קורס עיצוב גרפי למבוגרים

//קורס עיצוב גרפי למבוגרים
תתארו לעצמכם את עצמכם יושבים בבית מול המחשב כשבצד השני מורה שמלמד אתכם בדיוק כמו שמורה פרטי היה יושב לצדכם, ואתם לומדים מקצוע מרתק וכזה שלאחר סיום הלימודים תוכלו למצוא בו עבודה בקלות. לא, אתם לא צריכים לצאת מוקדם מהעבודה ולא צריכים להפסיד עבודה, לא צריכים לוותר על הזמן עם הילדים ולא צריכים להתרוצץ בדרכים… כזה הוא קורס עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו, קורס שמועבר דרך האינטרנט בשיטת אחד על אחד, קורס שהופך למבוקש יותר ויותר בגלל הנוחות שבו, בגלל הרמה הגבוהה שלו, בגלל היחס האישי מהמורה ובגלל שפע העבודה שיש בסיומו. לכניסה לעמוד וסילבוס קורס עיצוב גרפי ללימודי תעודה.

הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על קורס עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו בשיטת אחד על אחד:

מה לומדים? – לומדים עיצוב גרפי בדיוק כמו בכל מכללה פיזית אליה תלכו. עיצוב גרפי הוא מקצוע מבוקש היום והלימודים כוללים את התוכנות הרלוונטיות: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ואחרות.
מה זה דורש מהתלמיד? – מה שיש כמעט לכל אחד בבית, מחשב וחיבור לאינטרנט. הלימודים מתבצעים באמצעות תוכנה לשיתוף מסכים, תוכנה בה המורה מתחבר למחשבו של התלמיד ולהיפך, וכך ניתן ללמוד בקלות כשהתלמיד עוקב אחר ההוראות של המורה והמורה יכול לעקוב אחר התלמיד ולתקן אותו איפה שצריך כמו גם להציג לו את סדר הפעולות שצריך לבצע.איך זה מתבצע בפועל? – התלמיד מקבל קישור במייל בתחילתו של כל שיעור, ודרך הקישור הזה הוא מתחבר לתוכנת הלמידה. לאחר כמה שניות שני הצדדים מחוברים האחד לשני וניתן להתחיל ללמוד בקלות ובהנאה.מהי היעילות בלימודים אחד על אחד אונליין מהבית? – יעילות גבוהה מאוד. למעשה היא הרבה יותר גבוהה מלימודים פרונטליים מכיוון שלתלמיד יש מורה פרטי שבודק כל הזמן את ההתקדמות שלו, והוא לא אחד מרבים שמשווע לתשומת ליבו של המורה כמו בכיתה. הבוגרים המצליחים של הקורסים במכללת סולו הם ההוכחה שהשיטה עובדת, ועובדת מצוין!
קורס עיצוב גרפי למבוגרים

מהם היתרונות בלימוד  עיצוב גרפי בשיטה הזו?

– קורס עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו הוא בעל יתרונות רבים. הוא איכותי לפחות כמו לימודים פרונטליים, הוא נוח מכיוון שהלימודים יכולים להתבצע מהבית או מכל מקום אחר בו אתם נמצאים שיש בו מחשב וחיבור לאינטרנט, הוא במחירים אטרקטיביים והוא זול יותר בגלל עצם קיומו בשיטה זו. לא צריך “לשרוף” דלק, לא צריך לשלם על חנייה, לא צריך להפסיד זמן עבודה יקר ולא צריך לשנות תוכניות. אם משקללים את כל אלו, הוא למעשה הרבה יותר זול מלימודים פרונטליים.

מה התלמיד מקבל? – התלמיד מקבל תעודה המעידה על סיום לימודיו, וחשוב מכך, הוא יוצא עם תיק עבודות מושקע ואיכותי אותו הוא יכול להראות בראיונות עבודה או ללקוחות פוטנציאליים.קורס עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו הוא קורס עם יחס אישי, נוח, ומתאים גם לאנשים העסוקים ביותר שרוצים ללמוד את המקצוע המדהים הזה.
רוצים לקבל פרטים נוספים? פנו למכללת סולו בהקדם וקבלו את כל המידע הדרוש לכם בכדי לקבל את ההחלטה הנכונה!

 

2019-08-05T00:55:28+03:00