קורס עיצוב גרפי מזורז

//קורס עיצוב גרפי מזורז

קורס עיצוב גרפי מזורז

שנת 2020 הביאה עמה תקופה לא פשוטה עבור כל מדינות העולם. מדינות העולם בשנה האחרונה מתמודדות עם וירוס הקורונה ששינה את כל סדרי העולם שלנו. אנשים הפסיקו את עבודתם, הסתגרו בבתים, הפסידו כסף רב והתקשו להתפרנס בכבוד. בתקופה זו נפלו לרובנו אסימונים רבים על שוק העבודה. רבים מאתנו הבינו כי העבודה הבטוחה שהייתה לנו בעבר היא כבר לא הדבר הבטוח ועלינו לרכוש עבודות שניתן לעסוק בהם מהבית. אך מה יעשו כל אותם אנשים שלמדו מקצוע מסוים והשקיעו מספר שנים טובות בכך? האם ילכו ללמוד כעת משהו אחר עוד מספר שנים? חשוב לדעת שכיום אין צורך לבצע שנים של לימודים על מנת לרכוש מקצוע טוב, כיום ניתן לעשות קורסים איכותיים מאוד בזמן קצר. כך לדוגמא הוא קורס עיצוב גרפי מזורז המקנה ללומדים אותו מקצוע מכובד, רווחי, מעניין ושניתן לבצע מהבית!

אז מהו עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא מקצוע רחב מאוד שמגיע מתחומי האומנות הממוחשבת. בעיצוב גרפי המעצב רוצה להעביר מסר מסוים באמצעות גרפיקה וכיתוב. המעצב הגרפי לא עוסק ביופי של הגרפיקה, אלא במה היא משדרת ומה היא רוצה להעביר. הוא יתאים צבעים אחד לשני לא בגלל שהם יפים יחד, אלא בגלל שהם מעבירים מסר מסוים. כך לדוגמא, מעצב גרפי שרוצה להעביר מסר של ביטחון, ישתמש בצבע הכחול. מעצב גרפי שרוצה להעביר מסר ילדותי, ישתמש בצבע הוורוד או הכתום. כמו שאתם מבינים מדובר בתחום שעומדות מאחוריו תורות שלמות לביצוע העבודה.

איך ניתן לעבוד מהבית כמעצב גרפי?

עיצוב גרפי הוא מקצוע שמצריך מחשב, אינטרנט ותוכנות עיצוב. המעצב הגרפי מקבל עבודת גרפיקה והוא יכול לבצע אותה מכל מקום בעולם כל עוד קיימים לו שלושת הדברים הללו. אחד התחומים שלא נפל בתקופה הזו של הקורונה הוא העיצוב הגרפי. מעצבים גרפיים שעבדו כשכירים במשרדי פרסום ושיווק המשיכו את עבודתם כרגיל, רק מהבית. גם העצמאיים בניהם המשיכו לעבוד כרגיל. מי שקורה את התסריט הזה, שואל ודאי, מה יש במקצוע העיצוב גרפי שיש בו תמיד עבודה, גם בזמן מגיפה עולמית?

קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי

הסיבה שבמקצוע העיצוב הגרפי יש תמיד עבודה גם ברגעי משבר נובעת מזה שמדובר במקצוע שכולם צריכים. עסקים רבים זקוקים למעצב הגרפי כדי לייצר חומרי פרסום, אתרי אינטרנט, אפליקציות לעסק ועוד. ובעידן הקורונה, כאשר עסקים נמצאים במצב של מפולת, הדבר הנכון לעשות הוא לפרסם את העסק כדי להמשיך את הפרנסה. כמו שאתם מבינים, מדובר במקצוע שיש בו ביקוש אדיר לעבודה וגם היצע עבודות עצום. זה בהחלט מקצוע שאפשר לסמוך עליו גם ברגעי משבר כמו וירוס הקורונה ולכן ללמוד כיום קורס עיצוב גרפי מזורז יכול לעזור לכם לרכוש מקצוע נהדר ורווחי.

החלטתי ללמוד עיצוב גרפי ולצאת לעצמאות, מה צריך לדעת כאשר יוצאים לעצמאות?

משנת 2010, כאשר האינטרנט נכנס חזק מאוד בכל העולם, אנשים רבים הבינו שכבר אין גבולות בין המדינות השונות. ניתן לקנות בכל מקום וניתן גם לעבוד מכל מקום. כל מקצוע כיום שמתנהל בעזרת מחשב ואינטרנט הוא מקצוע שניתן לבצע מכל מקום. אנשים רבים הבינו זאת והחלה מגמה שבה אנשים הופכים להיות יזמים של עסקים בכל מיני תחומים שניתן לעבוד בהם מהבית.

כאשר עובדים מהבית ולא תחת חברה מסוימת, למעשה יוצאים לעצמאות. היציאה לעצמאות שונה מאוד מעבודה כשכירים ולכן יש לדעת מספר דברים חשובים. תחילה חשוב להבין שכאנשים עצמאיים עליכם לנהל את הזמן בעצמכם. זה אומר לדאוג ללוח זמנים מתוכנן באופן יומי, חודשי ושנתי. כמו כן, יש לדאוג לתזרים המזומנים של העסק על מנת ליצור מצב שאתם נמצאים ברווח ולא בהפסד ולדאוג לדוחות הכספיים מול מס הכנסה, ביטוח לאומי וכדומה. מעבר לשני אלו, יש לקחת בחשבון שבעסק עצמאי אתם דואגים לתנאים הפנסיוניים שלכם וגם לפרסום של העסק. כמו שאתם רואים יש לעצמאי המון עבודה מעבר לשירותי העסק עצמו, אך אם יתמיד ויעשה את העבודה נכון, יוכל להגיע לרווחים גבוהים מאוד, יותר מעבודה כשכיר.

האם זהו תחום מספיק רווחי כדי לצאת לעצמאות?

אנשים שיוצאים לעצמאות ומתמידים בכל הפרמטרים שהזכרנו קודם, יכולים להרוויח הרבה מאוד ולהגיע לבסוף לרווחה כלכלית. זה נכון למקצועות רבים ובייחוד למקצוע העיצוב הגרפי. המעצב העצמאי יכול להציע המון שירותים מגוונים, זאת בניגוד לשכיר שמתמקד בתפקיד שבו הוא נמצא. כך לדוגמא, מעצב גרפי יכול להציע שירותי מיתוג, עיצוב אפליקציות חווית משתמש עם דגש על UI UX נכון, בניית אתרים ועוד המון תתי נושאים שלומדים בקורס עיצוב גרפי מזורז.

איך ניתן ללמוד קורס מזורז ומספיק איכותי?

כדי ללמוד קורס עיצוב גרפי מזורז שהוא גם איכותי, יש לוודא מספר דברים חשובים. הדבר הראשון, היקף החומר. בדקו שהזמן הקצר של הקורס אינו משפיע על נושאי הלימוד. ודאו כי בקורס ילמדו אתכם את שלושת התוכנות של אדובי – פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין על בוריים. ודאו כי הקורס נותן לכם כלים פרקטיים לעבודה ומלמד אתכם טכניקות שונות בעיצוב וגם גרפיקות מגוונות. הדבר השני שכדאי לבדוק הוא הנושא של תיק העבודות. ודאו כי בסוף הקורס אתם יוצאים עם תיק עבודות ראשוני שאתו תוכלו להתקבל לעבודות השונות או להציג ללקוחות הראשונים. עם הזמן תגבשו יותר ויותר את הזהות המקצועית שלכם וכך תשדרגו את תיק העבודות. הדבר האחרון שצריך לבדוק הוא צורת הלמידה. כיום יש מספר מסלולים המלמדים את הקורס בצורות שונות. צורת הלמידה משפיעה על היכולת של התלמיד להבין את החומר.

אילו מסלולי לימוד של עיצוב גרפי יש כיום?

המסלול הראשון הוא המסלול הארוך לימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים המלמד את הסטודנטים גם מבואות מתחומי עיצוב אתרים וגם גרפיקה. מסלול זה אינו מתאים למי שמעוניין בקורס מזורז. המסלול השני הוא מסלול של קורס בעיצוב גרפי. מדובר בלימודי תעודה שאורכם הוא בין חצי שנה לשנה. חשוב להבין כי קורס עיצוב גרפי מזורז ואיכותי הוא קורס שמלמד את החומר לפחות שמונה חודשים על מנת שהסטודנט יוכל להטמיע את החומר.

אחד הקורסים היעילים ביותר מבחינת הניצול המרבי של הזמן גם באורך הקורס וגם בשיעורים עצמם, הוא קורס עיצוב גרפי מזורז אונליין מהבית.

מהו קורס עיצוב גרפי מזורז אונליין מהבית?

קורס עיצוב גרפי מזורז אונליין מהבית הוא קורס המתבסס על היכולת של האינטרנט לחבר בין אנשים שלא נמצאים באותו מקום. בעזרת תוכנת חיבור במחשב מורה יכול לשבת בביתו וללמד תלמיד שאף הוא יושב בבית שלו. תוכנת החיבור מאפשרת למורה ולתלמיד לראות את אותו מסך מחשב ולעבוד על אותו עכבר. מדובר בקורס אחד על אחד, ממש כמו שיעור פרטי. בשיעור כזה לא יוצאים מהבית ואין צורך לבזבז זמן על נסיעות, חניה ותחבורה ציבורית. חישוב עלות הקורס יהיה אך ורק על התוכן שילמד אתכם המורה. כמו כן, מדובר בקורס איכותי שמלמד בקצב שלכם. לתלמיד אין תלות בתלמידים אחרים והוא אינו צריך לחכות לסיום ההרצאה כדי לשאול שאלות.

מהי שיטת הלימוד בקורס עיצוב גרפי מזורז אונליין מהבית?

מקצוע העיצוב הגרפי תלוי כיום בתוכנות עיצוב שבהן יש המון פונקציות ואפשרויות שבעזרתן יוצרים עיצובים שונים. כדי ללמוד את התוכנות הללו כמו שצריך, יש ללמוד תתי נושאים שכל אחד מהם נשען על תת הנושא הבא. לכן הלמידה בקורס עיצוב גרפי מזורז אונליין מהבית, מתבצעת באופן הבא: כל שיעור יתחיל בבדיקת שיעורי הבית שביצע התלמיד. זהו זמן מצוין לשאול שאלות שהתלמיד לא הבין וגם זמן מצוין לקבל מהמורה דגשים וביקורת בונה שחשובים מאוד כדי להתמקצע. לאחר המעבר על שיעורי הבית יתחיל המורה בהקניה קצרה של תת נושא מסוים. כל תת נושא שנלמד בשיעור, התלמיד יתרגל יחד עם המורה ולאחר מכן יקבל על הנושא שיעורי בית. מתכונת לימודים זו מבטיחה למידה מיטבית של החומר.

אם אחליט להיות שכיר בתחום ולא עצמאי, באילו תחומים אוכל להשתלב?

המעצב הגרפי השכיר יכול לעסוק בכל מיני תתי תחומים בעיצוב גרפי. תעסוקתו כמובן תלויה במקום בו הוא עובד. מעצב גרפי שבחר לעבוד במשרד פרסום, יעסוק במיתוג עסקים. מעצב גרפי שבחר לעבוד בבית דפוס, יעסוק בהכרח בעריכה ועימוד של ספרים, חוברות וכדומה. והמעצב הגרפי שמעוניין להשתלב בהייטק, ירחיב את לימודיו, ירכוש ידע בעיצוב ובניית אתרים, עיצוב ובניה של אפליקציות וחווית משתמש. ידע זה יקנה לו את היכולת להשתלב בתחומי הייטק.

האם המעצב הגרפי השכיר ירוויח טוב כמו העצמאי?

גם למעצב הגרפי השכיר לא חסרה עבודה והמשכורות של המקצוע בשוק העבודה מכובדות מאוד. כך לדוגמא, מעצב גרפי מתחיל במשרד פרסום או בבית דפוס יתחיל ממשכורת של 10,000 שקלים. ואם בחר בתחומי הייטק משכורתו ההתחלתית תהיה בסביבות ה-17,000. כמובן שסכומים אלו יעלו בהתאמה לוותק בתחום. איך שלא נסתכל על זה, מקצוע העיצוב הגרפי הוא מקצוע רווחי ומבוקש כיום.

איפה מעצבים גרפיים מוצאים כיום עבודה?

למצוא עבודה בכל תחום זו משימה שיש להקדיש לה זמן. עלינו לבחון היטב במה אנו רוצים לעסוק ולחפש את מודעות הדרושים שמתאימות עבורנו. בעיצוב גרפי קיים היצע גבוה. עלינו למקד היטב את מקום העבודה שאנו מעוניינים בו ולהגיש קורות חיים ותיק עבודות למקומות שאהבנו. את הצעות העבודה תוכלו למצוא באתרי דרושים, מודעות שמתפרסמות בעיתונות וגם מודעות דרושים בקבוצות הפייסבוק. כיום, מכללת סולו ללימודי העיצוב וההייטק, מחזיקה בקבוצת הדרושים הגדולה ביותר בתחום. בקבוצה זו מתפרסמים מידי יום עשרות מודעות דרושים. תוכלו להצטרף לקבוצה ולהציע עצמכם לעבודה באופן פשוט. תעודות לא אלו שיפתחו דלתות כי על זה מעסיקים לא מסתכלים בכלל כי מה שמעסיק או מראיין רוצים לראות זה איך אתם מעבירים טרנדים וחשיבה רחבה בתחום השיווק ומיתוג עסקי, האם המודעה שלכם מספיק מקצועית ואם האפליקציה שעיצבתם נוחה למפתח ולמקודד.

אני מתלבט אם ללמוד את התחום אונליין מהבית, היכן אני יכול לראות דוגמאות לשיעורים?

לעיתים כאשר שומעים את המילים למידה אונליין מהבית, חושבים על שיעורים שאינם רציניים. חשוב להבין כי מדובר על שיעורים איכותיים מאוד המתנהלים באופן פרטי, ממש כמו שיעור פרטי פרונטלי. מכיוון שהשיטה אינה מוכרת כל כך, אצלנו במכללת סולו, שמלמדת את התחום בצורה זו כבר 15 שנים, ניתן לצפות בסרטונים מקצועיים אצלנו באתר. סרטונים אלו יתנו לכם את האפשרות להבין איך מתנהל שיעור וגם תוכלו לקחת מהם כלים להבנה של התחום.

לסיכום, תחום העיצוב הגרפי הוא אחד התחומים המבוקשים ביותר כיום. זהו תחום רווחי שניתן ללמוד אותו מהבית וגם לעבוד בו מהבית. למעצב הגרפי המתחיל יש אפשרות לבחור במה לעסוק בתחום והאם להיות שכיר או עצמאי. התחום מאפשר כיום ללמוד קורס עיצוב גרפי מזורז ובכך להתחיל לעבוד במקצוע במהירות. קורס עיצוב גרפי לדיגיטל מזורז ואיכותי ניתן לעבור במכללת סולו למקצועות העיצוב וההייטק. למכללה זו יש 15 שנות ניסיון בלימודים בסגנון זה.

2020-11-25T11:35:32+02:00