קורס עיצוב גרפי למתחילים

//קורס עיצוב גרפי למתחילים

 מחפשים כיוון מקצועי? אתם חולמים על הסבה מקצועית? אתן מעוניינות במציאת מסגרת תעסוקתית שתאפשר לכם גידול ילדים לצד פיתוח מסלול קריירה? תחום העיצוב הגרפי הינו התחום האופטימאלי ביותר עבורכם.

קורס עיצוב גרפי מקנה לכם יכולות למידה מקצועיות ומעשיות בתחום תעסוקתי הולך ומתפתח מיום ליום. כיום, עקב חידושים ופיתוחים טכנולוגים מדהימים בתחום התכונות הגרפיות, כמעט כל אחד ואחת יכולים להפוך למעצבים גרפיים גם מבלי שהיה להם רקע כזה או אחר בתחום העיצוב. קורס עיצוב גרפי למתחילים יעניק לכם כלים התחלתיים להשתלבות בתחום עשייה מבוקש ונדרש שיפתח לכם את הדלת אל מסלול קריירה מאתגר,יצירתי ומוצלח.

קורס עיצוב גרפי למתחילים


לעצב גרפיקה היום ולהשפיע על יום המחר!

קורס עיצוב גרפי הינו תחום לימודים יצירתי ומהנה המעניק לכם כלים בסיסיים בתחום התכונות הגרפיות הקיימות כיום בענף העיצוב הגרפי. במסגרת קורס עיצוב גרפי תוכלו להתמקצע במגוון יישומים שונים של התוכנות, להבין את מכלול האפשריות העיצוביות של התכונות השונות וכמובן תלמדו לשלב ביניהם לטובת כל יצירה ויצירה.

  • בין התוכנות הפופולאריות במסגרת קורס עיצוב גרפי למתחילים תלמדו על: תוכנת הפוטושופ המאפשרת לכם יצירה ועיבוד תמונות קיימות, תוכנות האילוסטיירטור, המהווה את תוכנת העיצוב הפופולארית כיום ותוכנות נוספות. בכל קורס לעיצוב גרפי תוכלו ללמוד על יישומי התכונה השונים, להתמקצע בה במסגרת הלימודים ולרכוש לעצמכם ניסיון כגרפיקאים מתחילים, מייד עם סיום הלימודים.

איפה תוכלו לעבוד מיד לאחר הלימודים בעיצוב?

תחום העיצוב הגרפי מעניק מספר אופציות לבניית מסלולי קריירה למוכשרים ולמנוסים בתחום. על מנת לצבור ניסיון תאלצו להתחיל את הקריירה שלכם בענף העיצוב כמעצבים מתחילים. מקומות עבודה רבים קולטים גרפיקאים מתחילים מייד עם סיום לימודיהם במסגרת קורס עיצוב גרפי – גרפיקה ממוחשבת . מקומות עבודה אלו כוללים בין היתר: בתי דפוס,מערכות עיתונים, משרדי פרסום וחברות מיתוג, חברות מדיה המעניקות שירותי עיצוב ועוד.

  • ההשתלבות הראשונית שלכם בענף תאפשר לכם לצבור ניסיון בתחום ותעניק לכם את הפתח למסלול קריירה בתחום. עיצוב גרפי נחשב כיום לאחד המקצועות המבוקשים והנדרשים ביותר בשוק העבודה. מדי שנה נקלטים מספר רב של בוגרי קורסים שונים בתחום העיצוב במגוון הולך וגדל של מקומות תעסוקה.
2019-08-05T10:00:19+03:00