציעה אין ספור כלים לחיתוך ועיצוב של תמונה, להפיכה שלה לשחור לבן או של אזור מסויים בה, להכהייה או להבהרה של תמונה, לחידוד של תמונות וכמובן, ליצירת אפקטים ומניפולציות שונות. 

אילוסטרייטור

אילוסטרייטור  היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת בעולם. אילוסטרייטור  היא תוכנת העיצוב המרכזית שכל מעצב גרפי עושה בה שימוש, תוכנה שאפשר באמצעותה לעצב לוגואים, כרטיסי ביקור, ברושורים, פליירים ואלמנטים גרפיים רבים לצרכים שונים. 

אינדיזיין 

את אינדיזיין אין מי שעוסק בדפוס לא מכיר. זו תוכנת עימוד לספרים, מגזינים וחומרים כתובים. היא מאפשרת לעבוד על פונטים שונים ויש בה המון יישומיים שמשמשים מעצבים גרפיים. 

מה אפשר לעשות עם קורס עיצוב גרפי? 

לא מעט. האופציה הראשונה היא לעבוד כשכירים וזה יכול להיות במשרדי פרסום בהם צריך מעצבים גרפיים כל הזמן. המעצבים הגרפיים הם אלו שיוצרים את הפרסומות, הם אלו שמעצבים את הקמפיינים והם המרכיב העיקרי והמרכזי בכל משרד פרסום כי הויזואלי הוא זה שמוכר.  כשכירים אפשר לעבוד גם בחברות בניית אתרים, בתי דפוס, מערכות עיתונים והוצאות לאור ועוד המון מקומות אחרים. 

אפשר כמובן גם לעבוד כעצמאיים מהבית או מכל מקום אחר, וכל מה שצריך הוא ללמוד את המקצוע ולהתנסות. לתרגל שוב ושוב ולהצליח. 

עם מגוון האפשרויות הקיימות כיום בנוגע לבחירת נושא ללימוד, קשה מאוד להגיע להחלטה. כל נושא מורכב מחומר רב, ולא תמיד כל נושא או כל תחום מבטיח עבודה בתחום. לכן אנו רואים כיום עלייה אדירה בנרשמים לקורסים שונים בתחומי העיצוב ובעיקר קורס עיצוב גרפי .

  • קורס עיצוב גרפי יכיל לרוב לימודים של תוכנות גרפיות למחשב כיוון שקיום כמעט ולא נעשה שימוש בגרפיקה ידנית וכל המעצבים הגרפיים המובילים הנם בוגרי קורס עיצוב גרפי מחשב וככאלו, הם עושים שימוש בעיקר בתוכנות ולא בגרפיקה ידנית. יש הבוחרים לעשות קורס עיצוב גרפי במסגרת לימודי ההשכלה הגבוהה. יש כאלו המעדיפים ללמוד עיצוב בעזרת ספר בתקווה כי משם תבוא הישועה. אבל אנו נרחיב על יוזמה חדשה. קורס עיצוב גרפי אונליין.

קורס עיצוב גרפי יכיל לרוב לימודים של תוכנות גרפיות למחשב

 מה זה אומר ?

מכללת סולו ללימודי גרפיקה אונליין מציעה קורס עיצוב גרפי אונליין. לאלו מאיתנו אשר פחות מכירים את העולם הטכנולוגי, הכוונה היא קורס עיצוב גרפי אשר מתבצע מול המחשב האישי בקשר ווידיאו ישיר ובשידור חי עם המרצה הנמצא מהצד השני של המסך. התלמיד מתחבר לאתר ותוך שניות מתחיל את חוויית הלימוד.

איך זה עובד ?

לאחר סגירת כל פרטי ההרשמה, כל תלמיד מוריד תוכנה חינמית לחלוטין למחשב האישי שלו. לאחר ההתחברות לאתר המכללה, מתחיל כל תלמיד קורס עיצוב גרפי מהמקצועיים שיש כיום בשוק, עם המרצים המובילים ביותר אשר הגיעו ישירות מהתעשייה ועל כן יכולים להכווין ולתת דגש על כל אותן נקודות החשובות למעצב אשר רוצה להשתלב בתעשייה. בכל שאלה או בעיה , המרצה יכול להדגים על מסך המחשב מהו הפתרון .

 מה היתרונות ?

ובכן, נראה כי היתרונות ברורים. ראשית , לוח הזמנים שלנו כיום הוא לוח זמנים צפוף ולא לכל אחד יש את זמן לנסוע לאיזו מכללה שכוחת אל ולשבת בכיתה צפופה כשהוא ממתין עשר דקות לקבל תשובה מהמרצה. לכן במכללת סולו כל תלמיד בוחר בדיוק את הזמנים המתאימים לו ללימודי קורס עיצוב גרפי , והמערכת שעות נבנות לו באופן אישי לחלוטין. יתרון ברור נוסף הוא הנוחות – הלימודים נעשים מהרגע הראשון בבית התלמיד, עם המזגן, ואפילו בפיג’מה.

עיצוב גרפי אונליין – איך מתחילים ?

דבר ראשון – מתקשרים ומבררים. דבר שני – בוחרים את מועדי השיעורים. דבר אחרון – מכינים כיסא נוח מול המחשב, נשענים לאחור, ונהנים. בהצלחה!

2019-08-05T11:05:53+03:00