קורס עיצוב וגרפיקה בזום
קורס עיצוב וגרפיקה בזום

קורס עיצוב וגרפיקה בזום

קורס עיצוב וגרפיקה בזום – לימודים אונליין באינטרנט – קורסים מעצבים גרפיים לתעודה

כבר הרבה זמן שאתם מחפשים ללמוד מקצוע פרקטי שיש בו הרבה עבודה ואופציות התפתחות? אתם מבינים שהעולם הדיגיטלי הוא כיום העולם המתפתח והכי עדכני? אם עניתם על שתי השאלות האלו בכן, אתם חייבים להכיר את העולם של עיצוב וגרפיקה. עיצוב גרפי הוא למעשה אחד המקצועות הכי חזקים היום בכל עולם הדיגיטל ויש להם ביקוש רציני. בכתבה הבאה נסביר למה עיצוב גרפי הוא המקצוע האיכותי והרציני ביותר כיום, למה יש לו ביקוש עצום בשוק העבודה ואיך תוכלו גם אתם ללמוד את התחום במינימום זמן ומקסימום מקצועיות.

נעים להכיר, מקצוע העיצוב הגרפי

הגרפיקה הממוחשבת סובבת אותנו בכל מקום. אנו רואים אותה בכל עטיפה של אוכל, משחקי ילדים, ספרים ופרסומות של עסקים. אנו רואים אותה בעיצוב של אתרי אינטרנט, בבאנרים ובחנויות אינטרנטיות ולמעשה היא נמצאת בכל מקום! בגלל שהגרפיקה הממוחשבת נמצאת כיום בכל מקום, המקצוע הפך למבוקש מאוד. האם תמיד זה היה כך? לא בדיוק. העיצוב הגרפי תמיד היה חלק מאוד נכבד מהמון מוצרים, אבל ברגע שנכנס העולם האינטרנטי למשחק והכל עבר להיות בזירה זו, העיצוב הגרפי קיבל תפנית וכיום הוא המקצוע המבוקש ביותר שקיים. כל עסק כיום צריך לצדו מעצב גרפי איכותי ולא רק בתחילת הדרך. בהתחלה העסק יזדקק למעצב כאשר הוא יעצב אתר אינטרנט ויעצב כרטיס ביקור ולוגו ובהמשך הוא יזדקק לו עבור פרסומות ועבור כל רעיון או מוצר שהוא משווק.  למעצב הגרפי תפקיד מרכזי בהצלחתם של העסקים השונים. לעיצוב איכותי יש משמעות כבירה על איכות השיווק של העסק.

האם עסק לא יכול לעצב מודעת פרסומת לבד מבלי להעסיק מעצב גרפי?

הרבה עסקים בתחילת הדרך חושבים איך יוכלו לחסוך בעלויות השיווק. חלקם ינסו להקים ולעצב אתר אינטרנט לבד, חלקם ינסו לייצר פרסומת לבד, אך מהר מאוד הם יגלו כי מדובר בעבודה שלוקחת הרבה זמן וגם המראה שלה אינו איכותי כל כך. הרבה עסקים מבינים לבסוף כי עדיף להם לשלם למעצב גרפי מקצועי ולקבל עבודת גרפיקה מקצועית שתחסוך להם זמן ותביא לשיווק איכותי של העסק.

מה מעצבים גרפיים מעצבים במשרדי פרסום או בעבודת פרילנס?

התשובה היא קודם כל הכל! ואם נהיה יותר ספציפיים, מעצבים גרפיים הם אלו שיוצרים את הלוגו לעסק, את כרטיס הביקור, את עיצוב האתר, את הבאנר לאינטרנט, שלט החוצות, הציור על הספר, היומן ואפילו אלבום החתונה המעוצב עבור זוגות. הכל עושה המעצב הגרפי וזוהי הרשימה הקצרה. כיום יש שלל גרפיקות ששייכות למעצבים גרפיים ולכן יש להם עבודה רבה. כמו כן, אפשרויות העיסוק הן רחבות מאוד ומאפשרות להתמקצע בציור גרפי, חווית משתמש ועוד.

אם אני רוצה להיות מעצב גרפי איכותי, מה אני צריך ללמוד?

כדי להיות מעצב גרפי איכותי יש ללמוד במקום המלמד את בתחום בשני היבטים. היבט אחד, הוא ההיבט הטכני. יש לדעת היטב את תוכנות העיצוב מבית אדובי שהן הפוטושופ, האילוסטרייטור והאינדיזיין. כאשר יודעים את התוכנות ברמה טובה הרבה יותר קל להשתמש בכלים שלהם באופן אוטומטי מבלי לחפש אותן. כמו כן, כאשר יודעים אותם היטב, הרעיונות מתחילים לעלות וזהו למעשה ההיבט השני, היצירתיות הרעיונית. מקום לימודים טוב יעודד אתכם לפתח רעיונות יצירתיים לעיצוב. מקום לימודים טוב ילמד אתכם טכניקות לגרפיקות עדכניות.

כמה זמן אצטרך להשקיע בלימודים מקצועיים למעצבים גרפיים?

זו אחת השאלות השכיחות בקרב תלמידים וזה מובן. תלמידים רוצים לדעת איך לשלב את הלימודים עם חיי היום יום. כיום יש המון מקומות המלמדים את התחום במגוון מתכונות, אנו נוכל לספר על מתכונת הלימודים אצלנו במכללת סולו ועל יתרונות הלמידה אצלנו.

מתכונת הלימודים עיצוב ותקשורת חזותית במכללת סולו

במכללת סולו קורס עיצוב וגרפיקה בזום. זה לא שרק הקורס הזה הוא בזום, אלא שכל הקורסים אצלנו מתנהלים כך כבר 15 שנה, אונליין מהבית. אצלנו לומדים גרפיקה עם מורה אחד על אחד שעה וחצי בשבוע במשך עשרה חודשים. נשמע קצת? אז זהו שזה בדיוק הזמן שצריך כדי ללמוד את התחום באופן ממוקד. אנו לא נלאה אתכם בקורסים ומבואות שאינם רלוונטיים, החומרים שאנו מלמדים רלוונטיים לשוק העבודה. המטרה שלנו היא לשלב את הלימודים שלכם יחד עם חיי היום יום שלכם. לכן בקורס שלנו תשקיעו שעה וחצי בשבוע על למידה פרונטלית אונליין מהבית עם מורה שלנו ועוד כשלוש עד ארבע שעות תרגול בבית. כאשר כמות השעות היא כזו, אימהות לילדים, אנשים שעובדים במשרה מלאה ואנשים שרוצים לחסוך כסף על נסיעות יכולים ללמוד אצלנו בכיף ובהתאם למטרות שלהם.

יתרונות הלמידה אונליין עיצוב גרפי במכללת סולו

  1. לימודים בקצב שלכם – במכללת סולו הלימודים הם בקצב שלכם. אתם יכולים לעצור את המורה בכל רגע נתון ולבקש שיחזור על מה שלא הבנתם. אתם לא תלויים בקצב של תלמידים אחרים. אם הקצב איטי לכם, אתם יכולים לעדכן את המורה ותגבירו קצב.
  2. לימודים אחד על אחד – במכללת סולו הלמידה היא אחד על אחד עם מורה פרטי. הוראה פרטית היא ההוראה הטובה ביותר שקיימת. לא סתם הורים שרוצים לתגבר ילד בלימודים, לוקחים עבורו מורה פרטי.
  3. אין צורך לנסוע לשום מקום – במכללת סולו, כאשר הכל מתרחש אונליין אתם לא צריכים לנסוע לשום מכללה, לא לשלם עלויות נסיעה ובטח לא עלויות חניה. כסף זה נחסך לכם כאשר אתם לומדים אצלנו במכללת סולו.
  4. אין צורך לעבור דירה – הרבה תלמידים עוברים דירה על מנת ללמוד קרוב למקום הלימודים. במקרה של מכללת סולו, מקום המגורים שלכם הוא מקום הלמידה, כך שאין צורך לעבור לשום מקום.
  5. עלות הלימודים – בגלל שאין לכם הוצאות מיותרות על חניה וכדומה, עלות הלימודים היא נמוכה ביחס למכללות אחרות וזה בא לטובתכם.
  6. זמן לימודים סביר – זמן הלימודים במכללת סולו אינו קצר מידי וגם אינו ארוך מידי. זה בדיוק הזמן המתאים ללמידה איכותית ומקצועית של תחום העיצוב הגרפי.

האם לימודים אונליין מהבית בעיצוב גרפי נחשבים לאיכותיים?

איכות אינה נמדדת במקום הלמידה, אלא במתכונת הלמידה, דרך הלמידה ומי שמלמד. יש אמרה שאומרת שאין דבר כזה אדם שלא מבין טוב, יש דבר כזה אדם שלא הסבירו לו טוב ופה טמון הסוד. המורים שלנו הם מורים איכותיים ומקצועיים הן במקצוע העיצוב הגרפי והן בדרך ההוראה. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את כל הכלים החשובים על מנת לצאת לדרך כמעצבים גרפיים איכותיים ומקצועיים.

עם מה אצא בסוף הקורס של מכללת סולו

בסוף הלימודים תקבלו תעודה מטעם המכללה ותצאו עם תיק עבודות ראשוני שהכנתם במהלך הקורס. מעבר לכך, תוכלו להצטרף לקבוצת הפיסבוק של המכללה. מדובר על קבוצת הדרושים הגדולה ביותר בתחום ובה מתפרסמות עשרות משרות בתחום בכל יום.

חשוב לשים לב שאחד הדברים הכי חשובים בסוף הקורס הוא כמובן תיק העבודות שהוא הפנים שלכם כמעצבים גרפיים. כל עבודה איכותית ומקצועית שתכינו בקורס שלנו, היא עבודה שתיכנס לתיק העבודות שלכם.

אז אם גם אתם רוצים ללמוד מקצוע שווה מהזום, זה הזמן ללמוד אצלנו במכללת סולו. צרו עמנו קשר ונשמח להסביר לכם יותר.