קורס פוטושופ אילת

קורס פוטושופ באילת

תוכן עניינים הצג

גרים באילת ורוצים ללמוד את תוכנת הפוטושופ אונליין עם מורים פרטיים המחוברים אליכם ישירות למחשב דרך תוכנת זום? הגעתם למקום הנכון! לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי יאפשר לכם ללמוד את התוכנה בצורה יסודית ומעמיקה לכל המטרות, במסגרת הלימודים נלמד להשתמש בפוטושופ למטרות עיבוד תמונות והכנת עיצובים גרפיים לכל מטרה, השיעורים מלווים בתרגילים והכנת עבודות גרפיות כדי לאפשר לכם לשלוט בתוכנה בצורה מעולה, כמובן שלא נשאיר אתכם בידיים ריקות וניתן לכם סרטונים ושיעורי הסבר חינם על יכולות הפוטושופ וטעימות ממה שתלמדו במסגרת הלימודים לתעודה מקצועית בתוכנת  2022 ADOBE PHOTOSHOP.

מהם יכולות תוכנת הפוטושופ?

פוטושופ התוכנה מיועדת למעצבים גרפיים ולצלמים אך כיום התוכנה שימושית בקרב קהלים שעוסקים בתוכנה לעיצוב כללי ולא דווקא רק לעולם העיצוב הגרפי, יכולות התוכנה בהדמיות דיגיטליות יוצרת סנכרון מלא עם תוכנות אחרות בעולם העיצוב הרב תחומי, החל מעולם העיצוב פנים ועד לשרטוט אדריכלי. בשיעורי הסבר תוכלו לראות שעל ידי חשיבה מרחבית תוכלו לעשות כל מה שאתם רק רוצים בתוכנה, כמובן שנושא היצירתיות תלוי בכל אחד אבל אם תשלטו בתוכנה ברמה מעולה תוכלו למקד את העשייה ליצירתיות ולא לאופן הפעולה, העיצובים יזרמו לכם באופן טבעי ותוכלו להציג כל מה שרק תרצו על ידי מניפולציות על תמונות.

פוטושופ לעיבוד תמונות

כלי התוכנה מאפשרים כמובן טכניקות לטיפול בתמונות החל מליטושים של תמונות פגומות ושיפור איכות התמונה, אבל באמצעות טכניקות לעיצוב תמונה נוכל לבצע מניפולציות על תמונות ולתת להם להעביר מסר תלוי מה אנחנו רוצים, לדוגמה אם אנחנו רוצים להפוך תמונה צבעונית לתמונה ישנה עלינו לבצע כל מיני פקודות שיאפשרו לנו להעביר את המסר בצורה נכונה.

פוטושופ להכנת עיצובים גרפיים

מאות מילים לא יכולות להספיק כדי לכתוב מה באמת פוטושופ מסוגלת לעשות בעולם העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, התוכנה מסוגלת לעשות כל עיצוב גרפי שרק תרצו באמצעות חומרי גלם שהם התמונות, נוכל לבצע שילובים בין תמונות עד להכנת רקעים מדהימים כדי להעביר רעיון או מודעה בצורה טובה, בעולם העיצוב הגרפי כדי להכין מודעה מכירתית עלינו לחשוב טוב כיצד להעביר את הרעיון שיעבוד בשבילנו, החל משילוב צבעים בצורה נכונה ועד ליצירת אפקטים בתוכנה כדי למשוך את העין, טכניקות אלו נלמדות במסגרת לימודי תוכנת הפוטושופ בצורה מקצועית עם תרגילים מתאימים לפיתוח החשיבה הגרפית.

איך זה בעצם קורה? ללמוד פוטושופ באילת מהבית עם מורים פרטיים ללימודי תעודה?

לימודי פוטושופ באילת יכולים להיות גם מהבית עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם למחשב אונליין, באמצעות תוכנת חיבור זום המורה הפרטי שלכם יוכל לעבוד ישירות על המחשב שלכם, להדריך אתכם צעד אחר צעד איך לעבוד על התוכנה בצורה מקצועית, לדוגמה המורה יראה לכם אפקט מסוים ואתם תצטרכו לבצע את אותו האפקט, התרגול יהיה בזמן שיעור כדי שהמורה יוכל לראות שאתם באמת מבינים את החומר בצורה מקצועית, בסוף השיעור תקבלו אוסף של תרגילים מעשיים אשר יחזקו את החומר שלמדתם בשיעור, כמובן ללא תרגול לא תוכלו להתקדם בתוכנת הפוטושופ, השיחה בין המורה לסטודנט תתבצע דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת זום עובדת, משבוע לשבוע אתם תלמדו בהתאם לשעות הלימוד שנוחות לכם, צרו אתנו קשר עוד היום ושוחחו עם אחד מיועצי הלימוד של בית הספר על מגוון מסלולי הלימוד לתעודה מקצועית בתחום העיצוב הגרפי, צפייה מהנה!

קורסי עיצוב גרפי מהבית – לעתיד יצירתי יותר

לא היה קשה להבחין בשנים האחרונות שכולנו מוקפים בעיצובים מגוונים במשך רוב היום והלילה. בטלוויזיה ובעיתונים, במסך המחשב ובשלטי החוצות מתוכנן ומושך. אם עיצוב גרפי זה משהו שמרתק אותך, לימודי עיצוב הם בשבילך. ניתן להתמחות ביותר מקורס אחד בנושא תקשורת חזותית. עיצוב גרפי הוא מבוקש בישראל ועבור עסקים, ואין זה מפתיע שזה התפקיד המבוקש ביותר. בעידן בו כל מוצר או קונספט נוצר וממותג, מוסדות לימוד רבים נותנים לך את האפשרות ללמוד איתם את רזי המקצוע לאחר סיום מספר מוגדר של קורסים. עיצוב גרפי עשוי להיות הצעד הראשוני שלך לקראת ההתמחות בעבודה כה מושכת.

האם יש עבודה בעיצוב גרפי ב2022-2023?

אנו יכולים להודיע ​​לך שעולם האינטרנט השתנה מקצה לקצה. כיום, חברות הייטק משתמשות במעצבים גרפיים על בסיס רציף כדי לייצר עיצובים לפריטים שחברות הייטק מייצרות עבור כל העולם. סוגי עבודות אלו לא היו קיימים לפני עשור, ולכן הביקוש גדל, וכתוצאה מכך נוצר מחסור חמור בכוח אדם לאספקת שירותי גרפיקה בתעשיית הדפוס. השכר העיצוב גרפי לבוגרים טריים ללא ניסיון עשוי להתחיל ב-12,000 שקלים. אם תבחר לעבוד כפרילנסר בתחום זה, השכר שלך יהיה גבוה יותר מכיוון שלא תהיה מוגבל לעבודה בנישה אחת בלבד, אלא תוכל לספק שירותי עיצוב ומיתוג לעולם הדפוס תוך כדי עבודה מול מפתחים או מתכנתים ליצור אפליקציה או מוצר שפותח על ידי חברת היי-טק.

אז מה זה בעצם לימודי עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת? – היעילות של לימודים מקוונים אישיים אחד על אחד מהבית בזום

תוכנות עיצוב גרפי ולימוד השפה בעיצוב גרפי הם הדברים החשובים בעיצוב מוצר, עיצוב תעשייתי, עיצוב אופנה ודיסציפלינות נוספות הם כולם חלק מלימודי עיצוב. עיצוב גרפי עוסק בשילוב של מילים ותמונות במטרה להעביר מסר בצורה לא מילולית. ההשפעות עשויות להיראות באריזות מוצרים, חוברות, שילוט, עיצוב ממשק מחשב וטלוויזיה ובתחומים אחרים. כחלק מהחינוך לעיצוב גרפי, לא רק לומדים באופן תיאורטי את הסגנונות והנורמות העדכניות הקשורות למקצוע, אלא יש גם אפשרות ליישם את הרעיונות בסביבה מעשית, כמקובל בקורסים אחרים. מכיוון שעיצוב גרפי הוא מקצוע דינמי שמתורגם כיום במדיה, לרבות מדיה דיגיטלית, הלימודים כרוכים גם בהיכרות עם התוכנות הגרפיות השונות אילוסטרייטור ובפוטושופ, וכן בתוכנות אחרות הנלמדות בשיעורים אחרים. עיצוב גרפי קשור לא רק ליצירתיות אלא גם לטכניקה, וכתוצאה מכך, מעצב גרפי מוכשר חייב לשלוט בתוכנה הנ”ל בנוסף להיות עם ראש יצירתי.  לימודי תעודה הם אחד על אחד אשר מתבצעים באינטרנט לא משנה היכן אתה נמצא, בין אם בירושלים, בחיפה או באילת.

ללמוד לעסוק בנושא הרווחי והכלכלי ביותר בהייטק.

לכן, אם עיצוב גרפי או דפוס דיגיטלי מושכים אתכם, כדאי וחשוב לבחור מסגרת לימודית שמתאימה לכם ולהירשם לכמה שיותר קורסים. עיצוב גרפי מצריך רמה גבוהה של יכולת וידע של יישומים ושיטות מגוונות, מה שמצריך מספר רב של מפגשים ותרגול לאורך זמן. לימודי המקצוע כרוכים בלימוד השפה הוויזואלית והתקשורתית העומדת בבסיס הנושא, ופרטיה של שפה זו נלמדים במספר קורסים. עיצוב גרפי משמש בסופו של דבר למיתוג מוצרים ושירותים שונים כדי להגביר את המודעות אליהם בצורה לא מילולית, לכן לימודים במגוון קורסים כוללים חלקים רבים של גרפיקה כמו איור, וידאו ואנימציה. עיצוב גרפי יגדיר את הרווחה הכלכלית בעתיד שלך, והכי חשוב, הנאה!

לימוד עיצוב ממשק משתמש – חווית משתמש UX זה הצעד הראשון בדרכך להיות מעצב חזותי.

קורס זה הוא הצעד הראשון בהפיכתך למעצב ויזואלי עם מסר וסגנון ייחודי משלך. בית ספר לעיצוב גרפי ילמד אותך על כל ההיבטים הרבים של המקצוע, משלב התכנון ועד ליישום במדיות השונות. תוכל לקבל ניסיון מקצועי באמצעות פרויקטים במסגרת קורס עיצוב גרפי, המאפשר לך להשתלב בשוק העבודה.

הדרכה מקוונת לתקשורת חזותית

בוגרי קורס עיצוב גרפי עשויים להמשיך ללמוד תקשורת חזותית באמצעות לימודי המשך בפיתוח אתרים, אפליקציות וחווית משתמש. אם אין לכם בסיס איתן בעיצוב גרפי, קשה ללמוד להיות מעצב גרפי לעולם האתרים ולבנות אפליקציה. כל אפליקציה או אתר זקוקים לעיצובים גרפיים כמו רכיבים או כפתורים, כמו גם לוגו. לכן מומלץ שתגלה תחילה את תחום העיצוב הגרפי ולאחר מכן תעבור לרמה השנייה כשאתה חזק מספיק ומבין את כל הסטנדרטים העיצוביים. אנחנו שומעים שמדי פעם אנשים לומדים את התחום הזה במקביל, שלדעתנו היא טעות ענקית שגורמת למתח ולחץ לאורך כל הלימודים. כתוצאה מכך, בית הספר מציע ללמוד תחילה קורס עיצוב גרפי, ולאחר מכן מסלול תקשורת חזותית הכולל יצירת אתרים, חווית משתמש UX ואפליקציות.

מה נלמד בקורס עיצוב תקשורת חזותית?

השכלה בעיצוב גרפי, כמו תוכנות עיצוב אחרות, כרוכה בלימוד ויישום רעיונות ומושגים עיצוביים בסיסיים במקצוע. מיתוג, טיפוגרפיה, סיסמאות עיצוביות ללוגו הם דוגמאות בודדות למושגים הנלמדים. אם הרעיונות האלה נראים כאילו הם עשויים להיות לא ברורים עבורך, זה הזמן להירשם לבית ספר לעיצוב גרפי. תוכלו להכיר ולחקור את הדרכים הוויזואליות הזמינות להעברת מסרים וטקסטים מגוונים במסגרת קורס עיצוב גרפי. לימודי תעודה מספיקים בעיצוב גרפי ויכינו אותך לעיצוב עבור מספר יישומים, כגון פליירים ופוסטרים, וכן אתרי אינטרנט וממשקי טלוויזיה. ההתמקדות לאורך הלימודים היא לא רק על הפקת רעיונות יצירתיים, אלא גם על אופן הצגתם וקידום למטרות מסוימות. הסיבה לכך היא שכמו בכל מקצועות העיצוב האחרים, לאופן הצגת המסר יש חשיבות רבה בעיצוב גרפי.

אז למה כדאי ללמוד עיצוב וגרפיקה?

אי אפשר להפריז במשמעות של עיצוב גרפי בסביבה הדיגיטלית של היום. לכל דבר יש רושם, ועיצוב גרפי פותח כדי להשיג מטרה זו על מנת למשוך את תשומת הלב של כמה שיותר קונים פוטנציאליים בכמה שפחות זמן. עיצובים גרפיים יש בשפע בעולמות המדיה, האינטרנט והמדיה, והצורך במומחים בתעשייה רק ​​הולך וגדל. בין אם אתה שואף להיות מנהל אמנותי, קופירייטר או מעצב, לימודים יעזרו לך לקבל את העבודה. לימודי עיצוב גרפי יכינו אותך להתמחות ברישום והדפסה, ללמוד יישומי מחשב גרפיים כמו פוטושופ ואילוסטרייטור ולעבוד על מגוון פרויקטים יצירתיים. אז, אם עיצוב גרפי קורא לך, זה הזמן להירשם לבית ספר לעיצוב גרפי ולפלס את הדרך שלך להצלחה. אתה תלמד את כל  שיעורי העיצוב גרפי אונליין והכל יתבצע בלימודי תעודה אחד על אחד, הכל מהנוחות המפנקת של הבית!

איך לומדים באופן פרטי ואחד על אחד מהבית?

המכללה תיתן לך תוכנת חיבור הדומה לתוכנת זום כחלק מלימוד העיצוב הגרפי המקוון שלך כדי שהמדריך יוכל לצפות במסך שלך. בית ספר סולו פועל כבר למעלה מ-15 שנה ומלמד באופן כזה באינטרנט באמצעות תוכנות חיבור שונות. המפגש הוא אחד על אחד, ומאפשר לך ללמוד בשקט ובסודיות תוך קבלת כל תשומת הלב האישית שממוקדת אליך לאורך כל השיעור. שיעורי בית ומשימות ניתנים לאורך כל קורס כדי לעזור לך לתרגל את הנושאים שאתה לומד. אם נושא לא ברור במהלך הפגישה החיה, המורה האישי שלך יעבור איתך שוב לעומק. בהשוואה ללימוד קבוצתי, כאשר לא תמיד יש זמן למדריך לחזור ולהבהיר  נושאים לא ברורים כהוגן, אחוזי ההצלחה גבוהים למדי.

חשיבה ופיתוח יצירתיות בעיצוב גרפי

חשיבה ופיתוח יצירתי הם נושאים שמקבלים מיקוד מלא לאורך כל התהליך. במסגרת הקורס תלמדו כיצד לחשוב כמו מעצבים גרפיים ולתפוס בבירור את רצונות הלקוחות שלכם על מנת להראות את המודעות או המיתוג של בעל החברה לגולשים בצורה המתאימה. תרגול הוא המפתח להצלחה בתחום העיצוב הגרפי. ככל שתפעל לפי הסטנדרטים השונים בעיצוב גרפי, כך תוכל להכניס את הרוח היצירתית שלך ליצירתיות במקום להיות אובססיבי לגבי איך דברים מתפקדים בתוכנה. הלימוד ושיעורי בית זה  חלק מאימון אישי ולכן תקבל סיוע מלא גם מחוץ לקורסים.

האם חשוב היכן גר המעצב הגרפי או הגרפיקאי?

כיום, בעידן האינטרנט, אין זה משנה היכן המעצב גרפי מתגורר; למשל, מעצב גרפי עשוי להתגורר באילת בזמן שהלקוח שלו מתגורר בראשון לציון, מכיוון שהכל עולה לרשת. לעיצוב גרפי אין גבולות או אילוצים; אם יש לך מחשב וגישה לאינטרנט, תוכל להגיע לכל צרכן בישראל או ברחבי העולם. בשנים הבאות נהיה עדים לעלייה בחשיבותם של מעצבים גרפיים בתחום האפליקציות וחווית המשתמש, שזה יהיה הענף היחיד בו ישלטו המעצבים הגרפיים ולא המפתחים או המתכנתים. הרציונל לשיתוף פעולה עם מפתח או מתכנת מול מעצב גרפי זה משום שבתעשיית ההייטק, מעצבים גרפיים אחראים לספק שפה עיצובית לסחורות שונות שפותחו על ידי חברות הייטק ומפתחים לא למדו שפות בעיצוב בלימודי מדעי המחשב.

עם מעט ניסיון, איך אני יכול להתחבר למקום עבודה?

זה לא משנה אם יש לך מומחיות או לא בתחום התקשורת חזותית ועיצוב גרפי בימינו. תאגידי הייטק ומשרדי פרסום עשויים להעדיף מעצבים מתחילים כי הם מראים המתחילים דרכי חשיבה או טרנדים רעננים בתחום העיצוב. לבית הספר יש קבוצת פייסבוק עם למעלה מ-19,000 חברים, כולל מספר תאגידי היי-טק ומשרדי פרסום המחפשים מעצבי גרפיקה מתחילים כדי להמציא נושאים וטרנדים חדשים לשנת 2022. במהלך הלימודים תתקשר לכמה חברות ותראה להם את הכישרונות הגרפיים שלך גם בזמן שאתה עדיין בבית ספר. כמובן שרוב בוגרי העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד מהבית ולספק שירותי גרפיקה ועיצוב למגזר הציבורי והפרטי כאחד. במהלך הלימודים, תוכל ליצור רשימת תמחור מותאמת אישית ולהתחיל לקדם את עצמך. באחריות המורה להראות לך את כל השיטות המהירות ביותר למציאת עבודה בזמן שאתה עדיין בבית הספר.

האם חשוב מה שמו של בית הספר לעיצוב גרפי בו בחרתי ללמוד?

לא נדרשים עוד תעודות או תואר ראשון בעיצוב גרפי לעבודה בתחום עיצוב תקשורת חזותית. מה שאתה רוצה לראות הוא רק איך הפורטפוליו שלך נראה. אם בתיק העבודות שלכם ישולבו טרנדים טריים מתחום העיצוב הגרפי ואתם מביאים אנרגיה חדשה למקום העבודה, ללא ספק תוכלו להשתלב. עליכם לכלול בתיק העבודות שלכם מגוון עבודות שסיימתם, החל מעיצוב מוצר ועד יצירת אפליקציות ואתרי אינטרנט. ישאלו אותך המראיינים כיצד בנית את הנושאים הללו ובאיזה תוכנה השתמשת. במהלך ראיון עבודה. חשוב שתתאר שלבים שונים ותשתמש בשפה מקצועית תוך שימת דגש על ההנחיות שהשתמשת בעיצוב גרפי. גם אם יש לכם פרויקטים שלא נראים לכם מקצועיים, ייתכן שהם תמיד יוצגו כחלק מחוזה עם לקוח או קונספט. תיק עבודות צריך לכלול את כל מה שהשלמת במהלך הלימודים עם סדר לפי נושאים.

דוגמאות עיצוביות שנעשו על ידי מורים משיעורי גרפיקה ועיצוב בחינם.

רצינו להראות לכם איך גרפיקאים חושבים באתר זה. הענקנו לך שיעורי גרפיקה ועיצוב במוצרי Adobe השונים. השימוש במגוון הוראות מאפשר תחושת גאווה בכל שיעור. מטרת הלימודים אינה רק לשנן את הפקודות; אלה לדעת מה אתה יכול להשיג איתם. אתה תקבל אין ספור שיטות אימון למסלול זה שיאפשר לך להתאים להתמחות זו. כדי לרכוש את כל התוכנות במחשב בתחילת הלימודים, תצטרך להירשם ל-Adobe. המחיר נוח ויורד למחשב בדקות על ידי אדובי, התשלום נשלח ישירות אליהם. שדרוגי התוכנה מבוצעים באופן אוטומטי ומורדים ישירות למחשב התלמיד. צרו קשר ושוחחו עם נציגי הלימודים לגבי מועדי פתיחת הקורסים הבאים; בינתיים, אנו ממליצים לכם לראות ולטעום מתחום העיצוב הגרפי כדי לקבל חווית צפייה נעימה.